دانلود آهنگ کاوه آفاق در برنامه خندوانه مردادماه97 +بیوگرافی و عکس

دانلود آهنگ کاوه آفاق

دانلود آهنگ کاوه آفاق در برنامه خندوانه مردادماه97 +بیوگرافی و عکس

کاوه آفاق (متولد دوازده اردیبــهشت سال ۱۳۶۲) خوانـنــده راک به زبـــان فارســی و انگـلــیــسی، آهــنگـساز، ترانهـ‌ــسرا، تنظیــم کننـده، و نوازنده گیـتــار الکــتـریـک و همـچــنـیـن بازیـــگـر و نقـــاش ایـــرانــی اســـت.

کاوه آفـاق از کودکی به نواخـــتن ساز گیـتار کلاسیک پرداخت.

از ۱۵ سالگی آغاز به نواخــتـن گیـتـار الکـتریــک کرد و آن زمــان بود که به موسیـــقــی راک علاقه‌مـند شد و از ۱۷ سالـــگــی به آهنگــسـازی و ترانـه‌ سرایــی پرداخت.

«پارت» نخســـتین گروهی بود که وی تأــســیس کرد و با آن اولیــن اجــرای زنــده موسیــقی خود را در ۱۸ سالگـی و در دانــشــگـاه خیام روی صحـنه برد، سپـس با گروهی به نام «کاویان» تا سال ۱۳۸۳ دهــ‌ـــهـا اجـرا و کنـسرت برگــزار نمودنـــد.

او در سال ۱۳۸۴ گروه راک ایـــرانـی The Ways (د ویز) را پایــهـــ‌گـــذاری نمود و در سال ۱۳۹۰ با دلـخوری و جنجال بسیـار از آن جدا شد.

او همـــچنـیـن در کارنـــامــه خود خوانـــنــدگـی و آهنــگــسـازی برای تئاتـــرها و فیــلـم‌ـهای بســـیـــاری از جمــلــه فیلــم سیـنـمایی رخ دیوانه، جرثـــقـــیلـستان،  ضد گلوله،  سریــال تلویزیونی شبکه  را نیـز دارد.

او فارغـــ‌ـالــتحصـــیل رشـــتـهــ‌هـای معمـــاری و علوم اجـتـماعـی اســت.

همچنین کاوه آفاق که در شب های گذشته به برنامه خندوانه مردادماه 97 دعوت شده بود به اجرای چند آهنگ خود پرداخت که با استقبال مخاطبین روبرو شد .

دانلود آهنگ فلوکستن کاوه آفاق با کیفیت 320

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.