دختر خوشگل سال 2017 در کشور چین انتخاب شد

دختر خوشگل و خوش اندامی که در مراسم انتخاب دختر شایسته شرکت نمود توانست رتبه اول را در بین دختران زیبا همه کشورها انتخاب شود این مراسم همه سال برای انتخاب دختر شایسته در جهان برگزار می شود این بار دختر هندی که بسیار چهره جذابی داشت در سال 2017 انتخاب شد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر دختر خوشگل سال 2017 در کشور چین انتخاب شد را در سایت خواهید دید با ما همراه باشید.

 

دختر شایسته 2017 Miss World از هندوستان انتخاب شد

مراسم دختر شایسته 2017 Miss World در 18 دسامبر 2017 در شهر ساحلی سانیا Sanya چین برگزار شد. در این مراسم 117 شرکت کننده از سراسر جهان برای دریافت درجه دختر شایسته جهان در سال 2017 به رقابت پرداختند. این پنجمین بار است که در 10 سال گذشته چین میزبان برگزاری این مسابقه است.

دختر شایسته 2017 به نام Manushi Chhillar دانشجوی پزشکی هندی است. او توانست بر رقبای اصلی خود دختر شایسته ونزوئلا و بریتانیا پیروز شود.

مانوشی چیلار Manushi Chhillar ششمین دختر شایسته کشور هند و در رتبه بعدی بعد از پریانکا چوپرا PriYanka Chopra و آیشواریا رای Aishwarya Rai قرار دارد. پیروزی Chhillar به این معنی است که هند و ونزوئلا هر دو موفق به داشتن 6 بار دختر شاسته در طول 67 ساله برگزاری این مسابقه شدند.

 

یکی از کارهایی که اون قصد دارد انجام دهد ساختن بیمارستان های زنجیره ای در مناطق روستایی است. استفانی هیل Stephanie Hill و آندره مازا Andrea Meza از مکزیک در رتبه دوم و سوم قرار گرفتند.

دختر خوشگل سال 2017 در کشور چین انتخاب شد

دختر خوشگل سال 2017 در کشور چین انتخاب شد

دختر خوشگل سال 2017 در کشور چین انتخاب شد

دختر خوشگل سال 2017 در کشور چین انتخاب شد + تصاویر

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.