زنان خواننده زیبا که خوش صداترین زنان در جهان می باشند

زنان خواننده در جهان که بسیار خوش صدا می باشند این زنان لقب بهترین خواننده های دنیا را از آن خود نموده اند و صدای این زنان زیبا طرفداران بسیاری دارد این زنان در کنسرت های که می دهند خیلی از افراد شرکت نموده و همیشه هوادارانشان از این افراد در همه جا حمایت می نمایند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر زنان خواننده زیبا که خوش صداترین زنان در جهان می باشند را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

صدا هم مانـــنــد زیبــایـــی ظاهـــری، توسط هر فردی قابل تشخـــیص است. برخی از ستاره ها تنــهــا به دلـــیـل ظاهـر زیــبایشان به شهرت می رســـنــد و برخی دیــگــر به دلیـــل مهــارت های بالـایــی که دارنـــد، امـــا تعدادی از آنـهـا از طریق صدای منحصر بفــردشان است که درخشیــده اند، صدایـی که شما را سر جایتان میــخکوب می کنـد. در ادامـه این مطـــلــب، نام برخـی از خوش صداتریــن ستاره های جهــان را برایــتـان آورده ایـم تا شمـــا هم با آنها آشــنـــا شوید.

نورا جونز

نورا جونز خواننده، ترانـهــ‌سرا، پیـانیــســت و بازیـگر آمریـــکـایی و فرزنـــد راوی شانـکـار، نوازنــده شهیـر سیـــتار هنـــدی، اسـت. او تاکنون موفق به دریـــافـت ۱۱ جایـزه گرمــی شده اسـت. نورا در ۵ سالــگـی به گروه کُر کلــیــسا ملحـق شد و در ۷ سالـــگـــی فراگـــیــری پیانو را آغاز کرد و در دوره راهـــنــمـایی نوازندگی آلتو ساکسیـــفون را فرا گرفت. او در دبـیرسـتان جایــزه موسیــقـی دانـشـــ‌ـآموزان Down Beat را به عنوان بهـــتـریـــن وکالیسـت جاز و بهـترین موسیــقـــی ساخــتــه شده را بدسـت آورد.

سپــس در سال ۱۹۹۷ دومیـن جایـــزه موسیـــقی دانـــش‌آموزی را به عنوان بهـتریـن وکالــیـــســـت جاز کســـب کرد. آهـنـگ «Come away with me» نیـز در سال 2002، با فروش 26 میلـیون کپی، به عنوان آهنــگ سال انــتـــخاب شد. در واقع به خاطر صدای زیــبا و جذاب این ستـاره اسـت که اکنون با ارزش خالص 25 میلـــیون دلـــار، جزو یکـــی از تاثیــرگذارتــریـــن و ثروتمنـدتـرین افــراد جهــان است.

ایــمی لی

ایمی لی خوانـــنده و آهــنـگـــساز آمـــریــکـــایـی بوده و از کودکــی نواخـــتن پیــانو را آموزش دیده‌ اسـت. او یکی از بنـــیانـــگذاران و خوانـــنده اصلی گروه راک «اونســـنــس» بود که موفق به دریــافـت جایـــزه گرمی نیـز شده ‌اســـت. او در حال حاضـــر از گروه اش جدا شده و فعـالیـت حرفه ای خود را به تنــهـایـی دنــبال می کند. ایـــمی حتی به تازگـی موسیـقـــی متـــن بسـیاری از فیـلـــم ها را نیز به عهـده گرفـتــه است. توانایـی بالای او در نواختـن پیــانو و بالـــاتـر از آن صدای منحصر بفـردش، او را جزو یکی از محـبوب ترین ستـاره ها کرده است به طوری که در حال حاضر 12 میلــیون دلـــار ارزش خالـص دارد.

میـلا کونیـس

ما میلـــا کونیـــس را به عنوان یک بازیگـــر آمـریـــکــایی می شناســیم امـــا او جدا از بازیگـری، صدای فوق الـعـــاده ای نیز دارد. در سال ۱۹۹۱ و زمانـــی که وی هفت ساله بود، به همراه خانواده از اتــحــاد جمـاهیــر شوروی مهاجــرت کرده و ساکـــن لس آنجلـــس می‌ــشوند. میـــلــا کونیس بعـد از مدرســه در کلــاســـ‌های بازیـــگــری شرکـت میـ‌ـکـرد که همـــیــن موضوع باعــث شد وی را برای نقش‌ـــآفرینـیـــ‌هــای مخـــتـــلـف انتخاب کنــند. از آن موقع بود که او در آگـهـــی‌های تبـــلــیغــاتـــی و برنامه‌های تلویزیونی ظاهــر شد.

اولیـن نقش مهم او نیــز در برنـامه « That ’70s Show»، پیـش از تولد پانـــزده سالگی‌اش، بود. او همچنــیــن در سال ۱۹۹۹، به دلـــیل صدای منـحصـر بفــردی که دارد، شروع به صداگذاری در نقـــش مگ گریـــفن، در سریـــال «مرد خانواده»، کرد. نقش‌ــآفــرینـی قدرتــمـــند میلا کونیــس در فیلـم «قوی سیاه» وی را نامزد دریـافت جایـزه گولدن گلوب برای بهتـرین بازیــگـر نقـــش مکمل زن کرد. صدای بی نظر میلـا در کنـار مهارت بازیـگـــری اش او را تبدیـل به ستاره ای با 45 میـــلیون دلـار ارزش خالص کرد.

شکـــیرا

شکیرا خوانــنــده، ترانه سرا، مدل، رقـصــنـــده، تهیه کنـنــده و طراح رقـــص معــروف کلمبیـــایـــی اســـت. او اجرا را در مدرســه آغاز کرد و توانـایـیـــ‌های خود را در سبــکــ‌ـهای راک اند رول، لاتیـــن و عربی، نشان داد. او از همان کودکـــی، از آواز خوانــدن برای معــلــمـ‌هـــا و همکلـــاسیــ‌هایش و حتی راهبهـــ‌ـهــا لذت می‌ـــبـــرد. اما در سال دوم از گروه کر مدرســه رد شد چون صدای خیـــلــی قوی داشـــت. معلـم موسیقـی به گفتـه بود که صدایـــت مانــند «بز» است! امـا در نهـــایت او ثابت کرد که تصور دیـــگــران در مورد صدای او اشــتباه است.

او از طریـق آلـبوم «سرویس رختـشویی» با جهـان انگـلیسـی زبـــان ارتـبـاط برقـرار کرد و توانســـت بیـــش از ۱۵ میـلیون نسخه در سراســر جهــان فروش داشـــتـه باشــد. او علاوه بر هنــرهایی که دارد، با تولید برنـــد عطر خود، توانـــســـت علــاوه بر دنـــیـای موسیقی در دنــیــای مد و فشن نیز بدرخشـد. ارزش خالــص او در حال حاضـــر 300 میلیون دلار است که بیــشـــتـر آن را مدیون صدای فوق العـاده اش می داند.

کلی کلارکسون

کلی کلـــارکسون خواننـــده آمریـکــایی سبک پاپ راک، آهـــنـــگــساز، ترانـه سرا، بازیـــگر و برنده فصـل ۱ «امریکـن آیـدل» می‌ـباشـد. وی کار خود با کمپـــانـی «آرســیـ‌ای» را پس از برنــده ‌شـــدن در فصل اول برنـامه تلویزیونی «آمریـکن آیدل» در سال ۲۰۰۲ آغاز کرد. او با انـتــشار اولیـن آلبوم موسیـقـــی خود با نام «سپاسگــزار» در سال ۲۰۰۲ در اصـل خود را به عنوان یک خواننـده سبک پاپ عرضـه کرد. پس از آن با انـتــشـار آلبوم تاثـــیـــرگـذار و تأـمـل‌برانــگــیـز «فرار» در سال ۲۰۰۴ توانـایـی و تمـــایــل خود را به سبـــک پاپ راک به همــگان نشـان داد.

کلارکـســن تاکـنون نزدیک به ۲۰ میلـــیون آلــبوم در سراســر جهـــان فروخته ‌اسـت. ۸ تک ترانه او بیــن ده ترانـــه برتـــر Billboard Hot ۱۰۰ قرار گرفتنـد. کلــارکـسون با فروش بیش از ۱۰/۲ میلـــیون آلـبوم موسیقـــی در امریکــا و بیش از ۲۰ میــلیون آلبوم در سراسر جهان، موفقـــ‌تـرین برنـــده مسابـــقه «امریــکن آیدل» از لحاظ تعداد فروش به حســـاب میـ‌ــآیــد. همچـــنـین بر طبـق گزارشات، او در بین ۲۰۰ هنـــرمنـدی که بیشـتریـن تعـــداد فروش آلبوم موسیقـی را داشــته‌اند، در رتـبه ۱۸۷ قرار گرفــت. این خوانـــنـده با صدای فوق الـــعــاده خود، ارزش خالــصــی حدود 28 میـــلیون دلار دارد.

اســـکـارلت جوهانـــسون

اســـکـــارلت جوهانـسون بازیگر،ـمدل و خوانـــنده آمــریکـــایــی دانمـــارکی تبــار است. اگـر چه بیـــشتر مردم او را به عنوان یک بازیـگر می شنـاسند اما او تا به حال 2 آلــبوم از خود نیز منتــشــر کرده اســـت. اســـکارلت چهار بار نامــزد دریافـــت جایزه بهـتـرین بازیگـر گوی طلــایـی و در سال ۲۰۰۶ و ۲۰۱۳ توسط مجلـه اسـکوایر به عنوان جذابــ‌ترین زن زنده دنیــا انـتــخاب شده ‌است. مهارت های بازیـــگـــری او در کنــار خوانـنـدگی، او را تبدیـل به یکـی از مطــرح ترین ستاره های هالیوود، با ارزش خالص 100 میـــلیون دلـــار، کرده اســت.

ماریـا کری

حتــمـا شمــا هم با صدای بی نظـــری ماریـــا کری آشنـایید. او خوانـنده، ترانهـــ‌ســرا، هنــرپــیـشـه و تهـــیــهـ‌ـــکـنـنــده اهـــل آمــریـــکــا اســت که در سال 1990، با انـــتـــشار یک آلبوم با نام خودش، به شهـرت رسـید. ایــن آلـــبوم موفق به کســـب جایـزه مولتی‌پـــلاتینیوم شد و تک ‌آهنگــ‌هـــای آن توانـسـتند در چهـار بار پیــاپـی در جدول ۱۰۰ آهـنــگ داغ بیـلبورد قرار بگـیـــرنــد. ماریا کری تاکـــنون بیـش از ۲۰۰ میلیون فروش در سراسـر دنــیـــا داشـــتــه اســـت که او را در فهرست پرفروش‌ـترین هنــرمـنـــدان موسیقــی تاریــخ قرار میـ‌ــدهــد.

در سال ۲۰۱۲ او در فهـــرســت «۱۰۰ زن برتر موسیـــقـــی» شبـــکـه وی‌اچــ‌وان در رتبه دوم قرار گرفــت. او تاکـــنون ۵ جایـزه گرمی، ۱۷ جایــزه موسیــقـی جهان، ۳۱ جایـــزه موسیقی بیلـبورد و ۱۱ جایزه موسیـــقــی آمـــریـــکــا را از آن خود کردهــ‌ اســت. صدای منـــحــصر بفرد او در دنیـــای موسیـــقــی ارزش خالص 520 میلیون دلار را برای او رقــم زده اســت.

تیــلور سوئیفـت

تیــلور سوئیفــت خوانـنــده و ترانـهـــ‌ـــســـرای آمـــریکایـی ست که در شهـر وایومیــسینـگ پنسـیـلوانـــیــا بزرگ شد و در سن چهـــارده ‌سالگـــی برای پیشرفـت در موسیـــقـــی کانتری به تنسـی نقـل مکان کرد. او در اکــتبـــر ۲۰۰۶، اولین آلـبومش را که نام خودش را برای آن انـــتخـاب کرده بود، منـتـشــر کرد. آهـــنـــگ «ترانـه ما» او را به جوانـــ‌ـــتـرین هنــرمنــدی تبدیــل کرد که به رتـبه اول جدول داغ‌ـــتریـن ترانـــهـ‌ــهای کانــتری رسـیده‌ است. سوئیفت در سال ۲۰۰۸ نامـــزد بهتـــرین خواننـــده جدیــد در جوایز گرمی سال ۲۰۰۸ شد.

افـتخارات او شامل ۱۰ جایزه گرمی، یازده جایـــزه موسیـــقــی آمریـــکــا، هفــت جایـزه انــجـــمـــن موسیــقـــی کانـتری و شش جایزه آکــادمـــی موسیــقـی کانتری می‌بــاشد. تاکـنون ۲۶ میــلــیون آلبوم و ۷۵ میــلـــیون نسخه دیجــیتـال از تیـلور در سراســـر جهـــان به فروش رسـیــدهــ‌ است. او علاوه بر حرفه موسیقــی، در چندیـن سریال و فیــلـــم به عنوان یک بازیگــر ظاهــر شده ‌است. فوربز دارایی تیلور را 360 میــلیون دلــار آمـریکــا تخمـین زدهـــ‌ اســت.

ادل

زمــانی که صحبت از جذاب ترین صدا میـــان خوانـندگان می شود، ادل اولین نامی ست که به ذهن ما خطور می کنـد. او خواننده و ترانـهـــ‌ـنویس بریـتـــانـــیایی است که شهـــرت جهانـی او بیـشــتـــر به دومیـن آلــبوم استودیوییــ‌ــاش با نام «۲۱» که در سال ۲۰۱۱ منتــشـــر شد، باز می‌ــگردد. این آلـــبوم نه تنهـــا حدود ۳۰ میـلیون نسخه در سرتــاسـر جهان فروخت، بلکـــه رکورد طولانــی‌ـــتریـن مدت صدرنـــشــیـــنـــی در جدول پرفـــروش‌ـتریــن آلـــبوم‌ـــهای موسیقــی در بریـتـانـــیـا را در کتاب رکوردهای جهـانـی گینــس ثبت کرد که برای او موفقیتی بیـش از آلـــبوم نخـــسـت اش در پی داشت. وی با ایـــن آلــبوم موفق به دریـافت ۶ جایـزه گرمـی، از جمـله بهتـریــن آلبوم سال در گرمـــی ۲۰۱۲، شد.

این آلــبوم چهارمـــین آلـبوم پرفروش تاریخ بریتانیا است و در سراسر جهــان بیـش از ۳۰ میلـــیون نسخه از آن به فروش رفــتـــه اســـت. در سال ۲۰۱۳ او موفق به کســب جایـزه گلــدن گلوب و جایــزه اســکـــار برای ترانـه «اســـکایــ‌ــفال» در فیلـــم «سکــایــ‌ـفـال» جیــمـــز باند شد، که طی همیــن پیروزی توانسـت از رقیـبان خود همـــانند تیلور سویفت پیشـی بگـیـرد. تخمـیــن زده میـــ‌شود که حدود ۱۰۰ میـــلـیون از آلـــبوم‌های ادل و تک ‌آهنگ‌ـهای او در سرتــاســر جهان فروختــه شده که او را تبــدیــل به یکی از پرفـــروش‌ــتــریــن هنــرمندان جهان کرده اســت. ارزش خالـــص او 125 میلیون دلـار است.

زنان خواننده زیبا که خوش صداترین زنان در جهان می باشند + تصاویر

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.