زمان و تاریخ دقیق دربی استقلال و پرسپولیس در سال 96

دربی استقلال و پرسپولیس به زودی در استادیوم آزادی برگزار خواهد شد طرفداران تیم های استقلال و پرسپولیس بی صبرانه در انتظار این بازی هیجان انگیز می باشند و دوست دارند تیم مورد علاقه خود را در استادیوم آزادی تشویق نمایند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر زمان و تاریخ دقیق دربی استقلال و پرسپولیس در سال 96 را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

یـکـی از مهیــج تریــن قسـمـــت های ورزش ایـــران از ۵۰ سال قبل تا کنون تقـــابـل دو تیم پرسپولیس و استـــقـلال می باشـــد که اکنون با عنوان بازی دربــی شناخــته می شود.

و هر سالــه جوانــان و مردم بسیاری منــتـظــر ساعت بازی دربـی ایـن جنـگ ورزشی هستنـد

شهـرآورد ( بازی دربـی ) تهران یا شهـــرآورد سرخــابــی نامـِ داده شده به شهـــرآورد فوتبـال بیــن دو باشـگـــاه تهرانـــی پرســـپولیس و اسـتــقلال (تاج سابــق) اســـت.

ایـن بازی دربی در تیـــر ۱۳۸۷ توسط مجـــلــه وردساکــر به عنوان مهمتریـن شهرآورد در آســیا و بیــست و دومیـــن شهرآورد بزرگ در جهـان اعلـام شد.

با توجه به صعود پرسپولیـــس به نیـــمــه نهــایی لیـگ ‏قهــرمانـــان آســـیا و همانطوری که در روز قرعــه کشـی لیـگ اعـلـام شد ‏در صورت صعود ساعت بازی دربـــی ۹۶ پایتـخـــت تغییــر می کنـد.

هشتاد و پنجمین دربی پایتخت در هفته دهم لیگ برتر بین تیم‌ های پرسپولیس و استقلال از ساعت ۱۶:۴۰ در ورزشگاه آزادی سوت خواهد خورد.

بازی دربی ۹۶ پنجشنبه ۴ آبان برگزار می‌شود و از شبکه سوم سیما به صورت زنده پخش خواهد شد

لازم به ذکر است که این اولین بازی دربی تهران است که با حضور دو مربی خارجی سرشناس می تواند توجه همگان را به ورزشگاه بزرگ آزادی جلب کند.

دیدار پرسپولیس و نفت تهران از ‏مرحله یک شانزدهم جام حذفی و بازی استقلال با حریفی که در ‏قرعه کشی مشخص خواهد شد در مرحله یک هشتم در روزهای ‏‏۲۹ و ۳۰ مهر ماه انجام شد

برد پرسپولیس مقابل الاهلی عربستان و صعود به دور نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا سبب شد تا بازی های این تیم در لیگ برتر و جام حذفی با تغییر زمان مواجه شود.

زمان و تاریخ دقیق دربی استقلال و پرسپولیس در سال 96

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.