دختر خوشگل سال ۲۰۱۷ در کشور چین انتخاب شد

دختر خوشگل و خوش اندامی که در مراسم انتخاب دختر شایسته شرکت نمود توانست رتبه اول را در بین دختران زیبا همه کشورها انتخاب شود این مراسم همه سال برای انتخاب دختر شایسته در جهان برگزار می شود این بار دختر هندی که بسیار چهره جذابی داشت در سال ۲۰۱۷ انتخاب شد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر دختر خوشگل سال ۲۰۱۷ در کشور چین انتخاب شد را در سایت خواهید دید با ما همراه باشید.

 

دختر شایسته ۲۰۱۷ Miss World از هندوستان انتخاب شد

مراسم دختر شایسته ۲۰۱۷ Miss World در ۱۸ دسامبر ۲۰۱۷ در شهر ساحلی سانیا Sanya چین برگزار شد. در این مراسم ۱۱۷ شرکت کننده از سراسر جهان برای دریافت درجه دختر شایسته جهان در سال ۲۰۱۷ به رقابت پرداختند. این پنجمین بار است که در ۱۰ سال گذشته چین میزبان برگزاری این مسابقه است.

دختر شایسته ۲۰۱۷ به نام Manushi Chhillar دانشجوی پزشکی هندی است. او توانست بر رقبای اصلی خود دختر شایسته ونزوئلا و بریتانیا پیروز شود.

مانوشی چیلار Manushi Chhillar ششمین دختر شایسته کشور هند و در رتبه بعدی بعد از پریانکا چوپرا PriYanka Chopra و آیشواریا رای Aishwarya Rai قرار دارد. پیروزی Chhillar به این معنی است که هند و ونزوئلا هر دو موفق به داشتن ۶ بار دختر شاسته در طول ۶۷ ساله برگزاری این مسابقه شدند.

 

یکی از کارهایی که اون قصد دارد انجام دهد ساختن بیمارستان های زنجیره ای در مناطق روستایی است. استفانی هیل Stephanie Hill و آندره مازا Andrea Meza از مکزیک در رتبه دوم و سوم قرار گرفتند.

دختر خوشگل سال ۲۰۱۷ در کشور چین انتخاب شد

دختر خوشگل سال ۲۰۱۷ در کشور چین انتخاب شد

دختر خوشگل سال ۲۰۱۷ در کشور چین انتخاب شد

دختر خوشگل سال ۲۰۱۷ در کشور چین انتخاب شد + تصاویر

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.