داستان آقای دکتر و دختران ورزشکار / تجاوز در اردوی ورزشی +عکس

داستان آقای دکتر و دختران ورزشکار / تجاوز در اردوی ورزشی +عکس

داستان تجاوز جنسی آقای دکتر به دختران جوان ورزشکار + عکس

ماجرای دکتری که به دختران زیادی تجاوز کرده بود این روزها نقل مجالس است و روزنامه ها و مردم منتظر بودند تا حکم این دکتر شیطان صفت مشخص شود .

آقای دکتری که چون دکتر تیم ملی بود از هیچ فرصتی برای تجاوز جنسی به دختران نوجوان و کم سن و سال تیم ملی نمیگذشت .

دکتـری که در تیـــم ملی دخـتـران ژیـمـنــاستـیـــک کار آمریـــکایی بود بارها و بارها دختـــران زیــبا را مورد تجـــاوز جنســی قرار داده بود.الی رایــزمــن در دادگـــاه به چشــمـان لری ناصــر زل زد و گفــت «تو هیـــچــی نیســتی»

داستان آقای دکتر و دختران ورزشکار / تجاوز در اردوی ورزشی +عکس

چهـــار نفــر از دخـتـــران برنــده مدال المپیک برای کاروان ایالــات امــریـــکـــا با حضور در دادگـــاه برابـــر دکتـر لری ناصـر از تجـربـیـات آزاردهــنده سوء استفـاده جنـســـی خود سخن گفتـند. دکــتر لری ناصـــر که برای سالـها دکــتـر ملیـ‌ــپوشان ژیــمناست کشور آمــریـکـا بوده در دادگــاه رو در روی ده‌ـها نفر از بیش از ۱۰۰ شاکـــی خود قرار گرفت و دســتکـم ده مورد آزارجـــنـــسـی را پذیــرفت که می توانـد برایـــش حبــس ابد به دنبـال داشته باشد.

 

روز جمعـه «۱۹ ژانویه – ۲۹ دی» جوردن وایـبر, برنده مدال طلــای المـپـــیک ۲۰۱۲ لندن به جمـــع دیـــگــر ژیمـنـــاست‌ های قهــرمـان پیوست تا چشـــم در چشم لری ناصــر, ۵۴ ساله, از خاطـــرات زجـــرآور دســـتـمــالـی شدن و آزارجـــنــسـی بگوید.جوردن وایبر, الی رایـــزمـن, گبـی داگـــلاس و مک‌ــکایــلا مارونی, چهار دخـتـــر ژیـــمـنــاسـت برنده مدال الــمپـــیــک هســـتــنــد که همـگـــی می گوینـد دکـتر لری ناصــر آن ها را اذیت داده است.

داستان تجاوز جنسی آقای دکتر به دختران جوان ورزشکار + عکس

آقـــای ناصر که با شکـایت بیــش از ۱۰۰ دخـــتر روبروست, تا کنون ۱۰ مورد از اتـهـــامــ‌‎ـهــای خودرا پذیــرفـتـه و ممـــکــن اسـت با حکـم حبـــس ابد روبه‌رو شود.به گزارش دانستن جوردن وایـبر, ۲۲ سالـــه, روز جمـعـــه در حالیکه هیــجـانی شده بودو چانه‌ـــاش میـ‌لـرزیــد در دادگاه شهر لنــســـیــنـگ میــشـــیــگــان حضور یافت تا بیـانیـــه خودرا برابر قاضـی قرائت کنـــد.

من تصور میکــردم که تمـــرین سخـــت و ارودی آمـادگی برای المپــیـــک دشوارتـــریـن کاری بود که پیش رو داشتم امـا بعـــد فهمیدم که دشوارتـــر ازآن این بود که دریابم من قربـانـــی لری ناصـــر هســـتم.قاضـر دادگاه به جمع بزرگی از قربــانیان دکتر ناصـــر اجـازه داد تا با حضور در دادگــاه چشـم در چشـــم او از تجربـــه خود بگویند.جوردن وایبر «راســـت» در دادگـاه الـی رایزمـن, هم تیـــمـــی خودش را در آغوش گرفـتـه اسـت

 

خانــم وایـبر گفــتـــه بار نخـسـتـی که دکـتـر ناصـر به او دسـت درازی کرده, او فقـط ۱۴سال داشـتــه است.او گفتـه دکـــتر ناصر تنـهـا مردی بوده که مجوز حضور در اردوی دخـتـــران ژیمـــناســـت در تگـــزاس را داشــته و گاهــی اوقات بدون ایـــنـــ‌ـــکه کسی بر او کنــترل داشـته باشد در اتــاق هتل محــل سکونت دخــتـران تیـــم ملی هم میــ‌ـرفــتـــه است.

داستان تجاوز جنسی آقای دکتر به دختران جوان ورزشکار + عکس

جوردن وایـبـر در اظـــهـــارات امــروز خود همچـنـــین گفــت که بنــظـــر او علــاوه بر دکـــتر ناصـر, کمـــیته بینــ‌ المـلــلی المــپــیـــک و فدراســیون الـــمپـیک ایـــالــات امــریـکـــا هم مقــصـــر اسـت.در کنار او لی رایزمــن دیگــر ژیمنــاست قهــرمــان المــپـیـــک رو به دکــتر ناصر کرد و گفت لری حالـــا نوبت توست که به حرفـ‌ من گوش کنی. جای ما در پشت میـــز عوض شده. ما حالا اینجـــایـیم و صدایمــان بلند است و بنــا هم نداریـــم که برویم.

 

لری, ببــیـن که من این جا هستــم. دوباره توانـمنــد شده‌ام. دیگــر قربـــانـــی تو محــسوب نمــی شوم. من حالـــا یک نجات‌ـــیافــته و بازمـــانـده آن ماجـرا هسـتم.لری, تو حالـــا باید متوجه شده باشــی که اون گروه از دخـتـرانــی که بیـ‌رحــمـــانـه و برای مدتی طولانی اذیت داده بودی, به یک ارتش در برابـرت بدل شدهـ‌ــاند و حالــا ایــن تو هسـتی که «در برابـــر انها» هیچ نیســـتی.

به گزارش دانستن اعلـــام حکــم نهـــایـی قاضـی علـیه دکتـــر لری ناصــر ممـــکن است به روز دوشنــبه آیـــنده موکول شود چرا که قربانـیان ایـــن پرونده در چنـــد روز اخـیـــر یکــی پس از دیـگــری برای حضور در دادگـاه اعــلــام آمـادگـــی کردهـ‌انـــد.

ایـن دکـتـر ورزشـی الان هم با گناه‌ـــکار شنـــاخـــتـه شدن در ارتــبــاط با پورنوگرافی کودکان, با حکم ۶۰ سال حبس روبروست.باراک اوبامـــا درسال ۲۰۱۲ و پس ازآن که پنــج دخـتر ژیـــمناســت کاروان ایــالـــات امــریکا همـــه ی مدال آور شدنــد با آن ها دیـدار کرد

 

داستان تجاوز جنسی,داستان تجاوز به دختر ورزشکار,داستان من و آقای دختر,داستان من و خانم دکتر,داستن سکس با خانم دکتر,داستان سکس با خانم دکتر,داستان سکس با آقای دکتر,ماجرای من و دکتر حشری,دکتر دندانپزشک و من

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.