درمان سریع کبد چرب در منزل با مصرف لیموترش لبوو آب لبو و انواع توت فرنگی

درمان سریع کبد چرب

درمان سریع کبد چرب در منزل با مصرف لیموترش لبوو آب لبو و انواع توت فرنگی

درمان فوری کبـــد چرب با روش های طبـــیعــی و اســـتــفاده از میوه ها مزایایــی نســـبـــت به مصرف داروها دارد که اصــلــی تریـــن آنهـا تقوی سیســتم ایـــمـنــی بدن و افـزایش مقـــاومت در برابر بیـــماری هاســـت.

از آنــجـا که بیــمـاری کبدچرب از جمــله بیماری های خاموش و بی نشانـه اســت، پیــشـگـــیـــری از ابـتـــلا به آن از جمـــلـه اولویت ها قرار می گیـرد، زیـرا ایـــن بیـمـاری معمولا زمــانــی خود را نمـــایـان می کند که ذرات چربـــی بخش زیــادی از سلول های کبدی را به خود درگـیــر کرده اند. کبـد چرب پس از درگــیر کردن کبد با علـــائمی مانــند ضعف، خسـتگی و احــساس سنگـیـــنـی و فشار در ناحـــیـه فوقانــی و راســـت شکم بروز می کند.

تاثیر بیـــنـــظیـــر لیمو در درمـان کبد چرب

لیـمو یکی از بهتریـن و پرطرفدارتریـن میوه های فصـــل تابستــان و زمـسـتان اسـت اما نوع ترش ان برای درمـــان کبد چرب بیـــشــتر مورد استـفـاده قرار می گیرد .نوشیـــدن یک لیوان آب که در آن عصــاره یک لیموترش تازه وجود دارد در آغـــاز روز می تواند بهتـریــن دارو برای پیــشــگـیـــری از ابـتـلا به کبد چرب باشد. از آنـجـــا که لیمو سرشار از ویتـامــیــن C اســت و به عنوان یک آنــتـی اکســیـدان می توانـد نقــش موثری در هضــم و جذب مواد مفید در بدن داشتـه باشد، قابـــلـــیـــت زیـادی در پیــشــگیری و درمان کبد چرب دارد.

فوایــد لبو

لبو و آب لبو

لبو را حلـــقه حلقه کنـــید خشـک کنیــد روی بخــاری یا شوفاژ بعـد پودرش کنــید مثـــل زعــفـــران دم کنــید برای رنـــگ غذا یا دســـر.

آب لبو را درقـــالـــب یخ بریــزید هر وقت لازم داشـــتـــیـد یک حبــه رااز فریـزر دراورید برای تزییـــن پلو، رنـــگ دســـر،ـــرنــگ فرنی، حتــی رنـــگ مربا به، اگــر رنـگ نداشت زیــرا آب لبو بهـتـریــن درمان کم خونی است.

آب لبو یکـــی از راه های طبیعــیــه درمان پوکی اســتــخوان است. خوردن یک لیوان آب لبو در صبــح و شب در درمـان فشـــار خون بالا موثر اســت. یکــی از راه های درمـان کبـــد چرب نوشیدن آب لبو است.

خوردن آب لبو از ابـتــلا به فراموشی و آلـــزایمـــر در سنیــن بالا جلوگیری می کنـــد. آب لبو در درمان سرطــان خون،موثر اســت.

توت ها

توت ها این میوه های خوشمــزه که انواع مخـتلفــی دارند یکی از منـابـــع غنی انــتـی اکـــسیـــدان به شمار می روند .ایـــن نوع میوه ها غنـــی از آنــتـــی اکــسـیـدان اســت و کبـد را ترمـیم می کند. برای دفــع چربی از سلول های کبد، از انواع توت ها استفـــاده کنـــید.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.