خودکشی و مرگ آگوست ایمز بازیگر پورن زن به دلیل حمله سایبری

آگوست ایمز بازیگر پورن زن به دلیل توهین هایی که در فضای مجازی به وی کردند اقدام به خودکشی نمود و در سن 23 سالگی فوت نمود او دوجنسه گرا بود و این باعث شده بود که مردهایی بسیاری در فضای مجازی به وی اهانت نمایند این اهانت ها باعث به هم ریختن اعصاب او شده و اقدام به خودکشی نمود در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر خودکشی و مرگ آگوست ایمز بازیگر پورن زن به دلیل حمله سایبری  را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن : آگوست ایمــز (نام اصـــلـــی: مرسـدس گرابوفسکــی، متولد ۲۳ اوت ۱۹۹۴–۵ دسامبــر ۲۰۱۷) یک بازیگر پورنوگرافـــی بود که در حدود ۲۹۰ فیـــلـــم حضور داشت و برای چنــدین جایزه ایــ‌وی‌ـــان در طول حرفه اش نامزد شده بود.

ایــمـز در آنــتـیگونیـــش، نوا اســکوشیـا متولد شد، امـا در سالهــای نوجوانــی در کلرادو بزرگ شد. مادرش از اخـتلال دوقطــبی رنج می‌ــبـرد.

ایــمز ادعـــا کرد که او بهــ‌طور معـــمول توسط پدربزرگـش به عنوان یک کودک مورد تجــاوز جنــسـی قرار گرفته‌ـاست، اما پدرش امـــتـنــاع کرد تا او را باور کنـــد و در ۱۲ سالــگی او را برای زندگـــی در خانه گروهی فرستـــادهـ‌ـــاســت.

او در سالـهای ابــتدایــی به عنوان یک مربی پرورش دهـــنـــده اســب سواری، پرســتار بچه و حیوانات کار میــ‌کـــرد.

او با کوین مور، تولیـــدکنـــنـــده پورنوگرافی و کارگــردان ازدواج کرد.

خودکشی و مرگ
در ۵ دسامبر ۲۰۱۷، بدن حلق آویز شده او در یک پارک عمومی در حدود فاصله ۲۰ دقیقه ای از خانه‌اش در کاماریلو، کالیفرنیا پیدا شد. او در هنگام مرگ ۲۳ سال داشت. برادر آگوست ایمز، دوستان نزدیک او و همچنین جنا جیمسون و رسانه‌های متعدد، معتقدند که دلیل خودکشی آگوست ایمز، خشونت سایبری بوده‌است و برخی نیز معتقدند دلیل خودکشی او ناشی از سابقه افسردگی بوده‌است.

خودکشی و مرگ آگوست ایمز بازیگر پورن زن به دلیل حمله سایبری

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.