دستگیری و اعدام مرد که زنش را با چاقوی آشپزخانه به قتل رساند

مردی که با زنش دعوا کرده و او را کتک زد زن می خواست از خانه همسرش خارج شود که مرد اجازه این را نداد که از خانه اش بعد از دعوای خانوادگی خانه را ترک نماید او را با ضربات چاقو به طرز فجیعی در خانه به قتل رسانده و از خانه خودش فرار نمود در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر دستگیری و اعدام مرد که زنش را با چاقوی آشپزخانه به قتل رساند را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : سـاعـت ۲۳ بیــشت و هشــتم دی ماه، از طریق مرکز فوریـتـ‌ـــهای پلـــیـسـی ۱۱۰ وقوع یک فقره قتــل در خیابــان محـلـــاتی – خیـــابــان میرهاشمی به کلانــتری ۱۳۲ نبرد اعلام شد.

با تشـکـــیل پرونده مقدماتی با موضوع «قتـــل عمـد» و به دستور بازپــرس شعـــبــه دوم دادســـرای ناحـیه ۲۷ تهـــران، پرونده در اختیـــار اداره دهـم ویژه قتــل پلیـس آگــاهی تهران بزرگ قرار گرفـــت. با حضور کارآگاهــان اداره دهـــم پلـــیـس آگـاهی در محــل جنـایـت مشــخـص شد جسد خانــمـی ۵۶ سالـــه به هویت مشـخـــص، توسط فرزند پسرش
در داخـل خانــه پیـــدا شده است که با حضور اورژانس در محل و انجام معــایـــنــات اولیـــه به مأـــموران اعلــام میـ‌ــشود که این خانـم بر اثــر اصـابــت ضربـات جسم تیــز به ناحـیـــه گردن و قفـسه سینه به قتـــل رســـیده اســـت.

پسر مقــتول در اظهاراتـــش به کارآگاهـان گفـت:زمـانـی که وارد خانـه شدم، ناگهان مادرم را غرق خون دیـدم؛بلافـاصــلـــه به اورژانــس و ۱۱۰ زنـگ زدم؛ مادرم را جهـــت انـتقــال سریــع به بیــمـارسـتـان به بیـرون ساختمان آوردم،
اما زمــانـــی که تیم اورژانـــس در محل حاضـر شد، در همـــان معاینـه اولیه اعـــلــام شد که او فوت کرده اسـت.

با انجام تحـــقـیـقات میدانـی، کارآگــاهان متوجهـــ‌ غیـبت همسـر مقـتول به نام «نادر» در محل شدند.
بلـــافاصله تحـــقیقــات برای دســتـگـــیـــری وی به عنوان متــهـم پرونده در دسـتور کار قرار گرفـــت و با بررسی صحــنـه جنایـــت،
کارآگاهان اطمیــنـان پیــدا کردنـــد که وی از محـــل سکونتــش (محل جنـایــت) متواری شده اسـت.


مرد همسـرکـش

تحــقیقـــات برای شناســایــی مخفـیـگــاه و دستگـــیـــری متهـم در دســتور کار کارآگاهان قرار داشت تا نهایتا کارآگاهــان اداره دهــم موفق به شناسایی مخـفــیـگاه نادر در شهــرستـــان مشـهـــد شدنـــد. بلـــافــاصلـه هماهـنـــگـــی لازم انجــام و کارآگـــاهان اداره دهم با اخـــذ نیابــت قضایـــی به شهـــرســـتـان مشهد اعـــزام شدنـد.
سرانـــجـــام در ساعت ۱۶:۵۰ روز چهـــارشـــنبــه نادر در شهــرسـتــان مشهـد و در داخـــل مخـفیــگـــاهش دســتگیـــر شد.

نادر در همان تحـــقـــیــقـــات اولیه صراحـــتا به ارتـــکـــاب جنایت و قتل همســرش اعــتراف کرد
و در خصوص انــگـیـزه جنایـت به کارآگـــان گفــت: غروب بود که با همـسرم درگـیـری لفـــظی پیــدا کردم؛ او قهــر کردو می‌ـخواســـت به خانــه‌ خواهرزاده اش برود؛ من قبــلــا با خواهـرزاده‌ همـسرم درگـیر شده بودم و آنـ‌ـــهـــا برای من چاقو کشـــیــده بودنـــد؛ از او خواستـم که آنجا نرود، امــا او قبول نکرد؛ عصــبـــانـی شدم و مجددا با او درگـیر شدم؛ به سمـت آشــپزخـانه رفتم و چاقو برداشتـــم و با چاقوی میوه خوری چنـد ضربـــه به او زدم.

سرهــنگ کارآگاه حمــیــد مکرم، معـــاون مبارزه با جرایـــم جنــایی پلیس آگــاهــی تهـــران بزرگ با اعـلـام این خبر افـزود:
با توجه به اعتـــراف صریح متهـم به ارتکاب جنـایـت، قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس
محــترم پرونده صادر و متــهم جهت انجام تحـقــیقــات تکمـیلی در اخــتــیـار اداره دهـم پلـیس آگــاهی تهــران بزرگ قرار گرفت.

دستگیری و اعدام مرد که زنش را با چاقوی آشپزخانه به قتل رساند

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.