داشتن استایل جذاب زنانه در بیرون از خانه

استایل جذاب داشتن بسیار مهم می باشد برخی از افراد با مد جو می روند ولی این کار درستی نیست باید همیشه به اندامتان فکر نمایید تا لباس مورد نظر خود را پیدا نموده و خوش استایل به نظر برسید داشتن استایل مناسب در بیرون از خانه نیاز به مد روز بودن ندارد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر داشتن استایل جذاب زنانه در بیرون از خانه را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

مهـــم نیسـت که سایت ها یا طراحان مد و فشـــن چه می گویند، آنــچه شمـــا برای پوشش خود انتـــخـاب می کنیـد، بایـــد با سلـــیـــقـــه تان جور باشد. هر فردی سبک لباس پوشیـدن خاص خود را دارد. به عنوان مثال برخــی ها تیپ کلـاسیـــک را می پســنـدند، در حالی که برخــی دیگــر اســپورت را ترجیـح می دهنـد. در واقع، هیــچ چیز خوب یا بدی در دنــیـای مد وجود ندارد و ایــن شمـایـــیــد که بایـــد با توجه به فرم بدن و علـــاقــمندی هایتان اســتــایل خاص خود را انتـــخاب کنید. برای این منـظور، ما نکاتــی را برایــتان آورده ایـم تا با دنـبـال کردن آنها، راحـت تر به سبک شخصــی لباس پوشیـدن تان برســید.

1. چه چیزی شمـــا را شاد می کنــد؟

آیـا می دانــیـــد که چه تیـپـــی شما را شاد می کند؟ وقتی داخــل فروشگـــاهـی می شوید، چه چیــزی اول از همـــه توجه تان را به خود جلـــب می کنـــد؟ یا ایــن که چه مدل لباســی بیـــش از همه در کمد لبـاس هایـتـان وجود دارد؟ با دنــبــال کردن ایـــن نشـانــه ها می توانـید به ساده ترین شکل سبـــک لباس مورد علــاقـه تان را بیـــابـــید.

2. در چه مدل لبـاسـی احســـاس بهـــتری دارید؟

حتما شمـا هم در کمدتــان لباس هایـی داریــد که به خوبی روی تن تان می نشیـنـد و باعث می شوند که در مورد اندام تان حس بهتـری داشتـه باشـــیـــد. به عنوان مثــال شلوار جینــی که با همـــه لباس ها به خوبی ست می شود یا پیراهـــنـی که برای هر میـــهمـــانی، از رســـمـــی گرفــتــه تا دوستــانه، منــاســـب اسـت و زمــانی که نمی توانـیــد در مورد انتخاب لبـاس تان تصمیم بگیـــریـد، به کمک تان می آیـد. بنـــابرایـــن شمـــا بایـد بدانید که در چه لباس هایـی حس بهـتری نسبــت به خودتـــان دارید؛ ایـــن لباس ها می توانند یک تی شرت ساده، لباسی با طرح های گرافـیکی، پیــراهـنی اســپورت یا کفش کتانـــی باشــد.

3. چه مدل لباسی را نمی پسنـــدیـــد؟

فهـــمیدن این مورد نیز کار ساده ای ست. به عنوان مثال برخــی از افراد هیچ علاقـــه ای به پوشیدن لبــاس های رسـمی یا انداخـــتـن جواهــرات ندارنـد یا برخــی دیــگر از پوشیــدن لباس های تنــگ بیـزارنـــد و لبـــاس های راحت و گشاد را ترجیح می دهـــنـد. این بدین معنـــی نیـــست که آن مدل لباس ها بد است، بلــکه بدیــن معـــنی ست که با ظاهر شما جور در نمــی آیــد. بنــابـــرایـن از پوشیدن مدل های لبـــاسی که حس بدی نســبـت به آنــهـــا دارید خودداری کنیـــد، حتی اگر مد سال باشند.

4. استایل خود را بیـابـــیـــد

حتـــما با ایریس آپـــفـل، مادر بزرگ دنیـــای مد، آشـــنا هســتــیــد. او عاشق اکـــسسوری های بزرگ و چشـمگــیــر اســـت. عیـنـک های گرد، النـــگوهای بزرگ و گردنبــنـــدهای بلـــند… از از ویژگـی های اســـتـــایل اوست. اگـر به تیپ ستاره ها نگاه کنـید، متوجه می شوید که هر فردی اســتــایـل مخـــصوص به خود را دارد. موهای دم اسبی آریـاندا گرانـــدی، یا لبـــاس های چسبان با رنـــگ های خنــثـــی کیـم کارداشــیــان… شمـــا نیــز بایـد به سبـک لبـاس پوشیدن خود شخصیـــت دهــید، به طوری که دیگران با دیــدن آن ویژگــی به یاد شمــا بیافتند. ایـن شخصیت سازی می توانـــد در مورد یک مدل یا حتــی رنگ لبـــاس باشـــد. آن را انتــخاب کنــیـد و بدان پایبـــنـــد باشـــید.

5. به دنبـال مد نبــاشـیـــد

مد می توانـــد به سبـــک شخـصی شما در لباس پوشیــدن لطمـــه بزنـــد. در واقـــع، اگر شمـــا مدام به دنــبـال این باشید که چه مدل های جدیدی از کفش، لباس، کیف یا غیره.. در بازار است تا آنها خریــداری کرده و به تن کنیـد، پس تکـــلیـــف اســتــایــل شخـصــی یا آنـــچه خودتان می پسـنــدید چه می شود؟ در ایـــن شرایـط، این شما نیــستیــد که اســتــایل تان را تعــریـف می کنـید، بلــکـــه دنـــیــای مد و فشــن است که برای شمـــا تصمـــیـــم می گیرد و ظاهــر شمـا را شبیــه به ظاهـر بسـیـــاری از افــراد دیگـر می سازد. بنابــرایـــن، اگــر می خواهیــد که به ظاهــرتان شخـــصیتـــی منـطــبق با آنـــچـــه خود می پسـندیــد بدهیـد، از مدهـــای لحـــظـــه ای دوری کنید.

6. فرم بدن تان را بشناســـیــد

بهتـریـن قسمت بدن شما کدام اسـت؟ روی بخش هایی از بدن تان که فرم دلــخواه تان را دارد، تمرکـز کنید. به عنوان مثــال اگر چشـــمــان تان آبـــی ست، با کشـــیـدن خط چشــم و سایه، روی آنـــهـــا تاکـیـد بیــشتـــری کنـــید یا اگر پاهـای کشیـده و زیبایی دارید، شلواری چسبـان یا دامـنــی کوتاه به پا کنـیـــد تا بیش از دیگر بخـــش های بدن تان توی چشم باشد.

بیشتـــر خانــم ها انـدامـی گلـابــی شکـل دارند، به ایـن صورت که کمــرشان باریک و باسـن شان بزرگ است. در این شرایـط توصیـــه می شود که توجه را به قســـمـــت بالایـی بدن ببــریـــد. شمـــا می توانــیـــد از لباس های رنــگ روشن یا پیراهن های اپـــل دار که تاکـــید را به سمـت بالاتــنه تان می برنــد، کمک بگــیـرید. از پوشیــدن لبــاس های راه راه برای پاییـــن تنه نیز خودداری کنـید. و بر عکس، اگـــر می خواهــیــد که روی بالـــاتـنــه تان تاکیـــد کنید، می توانیــد از لبــاس هایـی با یقه v یا حتی اکــسسوری هایـــی چون گردنبـــنــد برای تاکید بیشـــتــر اسـتفـــاده کنیـــد.

7. از این مدل لباس ها غافــل نشوید

برخـی از لباس ها هســتـنـد که نه تنهـا هیــچــگاه از مد نمی افــتـند، بلـــکه بســیـار هم کاربـــردی انــد. مهـم نیـــســت که اســـتایل شخـــصـــی تان چگونه است، داشـــتـــن برخی لبــاس ها در کمــدتان، همیـشه ضروری است که در اینــجـا به برخی از آنـــها اشاره می کنیم:

شلوار مشـــکـــی: یکی از ساده ترین و سریع تریـن روش های آمـــاده شدن پوشیـــدن شلوار مشکـی ست. در ایـــن شرایـط شمـا می توانــیــد به سادگـی آن را با هر تی شرت یا پیراهـنی که می خواهـــید، ست کنیـــد.

بلوز مشکـی: شمــا می توانــید آن را به تنهـایی یا همراه با هر رنگ کتــی که دوست داریــد، به تن کنـیــد.

بلوز یقـــه اسکی مشکی: مطــمئنا شمــا در روزهــای سرد سال، به یک بلوز یقـــه اســـکـی احتیـــاج پیدا خواهـید کرد. چه چیزی بهـتـــر از یک بلوز یقـه اسکــی مشــکی که به سادگـــی با هر نوع لباسـی ست می شود؟ این مدل لبـــاس برای لایـه ای لبــاس پوشیدن نیز بسـیـــار کارســاز است.

بلوز سفیـــد: یک بلوز سفــیـــد، هیــچــگـاه از مد نمـی افتــد. علاوه بر آن، به سادگی با لبـاس های دیگـر ست می شود.

جین: شلوار جیـــن عضو ثابت هر کمد لبـــاسی ست. فرقــی نمی کند که جین آبـــی دارید یا مشـــکی، در هر شرایـطی، یکی از بهتـــریـن و ساده تریـن انـتخـــاب هایـــتــان خواهــند بود. فقــط حواس تان باشد که شلوار جیـــنی که انتـــخـــاب می کنـــیــد درســت سایـز تن تان باشد.

پیراهـــن کوتاه مشــکـی: ایـن که هر خانمـی در پیـراهـــن مشکـــی کوتاه زیبا و جذاب به نظـر می رســـد، کلیشـــه نیسـت، واقــعـیت اسـت. نه تنها جذابـیـــت این مدل لباس، بلکـــه کارایـی بالای آن نیــز باعـــث شده که هر زنی یک پیراهـــن کوتاه مشکی در کمـــد لبـاس خود داشته باشــد.

داشتن استایل جذاب زنانه در بیرون از خانه

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.