داستان طلاق نیوشا ضیغمی + بیوگرافی کامل نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی از همسر خود طلاق گرفت در یک برنامه زنده که قرار بود حاضر شود حضور پیدا نکرد و همه خبرگزاریها داستان طلاق نیوشا ضیغمی را مورد بحث قرار داده اند و این داستان هنوز درستیش به کسی ثابت نشده است و همه خبرگزاریها دوست دارند بدانند نیوشا واقعا از همسرش جدا شده است یا شایعه می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر داستان طلاق نیوشا ضیغمی و بیوگرافی کامل نیوشا ضیغمی را در سایت مجله دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت مجله دانستن: نیوشا ضیغمی ( متولد ۱۸ تیر ۱۳۵۹ در تهران ) هنرپیشه زن اهل ایراناست او دانش‌آموخته حرفه روانشناسی بچه در دانشکده شهید بهشتی است .روشا ضیغمی ( هنرپیشه ) خواهر کوچکتر اوست .نیوشا ضیغمی در ۱۸ تیر ماه ۱۳۵۹ در تهران چشم به جهان گشود .وی و خانواده اش در خیابان میرداماد معاش می‌کردند .

نیوشا ضیغمی پس از اتمام متوسطه , مدرک لیسانس خویش را در حرفه روانشناسی نوپا از دانش گاه شهید بهشتی تهران گرفت .وی با کمپانی در کلاس‌های آزاد بازیگری کانون سینماگران برنا بازیگری را یادگرفت و بوسیله این مؤسسه به مسعود جعفری‌جوزانی معرفی شد .

فورا بعد از فارغ‌التحصیلی از این کلاس‌ها در مجموعهٔ تاریخی در دیدگاه باد که در شهر تاریخی ماسوله فیلم‌برداری شده بود نقش یک دختر روستایی شمالی را ایفا کرد .وی آنگاه در اولی تجربه سینمایی خویش در فیلم تردست به کارگردانی محمدعلی سجادی بازی نقش کرد و همین فیلمسبب ساز همیاری مجدد ضیغمی و محمدعلی سجادی در فیلم شوریده گشت و برای بازی در‌این فیلم نامزد اخذ سیمرغ بلورین از بیست و چهارمی فستیوال فیلم فجر شد و با بازیگرانی زیرا کادو تهرانی رقابت کرد .

اما نمایش فیلم شوریده با چندین سال تأخیر منجر شد که از این فیلم استقبال متعددی نشود .
او آنگاه در فیلم‌ سینمایی های مواجهه , گناه اینجانب , بازی کرد که‌این دو فیلم نیز با یکسری سال تأخیر و به صورت محدود نمایش شدند .

شغل شوهر نیوشا ضیغمی چیست؟
آرش پولاد خان ,همسر نیوشا ضیغمی به تجارت نقره می پردازد و محصولاتش را در یک آلبوم به مشتریان عرضه می نماید .

جدایی نیوشا ضیغمی از همسرش

گفتمان با نیوشا ضیغمی

خانواده برایم حساس تر است

روزی که وصلت کردم کلیه می گفتند در‌این سن و با این شرایط چرا می‌خواهی تزویج کنی؟!
ی ترسی موقعیتت را از دست بدهی و… در حالی که اینجانب معتقد بودم این دو دعوا هیچ ربطی به نیز ندارند .

ضمنا چرا هنرپیشه می بایست بخش مهمی اززندگی اش که خانواده و مادرشدن است را از خودش بگیرد ;
از خوف این‌که شهرتش از دست برود . اینجانب وصلت کردم ; حال حاضر نیز چهار سال پیشین ;
نمیخواهم بیان کنم لحظه لحظه معاش ام مملو از علاقه و نیکی بوده , مشقت های خودش را نیز داشته است . ولی نمی‌توان از خوشی ها به دلیل وجود بعضی موانع گذشت .

زیرا چنانچه بخواهم ارگانیک ترین چیزهای معاش را از خودم سلب کنم , زمانی به ۵۰ سالگی برسم ,می‌بینم که خیر آوازه دارم , خیر شوهر و خیر نوباوه . هیچ چیز ندارم . آنوقت اینجانب باقیمانده ام و خودم و تنهایی ام و چروک های صورتم .حال چه عمل کنم؟! برای همین در‌حالتی که به خودمان تحت عنوان بشر نگاه کنیم , معاش مان را جوری تعریف می‌کنیم که بتوانیم با چنین قوانینی چه‌گونه کنار بیاییم .

از مادرشدن نمی ترسم

هیچوقت از مادرشدن نمی ترسم . نمی دانم ما از چه چیز پیروی میکنیم .در سینمای هالیوود که اندام و فیزیک زنان نقش مهمی در مسیر بازیگری شان داراست ,هیچ زمان مادرشدن را فراموش نمیکنند . چه بسا هریک بیش تر از ۲ یا این که ۳ فرزند دارا هستند .این که کسی نعمت مادرشدن را از خودش بگیرد به خودش ظلم نموده است .این قسمتی از طبیعت معاش هر انسانی است . اینجانب نیز چنین تجربه ای را دوست دارم و هرگز از آن فراری نیستم .

دوست دارم طفل ام هنرپیشه شود

اینجانب این روز ها درگیر سازمان راءس زیبایی ام هستم . مرکزی که دوستش دارم و عشق مندم عمل هایم را در این مورد توسعه دهم .تاءمل می‌کنم در خوشبینانه ترین شرایط , نیوشا ضیغمی ۶۰ساله ۱۰ تا کلینیک زیبایی داراست ( میخندد ) .

ممکن است آن موقع دیگر بازی نمی‌کنم و بیشتر در موضوع ساخت فیلم عمل دارم .ولی خیر در موضوع کارگردانی زیرا تفکر نمی‌کنم هیچوقت کارگردان نحس البته تنظیم و ایجاد فیلم را دوست دارمو مطلقا در آن سن ترقی متعددی دراین باره کردم ام و چه بسا هنرپیشه نو وارد سینما خواهم کرد .

در مورد خانوادگی نیز بدون شک نوباوه ام بزرگ شده‌است . احتمالا وی نیز هنرپیشه شده باشد , زیرا خیلی دوست دارم هنرپیشه شود .

دوست دارم طفل ام هنرپیشه شود

اینجانب این روز ها سرگرم سازمان راءس زیبایی ام هستم . مرکزی که دوستش دارم و عشق مندم کار هایم را دراین مورد توسعه دهم .تامل میکنم در خوشبینانه ترین موقعیت , نیوشا ضیغمی ۶۰ساله ۱۰ تا کلینیک زیبایی دارااست ( می‌خندد ) .

مقوله زیبایی یک چیز به طور کامل ذوق و سلیقه ای است و در کشورهای متعدد بینش های متفاوتی به زیبایی دارا هستند .کسی که از نظر خودش یک چیز را قشنگ یا این که زشت تشخیص میدهد . اما اینجانب تفکر میکنم ,زیبایی انسان ها بیشتر از هر چیز به سالمی روح بر می گردد و درواقع آنچه در پوست و گیسو می‌بینیم ,واکنشی از تن درستی روح است . این مشاجره کلی است اما با اعتنا به ترقی دانش و تکنولوژیدرباره ی مسائل پوست و زیبایی , بشر ها این قابلیت و امکان را دارا‌هستند که تا سنینی بالا نیز بتوانند پوست خیلی نیکی داشته باشند .

اما لزوما رسیدگی و نگهداری از پوست نیازی به جراحی ندارد , زیرا می توان فارغ از جراحی همپوست , گیسو و دندان عالی و سلامتی داشت .البته در هر حال جراحی نیز جزیی از زیبایی است که اختیار انجام دادن یا این که ندادن آن با خویش شخص است .البته اصل موضوع این است که بدانیم در جامعه کنونی , دانش پزشکی نسبت به ۵۰ و ۱۰۰ سال پیش ترقی متعددی نموده است . پس چرا از این دانش استفاده نکنیم .

اعتماد به‌نفس تان را بالا ببرید

هر که صبح از خواب بیدار میشود و خودش را در آینه برانداز می نماید براساس حساسی که نسبت به فیس خودش دارااست ,روزش یا این که عالی پیش میرود یا این که وخیم می‌شود . هنگامی که رخ تان را خوشگل و سالم میبینید ,اکنون تان عالی می‌شود و اعتماد به‌نفس تان بالا میرود .یا این که بالعکس آدمی که بیشتر وزن و ظاهری نامرتب دارااست بی‌شک اکنون خیر نخواهد داشت مگر اینکه ظاهرش چندان برایش اصلی نباشد .

البته معتقدم هر که ظاهرش برایش کلیدی است طبعا عالی یا این که بد بودن آن در روحیه اش تاثیر می‌گذارد .پس با اعتنا به ترقی دانش خیلی از اشخاص این قابلیت و امکان را دارا‌هستند که خودشان راتا سنین بالا تندرست و برنا نگاه دارا‌هستند و با این عمل روحیه و خودبا‌وری خویش را نیز نگهداری نمایند .

 

فعالیت زیبایی در تمام عالم موجود هست

راستش را بخواهید هنگامی که یک برنامه تلویزیونی موجی در رابطه کار زیایی به منش انداخته بود ,از اینجانب نیز دعوت شد که در برنامه حضور داشته باشم . اما حقیقت این است که اینجانب مدام از لبه فراری هستمو به همین جهت ترجیح دادم حضور نداشته باشم .
در غایت نیز دیدیم که دعوا به شکلی تخصصی پیش نرفت و تاثیری نیز نداشت و صرفا لبه هایی ساخت .

مشاهده کنید زمانی پزشکان زیادی تخصص هایی دراین مورد میگیرند , یعنی مشاجره زیبایی و فعالیت زیبایی دعوا مهمی در عالم به حساب آورده می شود . ضمنا جراحی زیبایی خیر فقط به فعالیت بینی یا این که برای مثال پلک دیده و… مربوط نمی‌شود ,بلکه اشخاصی می‌باشند که در حریق سوزی , تصادف یا این که حادثه ها دیگری صورت شان زخم می بیند .

آن دکتر معالج معاش را به آن مریض بر می گرداند . یا این که به صورت نمونه ورزشکاران احتمال شکستگی اجزای صورت شان خیلی دوچندان است .هنگامی رخ این اشخاص قادر است به شرایط نخستین اش برگردد چرا می بایست از فعالیت جراحی حذر کنند؟!

تمام بازیگران مطرح عالم از این دانش استفاده می نمایند اما چیزی که در جامعه ما اشخاص را به تامل وا می‌دارداین است که انسان ها ذهن و فکرشان را رها نمایند و فقط به جسم و فیزیک شان قیمت دهند .با این‌راه جامعه ما به جامعه ای زیبارو البته تهی مغز تبدیل میگردد . این جاست که جامعه شکننده میشود .

جدایی نیوشا ضیغمی و همسرش

البته شالوده کسی نمی تواند طینت این روایت را زیر سوال چیره شود .
کارخانه های زیادی در جهان تولیدها زیبایی ساخت می نمایند و در کنار آن پزشکان متعددی درس میخوانند و تخصص خودشان را در حرفه های متعدد زیبایی می‌گیرند .

پس بی‌شک نمی‌توان منکر این مسئله شد . به نظرم سازندگان آن برنامه می توانستند
خیلی دلسوزانه به‌این دعوا نگاه نمایند . آنها می توانستند از این زاویه به مشاجره بپردازند که‌این قصهدر کل عالم می باشد ; پس به جای اینکه اصل زمینه را زیر سوال ببرید و چه بسا سرکوبش فرمائید ;مشکلات این عمل را بررسی نمایید .

۸ سفارش نیوشا ضیغمی برای شادابی پوست

۱ – سفیدی , تندرست نیست

بعضا اشخاص رنگ پوست شان اصطلاحا «مهتابی» است .پوست این اشخاص هرچند بدیهی است , ولی سپید و گچی نیست . به این ترتیب می بایست نسبت به پوست صورت تان
وقتی که «گچی رنگ» شده‌است , اصلی باشید . ممکن است کم خون شده باشید! پس با پزشک معالج مشاوره فرمایید .

۲ – بوتاکس ممنوع

اگر‌چه یکی خط مش های از بین بردن و در دست گرفتن تولید چین و چروک صورت , تزریق بوتاکس استولی دست کم برای آنکه دیرتر دست به‌این عمل بزنید , بایستی به تغذیه تان اعتنا نمائید . مصرف میوه وسبزی نو ,غلات و روغن زیتون به دلیل آنتی اکسیدان هایی که دارااست بازدارنده از پیدایش چروک صورت می گردد .مصرف لبنیات پرچرب و خوراکی های شیرین با شیرینی غیر نرمال ( نظیر نوشابه های رژیمی ) را هم به دست‌کم برسانید .

جدایی نیوشا ضیغمی و همسرش

۳ – گریز از کم آبی

پسوتی که در‌حد متعادل مرطوب نباشد . تندرست نیست .براین اساس پوست نظیر وقتی که از گرمابه آمده اید و رطوبت خاصی روی آن است . چنانچه پوست تان خیلی کم آب است
یا این که رطوبت بیشتراز میزان دارااست , بایستی برای تعدیل آن مبادرت نمایید . برای این خواسته با کارشناس پوست مشاوره فرمائید .

۴ – گردش خون

یکی راهکارهای محافظت سالم پوست صورت گردش خون دلخواه و اکسیژن رسانی به پوست است .برای این مراد یکی استراتژی‌ها , شست و شوی وست با آب سرد , ماساژ دادن صورت در خزینهزیر دوش آب ولرم و نوشیدن آب کافی برای جریان مطلوب گردش خون است .استفاده از کرم های دربردارنده اسید میوه هم همین اثر را دارااست .

طلاق نیوشا ضیغمی

۵ – لایه برداری نمایید

چنانچه سلول های مرده لایه اول پوست با روش دلخواه برداشته شود , پوست برای ساختن لایه نو تحریک میگردد .براین اساس پوست صورت شاداب میشود . برای این عمل از ادغام لیموترش و خیار , لیموترش و ماست و لیموترش و آب گوجه خارجی استفاده نمایید . بعداز مالیدن این محلول ها به طور ,به آرامی با دست پوست صورت را از ذیل در سمت بالا ماساژ بدهید . این عمل را هفته ای دو توشه انجام دهید .

طلاق نیوشا ضیغمی

۵ – لایه برداری نمایید

در شرایطی‌که سلول های مرده لایه اول پوست با روش مطلوب برداشته شود , پوست برای ساختن لایه نو تحریک می‌شود .بدین ترتیب پوست صورت شاداب می‌شود . برای این عمل از ترکیب لیموترش و خیار , لیموترش و ماستو لیموترش و آب گوجه خارجی استفاده فرمائید . بعداز مالیدن این محلول ها به طور ,به آرامی با دست پوست صورت را از زیر به سوی بالا ماساژ بدهید . این فعالیت را هفته ای دو توشه انجام دهید .

۷ – چربی دلخواه

برخلاف تصور , پوستی که ابدا چرب نباشد , مستعد چروک خوردگی است .به این ترتیب می بایست پوست صورت چربی متعادلی داشته باشد .در صورتی بعداز خزینه و استفاده از شامپو تن یا این که صابون تن مطلوب با پوست تان , مبتلا خارش یا این که قرمزی پوست میشوید ,
بایستی میزان چربی پوست تان را تهیه نمایید . محصول ها متعددی در بازار برای این مراد موجود هست .برای انتخابش با یک مشاور زیبایی و پوست و موی مشورت کردن نمائید .

۸ – ورزش

یک کدام از عارضه ها چروک پوست , اضطراب است و یکی راهکارهای با اهمیت کاهش آن نیز ورزش .

 

داستان طلاق نیوشا ضیغمی + بیوگرافی کامل نیوشا ضیغمی

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.