دزدان مسلح به دفتر نماینده اندیمشک حمله نمودند

دزدان مسلح که به دفتر نمایندگی در استان خوزستان حمله نموده بودند همگی دستگیر و بازداشت شدند این سارقان قصد سرقت از این مکان را داشتند که به هدف شوم خود نرسیده و ناکام ماندن این دزدان قصد سرقت اموال مردم از دفتر نمایندگی داشتند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر دزدان مسلح به دفتر نماینده اندیمشک حمله نمودند را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن :تیراندازی به دفتر کار نماینده اندیمشک , فرمانده انتظامی استان خوزستان بیان کرد : کسانی که به محل کار نماینده اندیمشک در مجلس شورای اسلامی , تیراندازی کرده بودند , بازداشت شدند.

سردار حیدر عباس زاده گفت : به دنبال وقوع یکسری فقره سرقت مسلحانه و به عنف در مسیر
جاده‌های اندیمشک – خرم‌آباد و شهرستان‌های شمالی استان خوزستان , زمینه به‌صورت ویژه در امر فعالیت پلیس استانو شهرستان اندیمشک قرار گرفت و راهکارهای اجرایی صادر و یکسری مجموعه عملیاتی مجرب از عواملفرماندهی انتظامی شهرستان اندیمشک با همیاری پلیس‌های داده ها امنیت همگانی و آگاهی استان تشکیل و وارد فعالیت شدند .
او افزود : سارقان دارای سلاح با تیراندازی به خودروهای عبوری در جاده‌ها مبادرت به سرقت اموال و احشام از مردمان می‌کردند .

سردار عباس زاده تصریح کرد : به وسیله تیمهای عمل‌کننده و پلیس فرماندهی انتظامیشهرستان اندیمشک11 دزد دارای اسلحه شناسایی و طی چهار عملیات مستقل بازداشت شدند.

وی افزود : سارقان دارای سلاح با تیراندازی به خودروهای عبوری در جاده‌ها مبادرت به سرقت اموال و احشام از مردمان می‌کردند .

سردار عباس زاده تصریح کرد : بوسیله تیمهای عمل‌کننده و پلیس فرماندهی انتظامی شهرستان اندیمشک
۱۱ دزد دارای اسلحه شناسایی و طی چهار عملیات غیروابسته بازداشت شدند .

او پیرو افزود : تا به امروز سارقان بازداشت شده به ۶ فقره سرقت مسلحانه , ۲۳ فقره سرقت احشام
و ۶ فقره تیراندازی در سوی خودروهای عبوری اعتراف و از دست آن ها دو قبضه سلاح جنگی کلاش
در‌این ارتباط کشف و ضبط شد که با حضور مراجع قضایی و انتظامی در محل وقوع جرم تجدید بنا صحنه انجام شد .

فرمانده انتظامی استان خوزستان ادامه بخشید : در بازرسی از دو انبار محل مراقبت اموال مسروقه ,
مقادیر متعددی لوازم‌خانگی و احشام سرقتی به قیمت ریالی سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال
کشف شد و چهار نفر از سارقان دارای اسلحه به دو فقره تیراندازی به در دفترها نماینده مردمان اندیمشک در مجلس شورای اسلامی هم معترف شدند .

سردار عباس زاده افزود : نیروی انتظامی استان خوزستان و شهرستان اندیمشک مصمم می‌باشند
با عاملان جرائم وحشتناک مخصوصا سارقان دارای سلاح جاده‌ای برخورد قاطع داشته باشند و دستگیری این تعداد دزد دارای سلاح جاده‌ای مؤید اهتمام عوامل انتظامی استان خوزستان در این سو است .

دزدان مسلح به دفتر نماینده اندیمشک حمله نمودند

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.