زن کارمند جوان به طرز فجیع در شرکت خودکشی نمود

زن کارمند جوانی که وارد شرکت شد و به دلایلی نامعلوم خوش را از طبقه چهارم شرکت به بیرون پرت نمود و در جا فوت نمود همکاران این زن جوان فکرش را نمی کردند که او در ساعات اولیه کاری خودکشی نماید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر زن کارمند جوان به طرز فجیع در شرکت خودکشی نمود را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن: رئیس کلانتری ۱۴۷ گلـــبـــرگ گفــت: خانــم جوانی که دچار مشـکــل اعـــصاب و روان بود در اقـدامـــی عجیــب ساعــت ۹ صبح روز جاری خود را از طبقه چهـارم ساختمان در محدوده گلبرگ به پایین پرتاب کرد و فوت شد.

سرهـــنــگ سعیــد اعلـــی قلـــی پور، رئیس کلانتـری ۱۴۷ گلـبرگ گفت: ایـــن خانـم ۲۸ ساله متـاهل و فاقـد فرزند که کارمنـد شرکـتی خصوصی در محـدوده شرق تهــران بود در حالـی خودکشـــی کرد که درهـای شرکـت را پیـش از این اقدام خود به روی همکارانـش قفل کرده بود.


خودکـشـــی زن کارمــنـد

اعلی قلـی پور افزود: این خانـــم جوان که از کارمـــندان شرکــت بود وقتــی وارد آپــارتــمــان می شود که پیش از او کسـی در آنـــجـا حضور نداشت.

او افزود: وی پس از قطـــع کردن تمامـــی دوربیـن های مداربــستــه درب شرکـت را به روی همکاران قفل می کند و در حالــیـــکــه همکارانـش سعی می کردنـــد او را نجـات دهنــد خودش را از پنـــجره ساختـــمـان به بیرون پرتــاب می کند.او پیش از هر اقدامی به همــکارانــش پیـــام داده بود و از آنها حلـــالـــیت طلـــبــیده بود.

زن کارمند جوان به طرز فجیع در شرکت خودکشی نمود

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.