داستان غم انگیز سحر دختر زیبا که خود را تبدیل به عروس مردگان نمود

سحر دختر 19 ساله ای کهخودش را برای معروف نمودن تبدیل به عروس مردگان نمود رویایی سحر این بود که شبیه آنجلینا جولی شود ولی متاسفانه شبیه عروس مردگان شد تب مشهور شدن در اینستاگرام موجب شد به 50 عمل جراحی مختلف رود تا چهره زیبایی خود را تغییر دهد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر داستان غم انگیز سحر دختر زیبا که خود را تبدیل به عروس مردگان نمود را در سایت مجله دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت مجله خبری دانستن : «سحر تبر» یک دختر ۱۹ ساله اهل ایران است که تلاش داشته با کار جراحی و گریم صورت خویش را مشابه آنجلینا جولی , بازیگر مطرح هالیوود نماید , ولی در غایت مشابه «عروس مردگان» شده و بدین روش توانسته فالوئرهای متعددی در اینستاگرام برای خویش دست و پا کند .

ما در روزگار ای معاش می‌کنیم که طرف داران دو آتشه هنرمندان و رخ های سرشناس , به امداد کار های زیبایی تلاش می نمایند تاحد قابلیت خویش را مشابه هنرمند موردعلاقه‌شان نمایند . ولی در‌این بین , این دختر اهل ایران مضاعف بدشانس بوده و بیشتر از این که به خانم جولی شباهت پیدا نماید , مشابه شخصیت کلیدی برنامه خردسالان «تیم برتون» در عالم حقیقی شده‌است .

«سحر تبر» با شباهت متعددی که به «عروس مردگان» داراست به همین اسم هم دارای شهرت شده‌است . اما او با استفاده از وسایل گریم , لنز , پروتز لب ها و پوست پلاستیکی که برای خویش ساخته تلاش دارااست که بیشتر از آنچه می باشد خویش را به زامبی ها مشابه کند .

سحر که یکی‌از طرفداران پروپاقرص آنجلینا جولی است , برای این‌که بتواند مشابه این هنرمند دوستداشتنی بین المللی بشود , ۵۰ توشه زیر تیغ جراحی های متعدد همانند کاشت نوع , تزریق لب , تغییر‌و تحول فرم زنخدان و … رفت . البته در غایت به جای «جولی» شدن , «عروس مردگان» شد .

وی هنگامی تمام امیدهای خویش را از کف داد , در رفتاری عمدی سعی بر ترسناک خیس کردن رخ خویش کرد به نحوی که با رژیم های مشقت بار غذایی , وزن خویش را روی ۴۰ کیلوگرم نگه میدارد . بدین صورت میتواند فیس استخوانی و زامبی‌مانند خویش را نگهداری نماید .

هر چند این تغییر و تحول رخ , سود دوچندان ناخوشایندی برای وجهه و صورت سحر ۱۹ ساله بدنبال داشته البته وی از این مسائل برای جلب دقت یوزرها اینترنتی سود گرفته و مخاطبان متعددی پیدا نموده است . سحر تبر فعلا بیشتراز ۳۰۰ هزار فالوئر در اینستاگرام داراست .

ممکن است بد نباشد در مور ارتقاء روزافزون سلبریتی های جعلی در دنیای مجازی به‌ویژه در کشور‌ایران ابراز تاسف کنیم و بگوییم دیدن این مسائل که شماری از جوان ها جامعه اینگونه با عجله در راستای قهقرا میروند , فراوان ناراحت‌کننده است .
با نسبت دادن به اکثری از تحقیقاتی که در باب علل مبادرت به جراحی های گسترده‌ی زیبایی که بوسیله یک فرد انجام یافته , می بایست با اطمینان اذعان کرد که بیشتر این اشخاص از مشکلات خل وچل مشقت می‌برند و با این شغل های نمایشی سعی بر جلب دقت مخاطبین مختص خویش دارا‌هستند .

به صورت نمونه , دکتر معالج «والری ای پیکاوت» , قیم پژوهشی درباره ی کسانی که خواهان فعالیت زیبایی بینی ( رینوپلاستی ) میباشند , ابلاغ داشته که‌این افراد به یک عارضه دیوانه موسوم به «اختلال بدشکل‌انگاری بدن» ( BDD ) در گیر می‌باشند که به طور افراطی خویش را دارنده نقائص گوناگون فرض می نمایند .

این روز ها اشخاص کمال‌گرا بیشترین درخواست کنندگان کار جراحی به اکانت می‌آیند و از فعالیت بینی گرفته تا ترزیق بوتاکس , پروتز و … انجام میدهند تا بیشتر چشم شوند . چه بسا به تازگی علاقه‌مندی بعضی جوان ها به قدری تعجب آور شده که به فعالیت های گوش الاغی و دیده گربه‌ای روی آورده اند و به جای مراجعه به روانپزشک تنها جیب جراحان پلاستیک را لبریز پول‌تر میکنند .

با وجود این , بعضی کارشناسان معتقدند علل گرایش اشخاص به انجام عمل‌های زیبایی نامتعارف نشات گرفته از ناهنجاری و عقب‌ماندگی فرهنگی است و اشخاص به صورت وسواسی به انجام این عمل‌ها اقدام می‌ورزند .

اگر چه آمار جراحی‌های زیبایی در کشور ایران ظریف و قانونی نیست , ولی براساس همین آمارها , میزان جراحی‌های زیبایی در جمهوری اسلامی ایران هفت برابر اروپا است و بعضی آمارهای دیگر هم کشور ایران را در سطر دوم یا این که سوم از نگاه جراحی‌های زیبایی می دانند . بیان کننده کشور ایران پایتخت عمل‌های زیبایی دنیا شده‌است . این در حالیست که آمارهای غیرقانونی میگوید که هر ساله در حدود ۱۲۰ نفر قربانی این عمل‌ها میگردند .

در صورتیکه شما نیز در‌این ارتباط نظری دارید می‌توانید در بخش نظرها آن را با ما در بین بگذارید .

 

داستان غم انگیز سحر دختر زیبا که خود را تبدیل به عروس مردگان نمود + تصاویر

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.