دختر و زن صیغه ای در مسافرخانه های مشهد و قم برای مردان شهوتران

دختر و زن صیغه ای در مسافرخانه های مشهد و قم برای مردان شهوتران عرب و مخصوصا عراقی !

دختر و زن صیغه ای در مسافرخانه های مشهد و قم برای مردان شهوتران

مطمئنا این روزها شما هم شنیده اید اخباری مبنی بر صیغه زنان و دختران ایرانی برای مردان شهوتران عراقی را که به شدت درحال انتشار است ! اما آیا وجود زنان و دختران صیغه ای به این شکل که سازماندهی شده باشد و هرکسی حتی مردان عرب و توریستها بتوانند به آن دسترسی داشته باشند واقعیت دارد ؟

مــا با خانم سیــاوشی عضو فراکــسیون زنــان مجلــس شورای اســلامـی گفـــتگوی در ایـن باره کردیـــم که او گفــت: باتوجه به انــتشـــار اخـبار گسـترده دربــاره ارائه خدمـــات جنـســی به مردان مجرد عرب در مشــهــد نهادهـــای امنــیــتـــی بایــد هرچــه سریـــعــتر در جهــت بررسی این موضوع وارد عمـل شوند.

این خانــم نمــاینده مجـلـــس ایـران دربـاره انتشـار اخــباری پیـــرامون ارائه خدمـــات جنــسـی به عنوان صیــغـه به جوانــان مجرد و مردان عرب در بیـــش از ۵ هزار مسافـرخانه مشـهــد اظــهـار کرد: بنده هم از منـــابـــع غیرموثق دربــاره ایـــن موضوع اخـبـــاری به گوشم رسـیده اسـت اما تا به امــروز بررســی دربــاره ایــن موضوع در مجلــس صورت نگـــرفــته اســـت.

وی خاطـرنشـــان کرد: واقعا نمـــیــ‌ـــدانـــم دربـــاره این موضوع چگونه صحبـت کنـم چرا که از نمایـنـدگــان استان خراسان نیز دربـــاره ایـن خبر سوال کردم و آنــهـا نیز منـابع موثقــی را برای این موضوع که بخواهــنــد به آن اســتــنــاد کننــد در اخــتیـار نداشتـنــد.

ایــن خبــرهـا که ایـن روزهــا اکثـرا از شبکه های اجـــتـماعـــی بازنـــشـــر می شود و ماننـــد توئیتر ایـــنستـــاگــرام و فیسـبوک و تلگرام اسـت هنوز توسط هیچ نهـــاد رســـمــی داخـل کشور تاییـد نشده است .

عضو کمــیسیون فرهـــنگـی مجـلس شورای اســـلامــی تاکـــیـد کرد: باتوجه به ایـنــکـــه این خبـر در فضـای مجازی گستـــرش پیـدا کرده است و تاثـــیر بدی را روی اذهـــان عمومی گذاشته شده است بایـد صحت و سقم این موضوع مورد بررســـی قرار گیـرد .

این خبرها از کجا شروع شد ؟ شاید مدتهاست که خبری تحت عنوان اجازه امام جمعه مشهد مبنی بر ” صیغه زائران عراقی که به مشهد می ایند شدن ثواب دارد ” دست به دست در فضای مجازی می چرخد .

و حتی کلیپی هم همراه با صدا و تصویر واضح از آقای علم الهدی منتشر شده که دارد همین را می گوید .

چندی قبل وقتی این مطلب (دختر و زن صیغه ای برای عراقی ها) به صورت متن و شایعه پخش شد آقای علم الهدی خواست شفاف سازی کند ! و در حضور یک خبرنگار به صورت تصویری پاسخ داد و گفت این شایعه وجود دارد و متن شایعه را کاملا طبیعی خواند ! و بعد هم تکذیب کرد !

همین کافی بود تا شایعه پراکنان براحتی آنچه را لازم داشتند از آن مصاحبه کات کنند و به صورت گسترده پخش کنند .

خب کامل آن مصاحبه شاید چند هزار بازدید کننده داشت و آن بخش های بریده شده چندین میلیون بازدید ! همین کافی بود تا مسئله شدید شود

البت این مسئله که دقیقا نزدیک به ایام محرم و اربعین این خبر منتشر شده و به شدت مورد توجه قرار گفته نیز جای بررسی دارد .

زیرا خیلی معتقد هستند که مردان عراقی اگر به دنبال نیاز جنسی و سکس و صیغه باشند می توانند به راحتی از طریق ترکیه که افت ارزش پولی مانند ایران داشته و از نظر قوانین اجتماعی محدودیت های ایران را نیز ندارد اقدام کنند .

به عنوان مثال سواحل ترکیه که تقریبا آزادی کامل جنسی حکم فرماست و … مقصد بسیاری از ایرانیان و دیگر مردمان جهان است که میخواهند تفریح جنسی داشته باشند قرار دارد .

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.