درشت نمودن چشم ها با این مدل آرایش ها

چشم ها همیشه نقطه جذاب چهره می باشند شما می توانید از این مدل آرایش ها استفاده نموده و چشمان زیبا و درشتی داشته باشید بیشتر خانم ها دوست دارند چشمانی جذاب داشته باشند و بیشتر به ظاهر خودشان توجه می نمایند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر درشت نمودن چشم ها با این مدل آرایش ها را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: چـشـــم، دریـچـه ای به روح است و بیشـــتر زیـبایـــی و جاذبه انسان ها در چشـمان آنـها جمع شده اســت. با نگـــاه می توان به اعماق فکر یک انـــســان نفوذ کرد. هر چه چشـم ها زیبـاتــر، جذابـیـــت بیـشتر. هر چه چشم درشـت تر، چهره، زیبــاتر. از این رو، ترفـــنــدهای ساده آرایـــشـــی برایتــان ذکر کرده ایـــم تا با کمـــک آنـــها، چشم های خود را بزرگ تر از آنـچـــه هســت، نشـان دهید.

بالا کشــیـدن چروک چشـــم ها

چروک های اطراف چشـــم، عمــق و فرم چشم را نشان می دهنـد. منــظور از چروک، خطوطی اســـت که در اطــراف چشـــم ها قرار دارنـــد. برای ایـــنکـه چشـم ها را بزرگ تر نشان دهـیــد، با سایـه و مداد، آنهــا را بالـــا بکــشـــیـــد. یک خط ساده در ادامه چشـــم و مژه ها به بیــرون بکـــشـیـد. با فرچه، سایــه را به بیـــرون و سپــس در امـــتدا گردی پشــت پلـــک، به داخـل بکــشــید و محو کنیــد. ترجــیـحـــا این امتـــداد خط از چشــم بیرون نزند تا حالـت طبـیعی تری داشتـه باشــد و فقط باعث بزرگ دیده شدن چشم بشود.

اسـتـفاده از رنـگ آبی

به جای مداد سیاه، از مداد، ریـمــل و سایه آبــی اســتــفـاده کنیـــد. آبـی باعـث می شود تا سفـیـدی چشـم شما بیشـتر و براق تر دیــده شود. سایــه آبــی را نیــز در قســـمـــت داخــلـــی چشــم، کم‌رنـگ تر و در قسمت بیـــرونی، پررنگ تر بکـشید. همـــیــن کار ساده توهم بزرگ تر بودن ایــجاد می کند.

به سمت بالا ریـــمل بزنیـد

برای اینکــه چشـــم ها درشت تر شوند، چنـد ریــمــل مختلف روی مژه ها بزنــیـــد و مژه ها را به طور کامـل به سمـت بالـــا ریـمــل بزنـــیـد. اول از ریمــل بلـندکــننـده و سپـــس از انواع حجـــم دهنده و پرپــشــت کنـنـده استــفــاده کنــید. مرکــز مژه ها را به سمـت بالـا برس بکــشــیـــد تا چشـــم ها گرد و بزرگ دیده شوند.

مژه مصـنوعی

اگـــر دوست داریــد چشمانـتان بیشتـر حالـت عروسکــی و فانــتـــزی داشتـــه باشــد، از مژه های مصـنوعی اسـتفاده کنـیـــد. البتـه قسـمت درونی چشم بایـــد مژه هایــش کوتاه تر باشد. در انتـها نیـز مژه ها بایــد بلنـدتر باشـــند. ایــن ترتیب موجب بزرگ تر دیـــده شدن چشـم ها می شود.

اســتــفاده از مداد طلــایی

برای ایــنـکـــه چشـم درشت تر دیـــده شود، می توانــید پشت خط چشــم، یک خط نیز مداد طلایـــی یا صدفـــی بکـشید. این رنـگ، بازتــاب خوبی دارد و باعــث می شود تا چشم ها بازتـــر و زیبـــاتر دیـــده شوند.

سایه دودی

سایـه دودی را در پشت پلــک و زیـــر چشـم اســـتـفـــاده کنـید. این باعث می شود تا چشـــم درشت تر دیده شود. سایـــه دودی در زیر چشم موجب می شود تا سفـیــدی چشــم بیشتر دیـده شود و نتــیجه آن بزرگ تر دیــده شدن چشـم است. از رنگ هایی که بیــشـــتـربه رنگ پوست شمـــا شباهت دارد، اســـتفـاده کنــید. رنــگ نزدیک رنـگ پوست باعـــث زیبـاتــر دیـده شدن آرایــش می شود و توی ذوق نمـــی زند.

خط چشــم

بعــد از استـفـــاده از ریمــل، خط چشــم های مایـــع گزیـنه های بسیـار خوبی هسـتنــد. یک خط باریـــک پشـــت پلـــک بکـشیـــد تا باعـــث بزرگ دیــده شدن چشـــم شود. الــبته خط چشــم را فقـــط در همان قسمـــت داخـلی چشم بکشیـد و بیرون نروید تا موجب درشـتـــی شود.

حفظ سادگی

سایه سفیـد و ریـمــل با برق لب ساده تریــن آرایش اسـت و باعــث زیــبـــایی صورت نیز می شود.

رنگ ابـــروها

پس از چشم، بایـد سراغ ابرو بروید. ابـــروها را گرد و کمانی بکــشـید. با ریـــمل ابرو، ابـــروها را کمی پررنــگ تر کنیـــد تا زیبـــایی ابرو موجب دیـــده شدن چشم ها نیـز بشود.

آرایش محو

با خط چشــم های قهوه ای، زیر پلـک را بکــشــیــد. ایـن کار باعــث می شود تا عمــق چشم دیده شود. سپس روی آن ریــمل بزنـیـــد.

درشت نمودن چشم ها با این مدل آرایش ها

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.