دختران از این نوع رفتار مردان متنفرند

مدام این پرسش برای آدم ها موجود هست که جنس مقابلشان از چه خصوصیت هایی خوششان میاید و از چه خصوصیاتی بدشان می‌آید احتمالا جواب قطعی برای این پرسش وجود نداشته باشد  اما مبنی بر تجربه چیزهایی میگردد اذعان کرد که در‌این گزارش به بعضا از خصوصیت های منفی مردان اشاره می‌شود در ادامه جزئیات بیشتر را در سایت مجله دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

دختران از هفت مرد کینه ورزی دارا‌هستند
مردان بچه صفت :
این قبیل مردان , خیر آتی نگر ند و خیر مسئولیت پذیر , به طور روزانه گذران قدمت می نمایند و خلاقیت و ابتکاری ندارند و نسبت به خانواده بی خیال و خاطر و بی توجهند . این مردان حاضر نیستند ضعف های خویش را بپذیرند و هنگامی به آن‌ها اعتراض میگردد یا این که از آن‌ها مراد می‌شود که خویش را تغییر و تحول دهند , نظیر کودک ها با عصبانیت می‌گویند : « همینه که هست» .

 

مردانی که بیشتراز حد در عمل خویش غرقند :
آری زنان شیفته مردان آتی نگر , مسئولیت پذیر و خلاقند , البته نمیخواهند سهم دار معاش آن‌ها 24 در عمل بیرون از منزل خویش غرق و نسبت به همسرش بی تفاوت باشد یا این که او‌را فراموش نماید . زنان دلگیر می گردند از این‌که شوهرشان به گرفتاری های و سالم روح و روان آنان بی ملاحظه باشد ; یعنی از مردانی که تمام تامل و ذکرشان معطوف به کارشان است .

 

مردان زخمی :
در‌صورتی‌که نو در عشقی باخت خورده اید یا این که از دادگاه جدایی برگشته اید درپی جلب هیچ زنی نباشید . بگذارید جراحت هاتان تسکین پیدا نماید , آن گاه به دنبال این عمل بروید ; یعنی زمانی که تمامی چیز را فراموش کردید و خویش را بازیافتید .

 

مرد ساده لوح :
مردی که روش و ترسیم برخورد با زن ها را بلد نیست , با آن‌ها با احترام اخلاق نمی‌کند و آنها‌را دست‌کم میگیرد , نظیر عزیزان مرد خودش با آنان اخلاق می نماید و رفتارش با یک زن , لطیف و متناسب با روحیات وی نیست , زن ها را فراری میدهد .

 

مردانی که تعادل روانی ندارند :
این مردان , گهگاه زن خویش را به اسمان می‌برند و او‌را بی همانند میخوانند و گهگاه به وی اتهاماتی میدهند که او‌را به فرش می‌آورد . و هم گهگاه از وی دوری میجوید ; خیر اندوه های خویش را با وی میان میگذارد و خیر یاری می نماید طرف مقابل عیب های خویش را بر طرف کند . زنان احتمالا برای مدتی این شرایط را تحمل نمایند ; البته در صورتی‌که از تصحیح شوهر خویش نا آرزو شوند , خویش را از این موقعیت خلاص خواهند کرد . بویژه درصورتی که شم نمایند که صبوریشان نادیده گرفته می‌شود و از آن تشکر نمی‌شود .

 

مردان همیشه در سفر:
زنان از این‌که گهگاه شوهرشان گهگاه به هجرت می‌روند چندان ناراضی نیستند ; زیرا این دستور منجر می گردد بیشتر قدر یکدیگر را بدانند و به‌این روش , عشق و علاقه بین آن ها را بیشتر می‌شود . البته این که مدام در مهاجرت باشند … .

 

مردان تعهد ناپذیر :
مردان همگی چیز جامعی وجود دارا هستند که صرفا یک نقص دارا هستند ; نمی‌خواهند برای یک معاش استوار تعهد بدهند . زنان از این قبیل مردان به شدت کینه توزی دارا هستند ; چون زنان , چه بسا در صورتی اعتراف نکنند , بجز تشکیل خانواده با مردی که دوستش دارا‌هستند به چیز دیگری اهمیت نمی دهند .

دختران از این نوع رفتار مردان متنفرند

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.