دختر دونالد ترامپ مسئول المپیک آمریکا شد

دختر دونالد ترامپ ایوانکا مسئول کاروان المپیک در آمریکا شد مادر ایوانکا ایوانا اسکیت باز حرفه ای می باشد در المپیک امسال می خواهد شرکت نماید و ایوانکا ترامپ مسئول کارون المپیک شد و در افتتاحیه المپیک 2018 شرکت خواهد کرد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر دختر دونالد ترامپ مسئول المپیک آمریکا شد را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : ایوانـــکـــا ترامـــپ از پدرش دونالـــد ترامپ رئیس جمهور آمــریکا و کمــیتـــه الــمـپـــیک ایــن کشور درخواسـت کرد تا اجـازه دهــنـد مسئول کاروان الــمپیکی آمریـکـــا درمـراسم افـــتتـاحـــیه رقـابـــت های المــپـــیک زمـســـتـانی ۲۰۱۸ کره جنوبی باشد.

ایوانـــکا ترامـــپ مشاور ارشد دونالــد ترامـپ برنامــه داردتا پس از مسئولیت در کاروان المـــپـیـکــی آمریـکـــا ،شاهد چنــد بازی ورزشکـــاران نیز باشـد.
ایوانکـا ترامپ مسئول کاروان الـمپـیکـــی آمـریـکـا

ایوانا ترامــپ مادر ایوانکا اسـکیت باز حرفــه ای بود و در تیم اسـکی جمـــهوری چک در رقـــابت های المــپــیـکزمســـتـانـی ۱۹۷۲ حضور داشـــت و بعد ها پس از سفر به کانـــادا فعـالیـــت های زیادی
در رقابــت های المـپــیـک داشت. اکـــنون دخــتـرش تصـمــیم دارد تا علـــاقه ای را که از مادرش به ارث برده اســـت را در رقابـت های الـــمپیـک ۲۰۱۸ به نمـــایــش بگـذارد.

خانواده ترامـپ از زمان به قدرت رسیـــدن پدرشـــان قصــد دارنـد در تمام زمـــینه ها دخالـت مستقـیــم داشــته باشــند و به نوعی خود نمــایی کنـــنـد.گفـتــنــی اسـت رقـــابـت های الـمــپـــیـــک زمسـتـــانـی از ۹ فوریــه برابـر با ۲۰ بهـــمن آغاز می شود و در ۲۵ فوریـه به اتــمام خواهد رسید.


دخـــتــر ترامـــپ مسئول المـــپـیـک

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.