دختر مهران مدیری،شهرزاد مدیری مدلینگ شد

شهرزاد مدیری در زمینه مد عکس های را منتشر نموده بود که شایعه شد که دختر مهران مدیری مدلینگ شده است و در حال تبلیغ برندهای معتبری می باشد که شهرزاد ممدیری در یک ویدئو در اینستاگرام مدلینگ شدنش را تکذیب نموده و از خبرگزاریها خواست در موردش شایعه پراکنی ننمایند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر دختر مهران مدیری،شهرزاد مدیری مدلینگ شد را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: فـــعالیت شهرزاد مدیری در زمـیـــنـــه مد و لباس به تازگــی عکـس هایــی از شهـــرزاد مدیـری دخـتر مهـــران مدیری منتـــشــر شده اســـت که عده ای معتــقد بودند وی به عنوان مدل در حال فعـــالیـت می باشـد.

شایــعـه مدل شدن شهرزاد مدیری

پس از انـتشـــار ایـن تصـــاویر, شهــرزاد مدیری در مصاحــبــه ای کوتاه اعـــلـــام کرد که این خبر صحـــت ندارد.

در واقع شهــرزاد مدیـــری در رشـتـه طراحــی لبــاس و مد به تحـــصـیــل پرداخـــتـه و هم اکنون در زمینـــه مد و لبـاس مشـغول فعالـیـــت است اما به عنوان طراح نه به عنوان یک مدل!


شهــرزاد مدیـری

بیوگرافـی مهـــران مدیـــری

مهران مدیــری (زادهــٔ ۱۸ فروردیـــن ۱۳۴۶ در تهران) کارگـردان، هنــرپـیشـــه، خوانـــنـــده ، مجری ، طراح صحـنــه و لباس، مجری طرح، صداپیــشه و تهیـه‌کـــننـده ایرانـــی است.مهــران مدیری آخــرین فرزنـــد خانواده ۶ نفــری اســـت.

او سه برادر بزرگ‌ــتر دارد.از شانزده سالگـی با تئاتـــر آشنا شد.در سال ۱۳۶۸ وارد رادیو شد و در داستــان شب به مدت شش سال به گویندگی پرداخت.در سال ۱۳۷۲، به همراه داریوش کاردان اولیـن برنامــه طنـــز خود را برای نوروز ساخت.


مهران مدیری و دخـــترش شهــرزاد

تا سال ۱۳۷۲ با نمایــشـ‌هــای زیــادی چون: شوخی، تلگـراف، آرسنـــال، پانـــسیون، سیــمرغ، هملت، کیسه بوکس و… روی صحنه رفـــت.همچنــین در این دوران به عنوان بازیـــگر در نمــایــش‌هــای رادیویی قصـهـــ‌هـای شب نیـــز حضور داشــت.آغـاز شهــرت مدیری از سال ۱۳۷۲ بود که در مجـــموعهــٔ طنز نوروز ۷۲ بازی کرد.بعـــد از آن مدیــری در چندیــن مجــموعهٔ طنز دیگــر که توسط صدا و سیمای جمـهوری اسلامـی ایران پخـــش شد به عنوان بازیگر و کارگــردان حضور داشــت.در یکــی از برنـــامـــه‌هـای دورهمـــی ، مهـران مدیری گفــت که در عمـــلــیـــات والـفـجـــر ۸ حضور داشـته است.

دختر مهران مدیری،شهرزاد مدیری مدلینگ شد + تصاویر

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.