دختر پسر نما سارق در تهران دستگیر شد

سارق پسری که در حال سرقت بود دستگیر شد ولی این سارق و دزد دختر از آب درآمد او در منطقه ای از خان آباد همیشه در حال دزدی بود و خرج خانواده اش را از راه دزدی اموال مردم به دست می آورد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر دختر پسر نما سارق در تهران دستگیر شد را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: سرپــرسـت کلـــانــتری ۱۵۲ خانی آباد تهـران از دستگــیـری سارق دخــتـر پسر نمـا خبـر داد.
سارق دخـــتـــر پسـر نمـــا

سرگــرد خسـروی سرپرست کلـانـتـری ۱۵۲ خانـــی آباد تهـران گفــت: شب گذشــتــه گشـــت کلــانـــتـری درخـیابـان عبدل آباد تهـــران مشاهـــده می کنـــد یک نفــر از ترک موتور پایــیــن آمـــده و در خودروی پرایـــدیــرا باز و در حال سرقت لوازم آن اســـت. نفــر راکــب با مشـــاهــده پلیــس او را مطــلـــع که هر دو سوار بر موتور و متواری می شوند.


سارق دختـــر پســـر نمــا

وی ادامه داد: علـی رغم اخـطـــار پلــیـــس، به حرکت خود ادامــه که ماموران با رعایـت قانون به کارگـــیـریـسـلـــاح اقـــدام به تیـراندازی می کنند. یکــی از تیــر ها به پای نفر ترک نشـــیــن اصابـــت که به پایین می افــتـد.با حضور ماموران مشـــخـص می شود نفــر سارق که تیــر خورده اسـت دخـــتری ۱۹ ساله است که خود را به شکل پسر درآورده بود.

به گفتـــه وی به همــراه راکــب به کلانتـری منــتــقل شدند تا تحقیـــقـات تکـمیـــلــی انجام شود.

دربـاره خانــی آبــاد بیشــتــر بدانید:

خانـی‌آبـــاد یکی از محل‌ـهــای قدیــمــی تهـــران است. در حال حاضر ایـن محلـه در جنوب تهــرانـــدر منتهی الــیه جنوب غربــی منطـقه شهرداری ۱۲ تهـران واقـع شده است.

نمـای از بیـــرون دروازهـــٔ خانـی آباد در تهـران قدیم

محــلـــه خانــی آبــاد، در کنـــار محلـهــ‌ــهایـی نظــیر سنــگـلــج و بازاربـــزرگ، در دورهـــٔ سلطنـــت ناصـــر الــدیــن شاه قاجار به شهر تهران اضـــافـــه شد

دروازه خانی آباد در دوره ناصری یکی از ۱۲ دروازه اصـلی شهـــر تهـــران بوده است.ایـــن دروازه همراه با حصار و دروازهـــ‌هـای دیگر تهـــران برای گسترش پایـتـــخـت در دوره رضــاشـــاه پهلویتـــخــریـب می‌شوند. ایـن دروازه در تقاطـــع خیـــابـان‌ــهـــای خانـی‌آبـــاد و شوش بوده اسـت

خانیــ‌ـآبــاد از شمــال به خیـــابان مولوی، از جنوب به خیـــابـان شوش، از غرب به خیابــان وحدت اســـلــامـــیو از شرق به خیـابــان خیام محدود می‌ـشود. میـــدان محــمـدیه (اعدام) که تقــاطع خیـــابـــانـ‌هـای مولوی و خیام است، در شمال شرقــی‌ـتـرین نقطـــه ایــن محـله واقـــع اسـت.

دختر پسر نما سارق در تهران دستگیر شد + تصاویر

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.