دروغ های رایجی که مردان به خانم هایشان می گویند

مردانی که خانم هایشان دروغ می گویند بیشتر خانم ها از این دروغ های مردان ناراحت می شوند مردان این دروغ ها را خیلی راحت به خانم هایشان می گویند ولی مردان همیشه این دروغ ها را به همسرانشان می گویند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر دروغ های رایجی که مردان به خانم هایشان می گویند را در سایت مجله دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت مجله دانستن: در معاش روزانه احتمالا اتفاقاتی فیس دهد و یا این که قوانینی پیش آید که ناچار به اعلام کردن لاف مصـلحتی شـویم . این لاف می‌تواند یک لاف سپید یا این که دروغی کوچک که هیچ آسیبی به کسی نمی رساند باشد یا این که چه بسا لاف بزرگی که ابعاد نقص‌ ساز می گردد . احتمالا عارضه ها آن خیلی کوچک و بی اهمیت باشد البته درهرصورت لاف است .

مثلا مردها معمولا کارایی می نمایند علیه خانم ها , با توسل به لاف های دقیق و بی زیان , بعضی حالت ها را به صلاح خویش تغییر تحول دهند که در‌این مقاله ما مثال هایی از آن‌ها‌را برایتان آورده ایم .

 

نه! تو در آن لباس بد اندام به نظر نمی رسی

حتما برای شما نیز اتفاق افتاده که لحاظ همسرتان را در خصوص لباسی که به بدن نموده اید , بپرسید : «عزیزم , آیا این خرقه چاقم کرده است؟» این سوالی است که در صورتیکه حقیقت را بگویید , موجب غمگین همسرتان می گردد , از این رو آقایان ترجیح می دهند که چه بسا درصورتی که همسرشان در لباسی که به بدن نموده است تپل شده , حقیقت را به لهجه نیاورند : «نه عزیزم , تو خیلی نیز در آن قشنگ و خوش اندامی!» آنوقت است که آقایان می‌توانند یک نفس راحت , از اینکه توانستند یک بمب را خنثی نمایند , بکشند .

من با عزیزان تو مشکلی ندارم

وقتی که ما شخصی را به معاش مان راه و روش میدهیم , در کنار وی بایستی با خانواده و دوستانش هم در رابطه باشیم . اهمیت ندارد که چقدر دوستان عزیز او‌را می پسندیم یا این که خیر , درهرحال هر شخصی نیاز به دوستانی نیز جنس خویش دارااست که با آنان درد و دل نماید یا این که چه بسا خوش بگذراند . درین موقعیت , وقتی که خانم ها از آقایان می‌پرسند : «اشکالی ندارد که دوستانم را روز جاری به منزل دعوت کنم؟» آنان در پاسخ میگویند : «نه , حتما . اینجانب با دوستای تو مشکلی ندارم . » و این در حالی است که زمانی همسر و دوستانش را در حالا خنده و طنز می بیند , دوست داراست که فرارو گریز را بر قرار ترجیح دهد .

 

 

فردا انجامش می دهم

چراغ منزل سوخته است , نردبان دو روز است که در کناره اتاق رها شده , رویکرد پلکان ها نیاز به تعمیر دارااست . . . و هزار فعالیت نصفه کلیه که آقایان همیشه انجام شان را به تاخیر می اندازند . در‌این حالت انگار اصرارهای خانم ها نیز تاثیری به درحال حاضر شان ندارد . به ابلاغ دیگر , وقتی که خانم ها از آقایان مراد اید دارا هستند , راحت ترین پاسخ برای آقایان این است : «فردا انجامش می دهم» . در واقع آن‌ها با این لاف سپید تا مدتی خودشان را از شر جر و مشاجره رها می نمایند .

 

گوش ام با توست

خانم ها میپندارند که آقایان یک گوش شان در است و گوش دیگر دروازه . این حقیقت را بخش اعظمی از خانم ها پذیرش کرده اند ولی اینکه هنگامی که در درحال حاضر حرف اند , همسرشان به سخن شان گوش ندهد , هیچگاه برایشان معمولی نمی‌شود . معمولا خانم ها دوست دارا‌هستند که از تمام جزئییات اتفاقاتی که برایشان افتاده صحبت بزنند , مثلا در محیط فعالیت چه کرده اند , در رویه چه کسایی را چشم اند یا این که چه خبر‌ها جذابی به گوش شان خورده است . . . ولی از آنجایی که آقایان خیلی بدین مورد ها عشق و علاقه ای ندارند , از گوش کردن به آنان هم راز گشوده می زنند , البته درین وضعیت حقیقت را نمی گویند , بلکه در پاسخ خانم که آیا گوش ات با اینجانب است , میگویند : «بله عزیزم , اینجانب دارم به حرفهایت گوش می دهم . »

 

من شیفته دست پخت توام

تمام لاف هایی که آقایان به خانم ها می‌گویند برای رهایی از مشکلات نیست , آن‌ها گهگاه برای برقراری صمیمیت بیشتر یا این که انتقال حس مثبت به همسرشان ناچار به بیان کردن لاف می گردند . برای مثال هنگامی که آن‌ها خسته به منزل میایند و همسرشان غذایی را که سا‌عتها برای آن وقت نهاده , مقابلش قرار میدهد , چه بسا در شرایطی‌که آن خوراک مزه خیر و خوبی نداشته باشد , وی به لاف می گوید : «دست پخت تو خوب است» شاید مردی قارچ های باطن ماکارونی را دوست نداشته باشد البته برای شور همسرش , تمام آنان‌را می‌خورد . همین از مشاجره جلوگیری کرده و صمیمیت در بین آن ها را دو چندان می نماید.

حرفت را به کل فراموش کردم

«من به تو گفتم که روز جاری میخواهم فلان خوراک را صحیح کنم ولی تو یادت رفت که موادی را که به تو گفتم , برایم تنظیم کنی . » وقتی که آقایان به این شکل جمله ها را از لهجه خانم ها میگردند , بی آلایش ترین پاسخ این است که بگویند : «ببخشید , اینجانب به کل فراموش کردم» آری ممکن است در بعضا مواقع فراموش کرده باشند , البته بعضی وقتها نیز از قصد از این فعالیت راز گشوده می زنند و با اعلام کردن یک لاف خودشان را کنار می کشند .

به  نظز می‌آید که لاغر شده ای

این یکی‌از لاف های رایجی است که آقایان صرفا برای دل خانم ها میگویند . گرچه آقایان می‌دانند که خانم شان وزنی کم نکرده البته بعد از دیدن سعی های وی , برای این‌که دلش را نشکنند یا این که هدف اش را از بین نبرند , به وی میگویند که عوض شده ای . برای این گونه از آقایان , دیدن لبخندی بر لبان همسران شان مهمترین چیز است .

 

ترافیک سنگین بود

در حین هایی که آقایان دیر به راز قرار می رسند , معمولا تقصیر را گردن ترافیک می اندازند . برای مثال وقتی که با همسرشان در رستورانی قرار دارا‌هستند , دیر از دفتر تکان می نمایند البته در جواب به‌این سوال که چرا دیر نموده اید , می‌گویند : «ترافیک سنگین وزن بوده است» در غایت آن ها عهدوپیمان می دهند که دیگر این رفتارشان را تکرار نمی‌کنند ولی توشه دیگر به عبارتی آش و به عبارتی کاسه .

 

من فعالیت داشتم

یک کدام از شایسته ترین عذر و بهانه هایی که آقایان در طول به وجود داخل شدن مشکلات ابلاغ می نمایند , عمل است . میخواهد تاخیر در داخل شدن به منزل باشد یا این که از ذهن بردن خرید منزل , درهرصورت معمولی ترین توضیح برای آن‌ها این است که بگویند مشغول عمل بوده ان . و از‌آنجا‌که خانم ها درباره ی عمل آقایان خیلی مشاجره نمیکنند , با اعلام کردن این جمله داستان ختم به صلاح میشود .

 

دروغ های رایجی که مردان به خانم هایشان می گویند

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.