سوژو چین،آمبریا ایتالیا و بسیاری از خیابان های زیبا در دنیا

خیابان های زیبا و دیدنی بسیار جذاب می باشند و هر کسی از این خیابان ها عبور نماید مطمئنا بسیار برایش خوش خواهد گذشت بیشتر افرادی که از این خیابان ها عبور می نمایند برایشان اوقات لذت بخشی سپری می نمایند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر سوژو چین،آمبریا ایتالیا و بسیاری از خیابان های زیبا در دنیا را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

مراکش، موروکو

مراکش شهـــری خوش آب و رنگ است که توریــســت های زیادی به بازار دیواری آن برای خریـــد سوغاتـی و امـتحــان کردن غذاهـای بومی آن می روند.

هاوانا، کوبا

خیـــابــان های هاوانـا مملو از فضاهای هماهـــنگ در هم آمیخـــتـه با رنـگ های اصلـی در خیـابــان های فریبنــده و رنــگارنـگـــی است که به سواحل زیبـــا و آفـــتـــابی این شهر ختم می شود.

نیو تایپـــه، تایوان

“Jiufen” نام روستـــای کوهسـتانی کوچکی در تایوان اســت که جاده های سنـــگفــرش، منظره زیــبای ساحــلـــی و فانوس های قرمــز خیـابان های آن بسـیـــار معـــروف است.

سانــتورینـی، یونان

کلـیـساهـای آبـی، دیوارهـــای سفـیــد، جاده های زیبــا و منــاظر ساحـــلی زیبــای این جزیره توریــســت های زیــادی را به خود جذب می کند.

کارتــاگــنـا، کلمبیــا

کارتــاگــنـا شهـری است که روح عشق را می توانیـــد در کوچه های سنگــفــرش شده و کلیـســـاهـای پوشیــده از گل های رویایـی پیـچک آن جسـتــجو کنـــیـــد.

کیوتو، ژاپن

کیوتو پایتخت ژاپــن به باغ های انبوه و معـابد تاریــخـی و قدیمـی اش معروف اسـت. هیگاشـیــامـــا یکی از زیـــبـاتـرین منـــاطـق معـروف ایــن شهـر اســـت که در تصویر بالـا می بیـــنــید.

آلاچاتی، ترکـیه

ایـــن شهر آبـــی با خانه های سپـیـــد و پن و کوچه پس کوچه های مارپـیــچ یکـی از دیـــدنـــی ترین شهــرهای زیــبای ترکـــیــه است که گالـــری های هنری و دسته گل های در تمـام گوشه و کنار ایـن شهـر چشم نوازی می کند.

آمـــبـــریـــا، ایتالـــیا

آمـبــریا به قلـب سبز ایـــتـــالیـــا معروف اسـت زیــرا تنها منـــطــقـــه ای است که نه خط ساحلی و نه مرزی با هیــچ کشور دیـگـــری ندارد. این شهـر با جنــگـــل ها و کوچه پس کوچه های سرسبـــز و زمـردینش دوستداران طبیـــعــت را مجذوب خود می سازد.

بلــیــز، آمریکای مرکزی

درست است که میانـگـــیــن جنایت در این شهــر بســیار بالــاســـت امــا ایـن واقعــیـت باعـــث نادیـده گرفـتـه شدن خیـابان ها و ساختـــمــان های زیـبـای ایـن شهر شگفـت انــگیز نمی شود.

سوژو، چین

ایـن شهر رمـانـــتیــک در جنوب شرقی ایـــالـــت جیــانــگشو در شرق چیـن واقـــع شده است که مناطـــق تاریخی ایــن شهــر بر معمـاری مدرن آن پیشـی گرفته است.

سوژو چین،آمبریا ایتالیا و بسیاری از خیابان های زیبا در دنیا + تصاویر

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.