دختران جوان با این پسرها ازدواج نکنید

دخترانی که دوست دارند با مرد رویاهایشان ازدواج نمایند باید رفتار مردان را نیز در نظر بگیرند و بدانند که بدون اینکه در مورد مردی تحقیق نموده آنها را بشناسند و بعد با مردی که دوستشان دارند ازدواج نمایند شما دختران سعی کنید با خصوصیات اخلاقی مردان قبل ازدواج آشنایی کامل داشته باشید در ادامه تصاویر و جزییات بیشتر دختران جوان با این پسرها ازدواج نکنید را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : اگر جواب شما به پرسش‌های زیر آری است یا این که صدایی در قلب‌تان میگوید چیزی صحیح نیست , یعنی پرچم‌های قرمزی برافراشته است که به شما امداد می نماید بفهمید در رابطه‌ی صدق نیستید .

آیا با والدینش بدرفتاری و بی‌ادبی می‌کند؟

رفتاری که وی با بابا و مادرش داراست نشان میدهد بعدا چه رفتاری با شما خواهد داشت . آیا از مادرش توقع دارد نظیر بچه‌ها با وی اخلاق و رفتار کند؟ آیا با پدرش دهن به دهن می‌شود؟ پس می بایست توقع همین رفتارها را تعدادی سال آن گاه در زندگی‌تان داشته باشید .

آیا تا به حالا شده بخاطر باورها و ارزش‌های شخصی‌تان شما‌را مضحک کند؟

علاقه حقیقی به شما این اذن را میدهد که تماما خودتان باشید . چنانچه اتفاق افتاده که شما‌را بابت باورها , خلق و یا این که چه بسا عقاید سیاسی‌تان مضحک نماید , پس برای شما احترام قائل نیست . اضطراری نیست با تمام عقاید شما موافق باشد ولی بدون شک بایستی به آن‌ها احترام بگذارد .

آیا تا به حالا حیله کرده است؟

هر که تا قبل از این کارشکنی نموده است , احتمال این‌که گشوده نیز این فعالیت را بکند , خیلی دوچندان است و این نتیجه‌ای است که از مطالعه‌ای در کالج دنور گرفته شده‌است . حتمی نیست حتما به شما کارشکنی کرده‌با‌شد , داشتن سابقه‌ای از بی‌وفای و مکر , درفش قرمزی دور از شوخی است .

آیا درصورتی که به گوشی‌اش دست بزنید اعتراض می‌کند؟

روشن است که شما نباید پیام‌های اورا محاسبه فرمائید , ولی هر دوی شما بایستی در فضایی از اطمینان معاش فرمائید و چیزی برای پنهان کردن از نیز نداشته باشید . در حالتی‌که وی موبایل شما‌را ببیند اندوهگین خواهید شد؟ آیا درصورتی که شما نیز این عمل را بکنید , وی اندوهگین می‌‌شود؟ در شرایطی که جواب‌تان بدین سوال مثبت است , پس رابطه‌ای دارید که مطلوب تزویج نیست .

آیا تا به هم اکنون سرتان فریاد زده؟

سوء استفاده , اشکال گوناگونی داراست . غوغا زدن رفتاری مخرب است . مردی که قیمت همسر بودن را دارااست , با شخص مورد علاقه‌اش اینگونه خوی نمیکند .

آیا هنگامی با وی می‌باشید , این شم را دارید که به اندازه‌ی کافی عالی نیستید؟

یک رابطه‌ی تندرست می بایست به شما انگیزه‌ی خوب تر شدن بدهد , خیر این که شم فرمائید عالی نیستید . حسی که شما نسبت به خودتان دارید به حرفهایی که وی در زمینه ی شما میزند برمی‌گردد و به نگاه وی به شما مربوط است , البته قرار نیست بقیه‌ی زندگی‌تان را با احساس بدی که به خودتان دارید معاش نمایید .

آیا جوری لمس‌تان می نماید که منجر آزردگی‌تان می شود و حس غم می‌کنید؟

تامل نکنید که با وصلت کردن تغییر تحول خواهد کرد ; اینطور نیست . سوء استفاده «هرگز» قابل پذیرش نیست . هر چه سریع‌تر از وی به دور گردید .

آیا مدام این شما میباشید که اولیه بایستی عذر خواهی کنید؟

خیلی عالی است که بضاعت عذروبهانه خواهی کردن را دارید , البته چنانچه وی حاذق به عذر و بهانه خواهی کردن نیست , پس شایسته‌ی همسری نیز نیست .

 

آیا هنگامی مشکلی پیش میاید , بچه‌گانه خلق می‌کند؟

تحت عنوان یک شخص بزرگسال , وی می بایست بتواند با مشکلاتش بالغانه خلق و خوی نماید . این برای بیشتر مردها ارگانیک است که هنگامی اختلاف یا این که مشکلی ساخت میشود , پاره ای مسافت می گیرند و خموشی میکنند تا بتوانند گذشته از کلام زدن و مبادرت , اندیشه نمایند , البته در حالتی که شخص مقابل شما هیچ زمان در زمینه ی مسائلش سخن نمی‌زند و با آنان بچه‌گانه خلق و خوی می کند و خیر نظیر یک بشر بالغ , پس هنوز برای تزویج به اندازه‌ی کافی بزرگ نشده است .

آیا درخصوص آینده‌ی خویش با وی نگران هستید؟

گهگاه هیجان و اضطراب تزویج می تواند تمام فکرتان را درگیر نماید . ارگانیک است که درپی نشانه‌هایی باشید که به شما اطمینان بدهند یک معاش عالی و رابطه‌ای تندرست و سفت با وی خواهید داشت , البته در‌صورتی‌که موضوعاتی همیشه ذهن‌تان را مشغول میکنند و هنوز جوابی برای آن ها پیدا نکرده‌اید , ممکن است مشکلی موجود است .

آیا مکررا به ترک این ارتباط اندیشه می‌کنید؟

در حالتی‌که فراوان به بهم زدن این ارتباط فکر‌میکنید و نگرانی‌هایی مدام همراه‌تان است , پس همین حال حاضر نیز از این ارتباط لذت نمی‌برید و شم ششم‌تان همت داراست به شما بگوید راهی که می روید صحیح نیست .

آیا تا به هم اکنون آنقدر عصبانی شده که از وی بترسید؟

عکس العمل و پیدایش خشم در مردها گوناگون با زنهاست و این ارگانیک است . ولی در شرایطی که هنگام عصبانیت , کنترلش را از دست میدهد آرم نیکی نیست . چنانچه عکس العمل وی موقع عصبانیت شما‌را وحشت زده می کند پس لطفا همین حال تمامش کنید! با وصلت کردن تنها وضعیت بدتر خواهد.

آیا مرتبا از شما می‌خواهد در دورهمی‌ها و جمع‌های خانوادگی شرکت نکنید؟

یکی از علامت‌های اصلی کسی که کنترل کننده است این است که همیشه دوست دارد شما را از دوستان و خانواده‌تان جدا کند. اگر شما را تحت فشار می‌گذارد که روابط خود با دیگران را قطع کنید، پس بدانید که در محدوده‌ی خطرناکی هستید.

آیا مرتبا می‌خواهد بداند شما کجا هستید و چه می‌کنید؟

همه‌ی رابطه‌ها به اعتماد متقابل نیاز دارند. درست است که هنوز ازدواج نکرده‌اید اما اکنون در همین شرایط نیز باید بتوانید به همدیگر اعتماد کنید. اما اگر او مدام جستجو می‌کند که بداند شما در هر لحظه کجا هستید و چه می‌کنید و با چه کسی هستید، پس آدم به شدت کنترل کننده‌ای است. این هم یک زنگ خطر دیگر!

آیا اعضای خانواده یا دوستان صمیمی‌تان از او خوش‌شان نمی‌آید؟

خانواده و دوستان نزدیک شما دوست‌تان دارند و شما را می‌شناسند، از طرفی هم یک واقعیت تلخ این است که عشق، کور است و ممکن است شما ایرادهایی را نبینید. اگر اطرافیان نزدیک شما، این مرد را نمی‌پسندند و به چیزهایی اشاره می‌کنند به آنها گوش دهید. آنها می‌توانند چیزهایی را ببینند که شما نمی‌بینید!

آیا آنقدر به شما نیاز دارد که بدون شما نابود خواهد شد؟

شاید رمانتیک به نظر برسد، اما اگر نتواند بدون شما به زندگی‌اش ادامه دهد، پس ناتوانی‌های زیادی دارد. منطق رومئو ژولیتی به درد زندگی واقعی نمی‌خورد. شما مسئول شادی و رفع نیاز یک نفر دیگر نیستید. اگر او نمی‌داند بدون نیاز به شما چگونه شاد و راضی باشد، مطمئن باشید بعدا با شما هم شاد و راضی نخواهد بود، بله حتی با شما! هیچکس نمی‌تواند چنین مسئولیت سنگینی را قبول کند.

فراموش نکنید که هر چند ترک یک رابطه دردناک است اما طلاق و جدایی بعد از چند سال زندگی مشترک، بسیار دردناک‌تر و درد سرسازتر خواهد بود. هیچکسی کامل نیست، اما یک سری از چیزها بدون تردید در ازدواج خوشایند نیستند. این سوال‌ها به شما کمک می‌کنند از آسیب زندگی‌تان در آینده پیشگیری کنید.

دختران جوان با این پسرها ازدواج نکنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.