دستمزد بازیگران سریال پایتخت 5

سریال پایتخت 5 یکی از بهترین سریال های ایران در سال 97 بود که بیشتر بازیگران معروف ایفای نقش نموده بودند و این سریال پر مخاطب در ایران بود که سری پنجمش در عید امسال پخش شد ریما رامین فر و بسیاری از بازیگران خوب کشورمان در این سریال بودند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر دستمزد بازیگران سریال پایتخت 5 را درسایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: روز گذشـتـــه لیــستـی از دستـمـــزد بازیـــگـران پایتخت در فضای مجازی منتــشر شد و دســت به دســـت شدن این لیـــســت با واکـنــش های متفـــاوتی از سوی کاربران همـراه بود. در لیـست منـتــشر شده از دســتـــمـــزد بازیـگران پایـــتخت 5 ، میـــزان دستــمزد محـــسـن تنـــابـنـــده ، احـمـد مهرانفـر , علیـرضا خمسه ، بهـرام افشــاری ، هومن حاجـــی عبـــداللهـی و ریـــمـا رامــیـن فر ذکـــر شده بود و ارقـــام نجومی ایـن لیـست برای بسـیـاری از کاربـران شبــکـه های اجتـمـاعـی سوال برانـــگـیـــز بود.دستمزد بازیـــگــران پایتخت

انـــتـشـــار ایــن لیـســت موجب شد تا محــمـــد ذوقی مدیـر روابط عمومی سازمـان اوج به ایـــن موضوع واکـنــش نشــان دهد.
دسـتــمــزد نجومی بازیگران پایــتـــخت تکـذیـب شد

انـــتـشار لیـســت دستمزد نجومی بازیـــگـــران پایتـخت صدای مدیر روابط عمومی سازمـــان اوج که سریال پایــتخت را به لحـــاظ مادی و معنوی حمایـت میــکــرد ، درآورد و ایـن مسئول سازمان سینــمــایـی با انـــتشـار پســـتی در صفــحه اینـــســتاگــرامش به ایــن موضوع واکـنـــش نشان داد.

محــمد ذوقی مدیر روابـط عمومی سازمـــان اوج با انــتشـار عکسـی از لیسـت دستــمــزد بازیگران پایـــتـــخت نوشت:چنــد هفته قبـل بود در ایـام نوروز که برخی رســانه ها و افراد با عجـــلــه و بعــضـا بی انصافــی، اوج و تیــم ِ پایــتخــت را مورد هجـــمـــه قرار دادنـد، ولی دیری نپـایـــیـــد تا با رســـیـدن به قســـمـــت های آخــرِ پایـــتخت قضاوت ها منـصـفانـه تر شد.

حال پس از اتـمام دو هفته ایِ این سریـال محبوب و اقــبال بی نظـیـرِ مردم ِ نازنیـن به ایـن سریال، با یک خبر و ایــن بار جعــل، دشـــمــنـیِ دشمـنـان مان را شاهدیـم.

باید گفــت:

1. اوج هیــچ وقت چنـــیـــن سربرگی نداشـــته و ندارد.

2. امـــضـــای مسئول سازمان اوج در این تصویر جعـــلـی اســـت.

3. خطـــاب نامه وجود خارجـــی ندارد. (معــصومی)

4. حداقلی از دقـت نیاز اسـت که بدانــیم یک کُـــمــپانی تولید آثـار هنــری با تهیـه کننده سر و کار دارد و مسایل ایـنچـــنـــیـــنــی مواردی نیــســـت که مسیول کمـپانــی در موردش نامه نگاری کنـــد.

5. همه ی اعدادِ قید شده غلط و جعلی است.

و کلامِ آخر:

چرا این قدر کینه ورزی؟! چرا این قدر حسد؟! و چرا اینقدر وقاحت در جعل کردنِ یک نامه؟!

به دشمنان مان توصیه می کنم طوری دشمنی کنید که به جعلِ امضا و نامه و پیگیری حقوقی نکشد.

در ضمن جاعلِ عزیز انقدر بی سواد بوده که در صفر گذاشتن برای اعداد هم سوتی داده(به رقم ارسطو جان دقت کنید)

معصومیه؟!(با لحنِ بابا پنجعلی)

سیروس مقدم کارگردان سریال پایتخت اگرچه با ساخت پنجمین فصل این سریال با استقبال های زیادی مواجه بود اما از آن سو انتقادهایی نیز به این فصل از سریال وارد شد و حواشی زیادی برای پایتخت رقم خورد .

اولیـــن حاشـیــه های پایتــخت 5 مربوط به سانسورهایــی بود که در این سریـال رخ داد و حواشـــی بعــدی پس از آن منـــتشر شد. مســالـــه ازدواج سارا و نیکـــا در فضـای مجــازی بسیـــار مورد انـــتـقاد قرار گرفت و مســـائل زیادی دربـــاره ازدواج در سنین پایــین مطرح شد.

همـکــاری با کارمند شبـــکـــه جم و حذف نام او با انــتــقـادهــایی که مطــرح شد ، تبلــیـغ سفر به ترکیـــه ، تغــییـر نام نویسنــده همراه محســن تنـابـنـــده و مسالـــه تهـیــه کنـــنـده سریــال و باز شدن پای داعـش به سریال همـگــی از حواشـی سریال پایـتخت بود که فصـــل پنـجم ایـن سریــال را تحت تاثــیـــر قرار داد و حالــا با انتـشــار لیـســـتی از دســتــمزدهــای نجومی بازیـگـــران پایـتـخت بعــد از اتـمام سریـال این حواشـی تکــمـــیــل شد.

دستمزد بازیگران سریال پایتخت 5

مطالب مرتبط:

دلخوری بهتاش فریبا از سریال پایتخت ۵ و عذرخواهی محسن تنابنده از بهتاش

عکس فهیمه سریال پایتخت در کنار همسر و فرزندش

مصاحبه خواندنی با نیلوفر رجایی فر دختر داعشی سریال پایتخت ۵

زمان پخش آخرین فسمت سریال پایتخت

مجتبی و مصطفی بلال حبشی بازیگران سریال پایتخت + بیوگرافی

عکس بهتاش در سریال پایتخت ۵

عکس الیزابت دختر خارجی سریال پایتخت

عکس نیلوفر رجایی فر دختر داعشی سریال پایتخت ۵

عکس دختر داعشی سریال پایتخت ۵ نیلوفر رجایی فر + بیوگرافی

مدل موهای جذاب پناه باقریان بازیگر سریال پایتخت ۵

مدل موی زیبای سارا و نیکا دوقلوهای سریال پایتخت در کشور قبرس

نسرین نصرتی با شال قرمز و تیپ خفن بازیگر سریال پایتخت

عکس بهرام افشاری بازیگر بلند قد سریال پایتخت

عکس آرایش نیلوفر رجایی فر یا الیزابت پایتخت در سریال ممنوعه

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.