خودروی BMW Z4 نسل سوم خودروهای تویوتا

BMW Z4 یکی از خودروهای بسیار زیبا و با بدنه لوکس می باشد بسیاری از افراد دوست دارند خودروی تویوتا داشته باشند این خودرو BMW Z4 دارای بدنه زیبا با طراحی منحصر بفرد می باشد در این مقاله به بررسی خودروی BMW Z4 خواهیم پرداخت در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر خودروی BMW Z4 نسل سوم خودروهای تویوتا  را درسایت مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن: نسل سوم BMW Z4 رودستر مدتی است که معرفی شده‌است . خودرویی که با یاری طراحان تویوتا , پباده سازی شده‌است ; طراحانی که به تازگی هم تویوتا Supra 2019 را رفتار کرده‌اند با به عبارتی ظواهر دائمی Z4 که دربرگیرنده کاپوتی کشیده و خمیده به همراه خطوط پر رنگ جانبی است .

این کانسپت در ظاهر فرنگی همانند نسل‌های قبل خویش دارنده خطوط صاف و برجسته‌ای است که گشوده نیز این خطوط به امداد طراحان آمده و سبب ساز حجیم‌تر آشکار کردن اتومبیل گردیده اند . رنگ نارنجی رنگ نیز که طبیعتا رنگی متین و با متانت است در حالی که فراوان مالامال انرژی و محرک است . سپر و جلو پنجره ماشین بگونه‌ای پباده سازی شده‌اند که تصویر یک کوسه را در ذهنمان مجسم می‌نماید .

در صورتیکه پاره ای به جلو پنجره‌‌ها نیز اعتنا نمائید , صورت سه تیکه پایینی را در خودروهای M پاور پیدا خواهید کرد , البته این توشه خیر در پکیج M پاور , بلکه در جور شالوده کمپانی . گرچه آنطور که در عکس معلوم است صرفا برای زیبایی پباده سازی شده‌اند و دریچه‌ای برای عبور هوا نیستند البته در ورژن ساخت انبوه حتما راهی برای عبور جریان هوا خواهند بود .

نمونه‌های توربوشارژ را تا قبل از این از این شرکت دیده‌ایم ولی هنگامی نام از M پاور به دربین میاید نشان از قدرتی مضاعف بیشتر است که با اعتنا به M3 و M4 های مدرن , حدود 425 اسب بخار قادر است اقتدار داشته باشد .

لاستیک‌های مصرف شده نیز گونه Pilot Sport Cup 2 ساخت کمپانی میشلن است که با یک حلقه 20 اینچی قشنگ ترکیب شده‌است . اما در مثال شالوده احتمال دارد از رینگ‌های 18 اینچی با لاستیک‌های 4 فصل استعمال شود .

در نصیب داخلی هم اولیه از تمامی مخلوط رنگ مشکی با نارنجی رنگ چشمان شمارا مجذوب خویش می کند . مشکی که در سمت صندلی راننده بکار رفته است و نارنجی رنگ که در سمت دیگر و این مغایرت گویی جذاب و بدیع بنظر می رسد . کنسول میانی هم تماما مطابق با مرحله و زاویه روئت کرد راننده پباده سازی و چیده شده‌است و کلیه سنجشگر‌ها چه بسا نشان‌ دهندگان بدور موتور و سرعت هم در پنلی TFT به نمایش در می آیند .

Z4 از سال آتی و با جور 2019 وارد بازار خواهد شد . ما توقع داریم همانند ورژن کانسپت , مثال ساخت انبوه نیز به‌این زیبایی و شکیلی باشد به این دلیل‌که زمان این را به ما اثبات نموده است که معمولا بین این دو مثال فرق‌های متعددی موجود هست . البته در هر مورد می بایست درانتظار ماند و مشاهده کرد که‌این کانسپت با چه صورت وشمایلی وارد بازار خواهد شد .

در قسمت داخلی نیز اول از همه ترکیب رنگ مشکی با نارنجی چشمان شما را مجذوب خود می‌کند. مشکی که در سمت صندلی راننده بکار رفته است و نارنجی که در سمت دیگر و این تضاد گویی جالب و بدیع بنظر می‌رسد. کنسول میانی نیز کاملا مطابق با سطح و زاویه دید راننده طراحی و چیده شده است و همه سنجشگر‌ها حتی نشان‌ دهندگان دور موتور و سرعت نیز در پنلی TFT به نمایش در می‌آیند.

Z4 از سال آینده و با مدل 2019 وارد بازار خواهد شد. ما انتظار داریم همانند نسخه کانسپت، نمونه تولید انبوه هم به این زیبایی و شکیلی باشد چرا که زمان این را به ما ثابت کرده است که معمولا بین این دو نمونه فرق‌های زیادی وجود دارد. اما به هر حال باید منتظر ماند و دید که این کانسپت با چه شکل وشمایلی وارد بازار خواهد شد.

 

خودروی BMW Z4 نسل سوم خودروهای تویوتا

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.