داستان تجاوز به دختر بیچاره که از اینستاگرام شروع شد – عکس و کلیپ مستهجن و اخاذی

داستان تجاوز به دختر بیچاره که از اینستاگرام شروع شد – عکس و کلیپ مستهجن و اخاذی

داستان تجاوز به دختر بیچاره که از اینستاگرام شروع شد - عکس و کلیپ مستهجن و اخاذی

هـــفـتـــه گذشته دخـــتـر جوانـــی با حضور در پلــیس فتـای استــان خراسان رضوی از مردی به اتــهـام اخـاذی شکـایت کرد.

شاکــی به پلــیـس گفــت: در ایـــنــســتـــاگــرام عضو بودم. یکی از اعــضـا، پســـر جوانـی بود که عکـــســ‌های زیبـــایــی از خود در آنــجــا منــتشـر میــ‌ـــکـــرد. من هم با دیـــدن ایــن عکــس‌‌ها نسبـت به آن نظر‌ـــهـایـــی میــ‌نوشتــم. بعــد از چنــد هفـــته او پیــام‌هـای خصوصی برایـم در ایـنـسـتـاگـرام ارسال کرد و این آغـــاز ماجرای آشنایـیـــ‌مان شد. در ادامــه دوستـــیـــ‌مـــان او مدعـــی شد پسر یک خانواده پولدار است و یک شرکـت خصوصی را اداره میــ‌کـند.

وی ادامـــه داد: او وقتـــی متوجه شد من در جسـتـــ‌وجوی کار هســـتـــم به من پیـشنهـاد کرد برای امور اداری شرکتش ـ که به کارمـــند خانم نیاز داشت ـ آنجـــا کار کنــم. بعداز آن هم گفــت ما با هم تفـکـراتمــان نزدیــک است و دوست دارد بیشتر در زمــیـنـه کارهــایش نظر مرا هم جویا شود. در ادامه میان ما دو نفر علاقه شکــل گرفـت و حتــی از من خواسـتـگـاری کرد.

شاکـی تصـریح کرد: یک روز مرا برای ایـن که محـیط کاریـــ‌ــاش را ببینــم و دربـاره کار با من حرف بزند به دفـتــری دعوت کرد. وقتی به محل مورد نظــر در یکــی از محلهـ‌ــهـای مشهد رفتـم، متوجه شدم آنجا اصلا شرکـت و دفتـــر کار نیسـت. او به زور مرا در آنـجـــا حبــس کرد. خواستـــم فرار کنــم که نشـــد . خواسـتگار شیاد مرا در یکی از اتـاقـ‌ــهــای آن آپارتمان انداخت و به زور مورد آزار و اذیــت قرار داد.

وی افزود: او حتی از صحنهــ‌ــهـای آزار و اذیـت‌ــهـایش از من با گوشی‌ـاش فیـــلم و عکـــس گرفــت. بعــد از ساعـــتی مرا با خود برد و در یکـــی از محــلـــه‌هـای خلوت از خودرویش بیـرون انـداخت و فرار کرد. او بابـــت منتـــشـــر نشــدن عکـس و فیلـمـــ‌هــای سیاهــی که از من تهــیه کرده بود، سه میلـــیون تومان از من پول گرفـت. او اکـــنون پول بیشــتـری از من می‌ــخواهد. حتـــی تهـــدیدم کرده باید با او ارتــباط پنهـــانـی داشتـه باشــم در غیر ایـن صورت عکــس و فیلـمــ‌ــها را منـتـشر می‌کــنـد و آبـروی من و خانواده‌ـام را می‌بـرد. میـ‌تـــرســـم تهــدیدهایش را عمـلی کند.

همـــزمـــان با تشـکیـل پرونده قضـــایی، تحقـــیـــقــات پلیســـی برای شناسـایی و دستــگـیری ایــن مرد آزارگر اخــاذ ادامه داشت تا این که دیروز این متهـم در مخفـیگـــاهش شنـــاســـایی و دســـتــگـــیر شد.

متــهـم ۳۴ سالـه با انــتقال به پلیـــس فتـای اسـتان خراسـان رضوی بازجویی شد و اظـهـــارات ضد و نقـــیضـــی بیان کرد اما در ادامــه تحقــیـقــات به جرایـــم شیطانیـــ‌ـاش اعتـــراف کرد و به افـســـر تحقـــیق گفـت: عکســ‌ هایـــی از خودم در کنار ساخـتـمان شرکتـ‌هـا و خودروهای مدل بالــا تهیه میـــ‌ـکــردم. بعد آن را در ایــنـــستـــاگـرام میــ‌ـگـذاشـتـــم. سپـــس با متنــ‌ــهــایی که آنجـا میـــ‌ـــنوشتـم، طوری وانـــمود می‌کردم که پسـر خانواده پولدار و مدیـر شرکــتــ‌ـهای مخـــتـــلف هسـتــم. با ایـن ترفـند دختـران جوان را به دام میــ‌ــانداختم و در اینســـتـــاگـــرام دوست میــ‌ـــشـــدم.

وی افـــزود: پس از جلب اعـتــمـادشان، مدتـــی بعد از آنـها خواســـتگاری میـــ‌کردم. در ادامــه به بهـــانه ایــن که میـــ‌ـــخواهـم آنـــهــا را در شرکتـــ‌هـایـم اســتخــدام کنـم، به دفـتــرم دعوت می‌کـردم. در ایــن مدت آپـارتمـانـی اجــاره کرده بودم. آنــهـا فریــب گفـتـه‌ـهـــایــم را میـــ‌ــخوردنـــد و به ملاقــاتـم میــ‌ــآمـدنـد غافــل از این که چه بلایـی قرار است بر سرشان بیـایــد.

جوان آزارگر ادامه داد: دخـتران جوان را آنجـــا حبـس می‌کـــردم و به زور مورد آزار و اذیـــت قرارشـــان میـ‌ــدادم و با گوشی‌ــام از صحــنهـــ‌ـــ‌ــهـــای آزار و اذیــت فیــلم و عکـــس میــ‌ـگرفـتـم. بعـــد آنهـــا را تهــدیــد میـ‌ـکردم باید پولی به من بپــردازند و حتـی بایــد با من دوستــی و ارتـــباط پنــهـانی داشـــته باشنـــد در غیــر این صورت فیلم و عکـــسـ‌ــهای سیاهی که از آنها تهــیــه کرده‌ـام را در شبکه‌ــهـای اجــتمــاعی منــتــشـر میـــ‌ــکـنم و دخـــتــران جوان و خانوادهــ‌ـــهـــایـــشان را به دردســر میـ‌ــانـــدازم و آبرویشـــان به خطـــر می‌ـافــتـد. آنــهـــا با ایــن تهدید مجــبور میــ‌ــشدنــد به دفــعات به من پول بپـــردازنـد.

سرهنــگ جواد جهانشیـری، رئیس پلیـــس فتـای استـــان خراســان رضوی در این باره گفت: با اعترافـ‌هـــای متـــهـــم، ماموران گوشی‌ــهای کشـــف شده از وی را بازبــیـنی کردنــد و فیلـــم و عکـســ‌ـــهــای دیـــگــری که مربوط به صحـنـــهـــ‌هـــای آزار و اذیـت شاکــی پرونده و دخـــتران دیگـــر بودنـــد، کشـف شد. با توجه به ایــن که احتــمال میــ‌ـــرود افــراد بیـــشتـــری در دام ایـــن آزارگر اخـــاذ گرفــتـــار شده باشند، تحقیــقـات پلــیسی برای رازگشـــایی از دیـــگـــر جرایــم ایـــن متهم ادامـه دارد. افرادی که در دام گرفـــتار شده‌انـــد، میـ‌ــتوانــند برای شکـــایـــت از ایـن متـــهـــم به پلــیـس فتـای اســـتــان خراســـان رضوی در شهـــر مشـهـــد مراجــعــه و شکــایتـــ‌ــهای خود را مطرح کنـــند.

با هشــدار به کاربــران ایـــنـــتـرنتی بویژه زنـــان و دخــتران جوان از آنهـــا خواست باتوجه به هویت پنـــهـــان افـراد در انواع شبکـهــ‌ـــهـای اجــتمــاعـــی از پذیرش هر گونه ادعـــایی درباره پیــشنـهـاد‌ـــهای کاری، ازدواج، همسریــابـــی، خرید و فروش و… خودداری کنـند تا ایـن گونه در دام افراد اخــاذ و شرور گرفتار نشوند.

داستان سکسی با مادرزن,داستان سکسی قشنگ,داستان سکسی با زن دوستم,سکس در اینستا,داستان سکسی منو خالم,داستان سکسی بازن عمو,داستان سکسی بامحارم,داستان سکسی زن داداش,داستان سکسی بدون فیلتر,داستان های سکسی خانوادگی داستان سکسی عکس کس کون تنگ دختر عکس کس دختر خوشگل کلیپ خودارضایی دختر عکس کون خوشگل

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.