دختران و زنان تلگرام در دام دکتر قلابی /ازم کلیپ و فیلم مستهجن گرفت

دختران و زنان تلگرام در دام دکتر قلابی /ازم کلیپ و فیلم مستهجن گرفت

دختران و زنان تلگرام در دام دکتر قلابی /ازم کلیپ و فیلم مستهجن گرفت

جوان شیطان صفتی که در تهران به دختران و زنان جوان تجاوز می کرد دستگیر شد .

به گزارش مجله دانستن : این جوان که دختران و زنان تلگرام و اینستاگرام را فریب میداد و بعد اونهارو به یک جای خلوت می برد و بهشون تجاوز میکرد توسط پلیس فتا دستگیر شد .

پلیس اعلام کرد این مرد اول در تلگرام و اینستاگرام خودش رو دکتر معرفی میکرد و مدعی بود که از اروپا مدرک تخصص داره و بعدش که جلب اعتماد میکرد دختر یا زن بیچاره رو به بهونه چرخیدن و دوردور به یک جای خلوت می برد .

در این حالت حتی اگه دختر بیچاره اعتراض میکرد هم پسر شیطان صفت به زور بهش تجاوز میکرد .

به گفته پلیس این مرد حتی از دختران بیچاره موقع تجاوز جنسی فیلم مستهجن میگفته و بعد با تهدید از اونها پول میگرفته و یا مجبورشون میکرده به ادامه رابطه کثیفش.

یکی از قربانیان این مرد درحالی که اشک میریخت گفته بود : اول فکر میکردم با یه مرد خوشتیپ و تحصیل کرده مواجه هستم و میخواستم بعد از آشنایی بیشتر باهاش ازدواج کنم و حتی به خارج بروم .

اما وقتی به بهانه گشت و گذار منو به یه جای خلوت برد و و دیدم کم کم کارهایی میکنه که مشخص هست در دختران و زنان تلگرامخودش غرق هست میخواستم از دستش فرار کنم که نذاشت و به زور لباسهای مرا پاره کرد و بعد عمل کثیفش رو انجام داد . در همین حین متوجه شدم داره از من فیلم برداری میکنه .

منو تهدید میکرد و فحش میداد و میگفت اگه بهش پول ندم کلیپ مستهجنی که از من گرفته بود رو در تلگرام و اینستاگرام میذاره .

چطور دستگیر شد ؟

ســـرهــنــگ تورج کاظـــمـــی رئیس پلـیــس فتــا تهــران بزرگ با بیــان ایـنــکه فردی خود را دانــــشجوی دکـترای یکـی از کشورهـــای اروپایی معــرفـی و با راه انـــدازی صفـــحــهـــ‌ای در شبکــه‌ـــهــای اجــتــماعـی اقـدام به ارتــبـاط و جلــب اعتــماد دختران و زنان تلگرام میــ‌ـــکرد، اظهــار کرد: ایــن فرد بعد از دوستـی به بهــانــه گشــت و گذار، دختـــران و زنــان جوان را به محـــلـــ‌ـــهــای خلوت و تفــرجـــگـــاهـــ‌ـــهــا دعوت میـ‌کـــرد و در فرصـتی منـــاسـب با تهـدیــد و اجــبـــار اقدام به آزار و اذیـــت آنـــهـا و از این اقــدام نیــز فیـــلم تهــیــه میـ‌ـــکـرد.

رئیس پلــیـــس فتا تهـران بزرگ ادامــه داد: با رصد اطــلـاعـــاتـــی پلـــیــس فتـــا تهــران بزرگ ایــن پرونده در دســـتور کار تیــمــی از افـســــران مجــرب پلیـــس قرار گرفـــت و در یک عمــلــــیــات غافــــلگـیــــرانــه و در حالــی که متـــهم با خیالــی راحـت قصـــد فرار و خروج از کشور را داشـت در فرودگــاه بین الـــملـــلــی امـام( ره) دسـتـگیـر و تحویل مراجــع قضــایـــی شد.

سرهـــنگ کاظــمـــی به شهـــروندان و کاربــران فضـای مجازی هشـدار داد: در استــفـــاده از فضـــای مجــازی الــزامـــات و حریـــم شخــــصــی را مدنــظر داشتـــه و آنـــچه را که در فضــای حقـــیـــقـــی برای صیـانت از خود انـجـــام میدهـــنـد در فضــای مجــازی نیــز لحــاظ کنـنــد.

 

دختران و زنان تلگرام,فیلم سکسی دختر ,کلیپ سکسی خانم,کلیپ سکسی دختر,فیلم و کلیپ سکسی تلگرام,کانال سکسی تلگرام,فیلم سوپر دختر ایرانی,فیلم سوپر ایرانی,کلیپ سوپر ایرانی,فیلم سیکسی ایرانی,کلیپ سیکسی ایرانی,کلیپ گاییدن دختر ایرانی,فیلم جنده ایرانی

 

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.