خوشگذرانی و رقص کاوه مدنی با زنان لخت خوشگل

کاوه مدنی معاون سازمان محیط زیست ایران در یک پارتی در حال رقص با زنان خوشگل می باشد او به خاطر اتهاماتی که در ایران به وی داده بودند از ایران خارج شد و از سمت معاونت سازمان محیط زیست استفا داد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر خوشگذرانی و رقص کاوه مدنی با زنان لخت خوشگل را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

کـاوه مدنی ایـران را ترک کرد

به گزارش سایت دانستن: «کاوه مدنی» معـاون سازمـان محیــط زیســـت که در زمــان انتـــشـــار عکـــس‌ـهــای جنجــالــی او از سوی اصولگـــرایان، در سفـــر خارج از ایران بود، به کشور برنگشــت.

مدنـی پس از انـتشـار تصـــاویر و حمله‌ـــهای رسانه‌ــهـای تندرو به او، در حالـــی که در سفـر کاری در خارج کشور بود، از همانجا اســتـعـــفـــا داد و اســتعـفـــای او پذیـــرفــته شد.

محـــمود صادقـی، نمـــایــنــدهـ‌ی تهــران نیــز در ایــن باره در توییتــر نوشت: «‌امـروز از یک منبـــع موثق شنیــدم ‎کـاوه مدنـی معـاون سازمان حفـــاظــت محـیط زیست، ایران را ترک کرده اسـت. همـــسر او نیــز که ممـــنوع الــخــروج شده بود با رفــع ممـنوع الخروجی کشور را ترک کرد. درس عبــرتــی برای نخبــگــان ایرانی مقــیم خارج از کشور!»

دکتر کاوه مدنــی، استـاد مدیــریت محیط زیســـت امـپریال کالج لنــدن مدت کوتاهـی معاون سازمـــان محـــیط زیــسـت بود و از او به عنوان متــخـــصصی برجـسته و شنــاختـه شده در ایـــن حوزه نام میـ‌بــرنـد.

خوشگذرانی و رقص کاوه مدنی با زنان لخت خوشگل

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.