دختری که خودش را از پل پرت نمود وسط خیابان فوت کرد

دختر دانش آموز که در استان کهگیلویه و بویراحمد زندگی می نمود خود را از پل وسط شهر به پایین پرت نموده و جان باخت این دختر به دلایل نامعلومی دست به خودکشی در انظار عمومی کرده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر دختری که خودش را از پل پرت نمود وسط خیابان فوت کرد را در سایت دانستن خواهید د ید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن : فرمــانـدار شهــرستان بهمئی در اسـتان کهـــگـــیلویه و بویراحمــد از احتمالخودکــشی دانـــش آموز کلــاس سوم راهـنــمایـی در یکـی از مدارس شهر لیـکک مرکـــز این شهــرســتــان خبرداد.

” حکــت اللـه سنـایــی ” گفـت:‌ دخـــتــر دانــش‌ــآموز پایه سوم راهـــنمـــایـــی از بالـــای ساختــمــان سه طبقه مدرسه حضرت رقیـــه(س) خود را به پایین پرتاب کرد که منجــر به فوت وی شد.


خودکـــشـــی دانــش آموز

وی افزود:‌ هنوز انگـــیـزه ایـن دانـش آموز مشخص نیســت و درباره خودکشی یا دلایل دیگر ایــن اقدام نیـاز به بررســی دقــیـق دارد.

سنـایی گفـــت: با توجه به حادثـه ناگواری که برای این دانـــش آموز اتفاق افتاد مدرسه تعـطیـل شد.فرمـانـدار بهمئی در استـــان کهــگـــیــلویه و بویراحـمـــد از انــتـــقـال جســد ایـن دانــش آموز به پزشکی قانونی خبرداد.شهرســتــان بهـمئی از شهـرســتـانــ‌ـهـــای گرمســـیـری اســـتـان کهــگـــیلویه و بویراحمـد محسوب شده که با یاسوج مرکـــز ایــن اســـتـــان حدود ۲۸۰ کیـــلومتـــر فاصلــه دارد.

دختری که خودش را از پل پرت نمود وسط خیابان فوت کرد + تصاویر

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.