داستان سریال آنام و عکس های از بازیگران سریال آنام

سریال آنام با کارگردانی جواد افشار در شهرستان کلیبر و روستاهای تبریز فیلمبرداری شده است این سریال بسیار پر مخاطب می باشد و چهره های معروفی نیز به بازیگری در این سریال پرداخته اند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر داستان سریال آنام و عکس های از بازیگران سریال آنام را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

سریال آنـام با بازی شبـــنـــم قلـی خانی

به گزارش سایت دانستن: سریــال آنام به کارگـــردانـی جواد افــشـــار و تهیــه کنـــنـــدگی اسمـــاعـیـل عفیفــه در حال گذراندن مراحــل تصویربرداری اســـت. جواد افــشــار که سریال موفقی چون کیمـــیــا را در کارنـــامه هنری خود دارد ایــن بار اقدام به ساخت یک سریـال با بازیــگران مطرح در دو لوکیشن کرده اســـت. انتخاب بازیـگر برای سریال آنـام در فاز اول از میان چهـره های شناخته شده و با اسـتـعـــداد تئاتــر در آذربــایجان صورت گرفــت. فاز اول این سریال که در 40 قسـمـــت تولیـد می شود در شهـــرسـتــان کلـــیبر و روستاهـای اطــراف و همـچنیـــن شهر تبـــریز فیلمبرداری شده است. نام ایـن سریـال در ابتدای کار مهر نامـیـرا بود امــا با تصـــمـــیمـم جواد افـشـــار به آنام تغــیـــیـر نام پیدا کرد.سریال آنـام

سیــروس گرجـــســتانـــی و گلچــهره سجــادیـه از بازیگـــران اصــلـی سریـــال آنـــام هسـتنــد که نقـــش متـــفـــاوتی را در ایـن فیـــلـم ایفا میـــکــنـــنــد . شبــنـــم قلـی خانــی دیـگـــر بازیــگر توانـای کشورمان استت که قرار است به زودی جلوی دوربیـــن سریـال آنام برود. سیـــروس گرجستــانـــی به همراه تعــداد زیــادی از بازیـگـران تراز اول آذربــایجــان شرقی و غربـــی در فاز اول سریــال آنــام مقابل دوربــیـن خواهنـــد رفت.

گلچهره سجـــادیه با ایـن سریال پس از سالــهـــا دوری از تلویزیون دوباره به تلویزیون بازمـیگردد. سریال آنـــام محصول گروه فیــلــم و سریال شبــکـه 3 با مشارکـــت دفـــتر آموزش و ارتقـــای سلـامت و دفـتر سلامت جمـعـــیــت و خانواده وزارت بهداشـــت، درمـــان و آموزش پزشــکـــی و به تهیه کنندگی اسمــاعــیـــل عفیفه و به کارگردانی جواد افشـار که توسط امـیـــر عباس پیــام نوشتـــه شده است ایـن روزهـا مراحل ساخــت دکور، انتــخـــاب لوکیـشـــن و کسـتـــیـنــگ را پشت سر می گذارد.
بازیــگران و داسـتــان سریال آنـام

بازیگـــران و هنرمـــندان ایــن سریـال عبارتـــند از گلچهره سجادیه، شبنم قلی خانــی ، سیروس گرجــســـتانـــی، شهــرام خزرایـــی، ناصـر هاشـمـی، هادی افتــخــار زاده، وحید فرشی، زکـیه کریــمــی، فیـــروز عاقـلی، سویل شیــرگیـر، فاطـمـــه حسیـــنی، رقـیـــه شاد خواه، سیـامــک افـــسـایی، بهـرام نوبری، فریــبـا سهرابـــی، تینـا عبــدی، ربـاب رضـا زاده، هاله مازنــی، حسـین عزیـزی، مهـــدی فتـحی، علیـرضـا موسلــانی، حمــیــد صلاحـی، علی پور صدیقـیـــان، فروغ مشـــقـتــی، میــثم ولی خانـی، نادیا پشم چی، امین حاجــی اکبــری و الـــنـاز ثابـت ایـــمــانـــی هســتنـد.


جواد افشـار کارگردان سریال آنــام

اسمـاعـیـل عفــیـــفـــه (تهیــه کننـــده)، جواد افـــشار (کارگـردان)، امـــیـــر عباس پیــام (نویسـنـــده)، عزیـز علــیزاده (مجـــری طرح)، آرش زینال خیـری (مدیـر تولید)عبداله عبــدی نســب (مدیرتـصویربــرداری)، سید جلال موسوی (طراح گریم)، هادی افشار (مدیــرصـدابـرداری)، مجید رضـــا فاضـــلی (برنامه ریــز و دســـتـیار کارگردان) ، امیـر کربـاسچی و عارفـــه رشیدی (دستـــیاران کارگـــردان)، داریوش اســـقایــی (منشی صحـــنـه)، مجتبی احـمـــدی( مشاور رســـانـــه ایــی)، شهرام قدیـــری (طراح صحنه و لبـاس)، سحـر خزایـــی (دستــیار لبــاس)، سعـید قلـی زاده ، وحیــد شاه کمـانی (دســتـیـــاران صحــنـــه) ، مهــدی پیــله وریان و مرتـضـــی کریمــی (مدیـــران تدارکــات)


تصویری از بازیــگـــران سریال آنـــام


تصویری از بازیــگران سریـــال آنام


تصویری از بازیــگــران سریـال آنام


گلـچــهـره سجـــادیــه بازیـگر سریـال آنــام


سیــروس گرجســـتانی بازیگـــر سریـــال آنـــام

داستان سریال آنام و عکس های از بازیگران سریال آنام

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.