پسری به نام شایان دختر خوشگل تهرانی را فریب داده و به او تجاوز نمود

دختر خوشگل تهرانی که با پسری به نام شایان در اینستاگرام آشنا شد و با هم قرار ملاقات در یک رستوران بیرون از شهر گذاشتند که شایان به جای رستوران این دختر تهرانی را به بیراهه برده و به او تجاوز نمود در ادامه جزئیات بیشتر پسری به نام شایان دختر خوشگل تهرانی را فریب داده و به او تجاوز نمود  را در سایت مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن :ادعای یک دختر در رابطه تجاوز , یک‌سری روزقبل دختر جوانی به دادسرای جنایی تهران رفت و از پسر پژو سواری گلایه کرد ومدعی شد قربانی نقشه سیاه برنا فریبکارشده است .

وی اعلام کرد : مدتی پیش درشبکه‌های اجتماعی با پسر جوانی به اسم شایان آشنا شدم
. بعد از مشاهده عکس پسر برنا , شیفته‌اش شدم .وی خوش تیپ بود و به حیث میرسید اوضاع و احوال مالی نیکی نیز داراست .با گذشت مدتی از تماس‌های غیرحضوری ومجازی , وی با اینجانب قرارملاقات حضوری گذاشت .

هنگامی که به محل قرار رفتم شایان را سوار بر خودروی پژو دیدم . قرارما این بود که به کافی شاپ برویماما اوناگهان به خارج شهر رفت . زمانی از وی پرسیدم کجا می رود اعلام‌کرد به رستورانی خارج از شهر میرویم .ولی متأسفانه به جای رستوران من‌را به گلشن متروکه‌ای موفقیت و سوای اعتنا به التماس‌هایم منرا مورد آزار رسانی قرار اعطا کرد .
چه بسا طلاهایم را نیز سرقت کرد و پیشین از رفتن تهدید کرد در صورتیکه گلایه کنم , آبرویم را خواهد پیروزی .

ادعای یک دختر در رابطه تجاوز به وی

دختر برنا ادامه بخشید : آن زمان نمی‌دانستم که از اینجانب فیلم سیاه گرفته است .
ولی یک‌سری روز سپس که مجدد تماس گرفت تهدید کرد که در‌حالتی که به خانه‌اش نروم
فیلم و عکس‌هایی که از اینجانب گرفته را منتشر خواهد کرد .به همین خاطروقتی خودم را در بن‌بست دیدم ,برای نگهداری آبروی خویش و خانواده‌ام چاره‌ای جز انجام آنچه وی منظور بود را نداشتم . البته خواسته‌های شایان کلیه نداشت . به دلیل آن که مدتی بعداز اینجانب درخواست پول کرد که سه میلیون تومان از دوستم قرض کردم و به وی دادم. اما وی دست بردار فقدان و اینجانب که دانا بودم شایان قرار نیست به‌خواسته‌های شوم‌اش پایان دهد تصمیم گرفتم از وی گلایه کنم . »

پس ازشکایت دختر برنا , پژوهش ها در این باره آغاز شد وبا سرنخ‌هایی که وی دردست کارآگاهان قرارداده بود ,سرشرور دستگیر شد . البته ضمن انکارادعاهای دخترجوان منکر آزار رسانی وتهیه فیلم سیاه شد .
وی ذکر کرد : اینجانب و سهیلا مدت‌ها باهم دوست بودیم و همدیگر را می‌دیدیم . قرار بود باهم وصلت کنیم ولی یکسری زمانی بود که رفتارهایش عوض شده بود تا این‌که متوجه شدم با پسر جوانی دوست شده‌است . از این‌که وی این عمل را با اینجانب کرده بود اندوهگین شدم و قصد به انتقام گرفتم . برای همین نقشه اخاذی را اجرا کردم و با این ترفند که از وی فیلم گرفته‌ام و میخواهم آن را در فضای مجازی منتشر کنمنقشه‌ام را اجرا کردم . ولی هیچ فیلمی در عمل فقدان و اصلاً نمی‌خواستم آبروی او‌را بریزم . »به‌دنبال بیانات پسر برنا , بازپرس جنایی امر ادامه پژوهش ها و بررسی بیانات دختروپسرجوان را صادر کرد تا پس ازکشف حقیقت و رفع ابهام‌ها دراین باره تصمیم‌گیری شود .

پسری به نام شایان دختر خوشگل تهرانی را فریب داده و به او تجاوز نمود

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.