دستگیری دزدانی که با لباس عزرائیل اقدام به سرقت خودرو می نمودند

دزدانی که ادعا می نمودند عزرائیل می باشند و به عنوان مسافر سوار خودروها می شدند و راننده ها را ترسانده و خودرو راننده ها را می دزدیدن دستگیر شدند و از این کار احساس پیشمانی نمودند این دزدان که باند عزرائیل در تهران نامیده می شدند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر دستگیری دزدانی که با لباس عزرائیل اقدام به سرقت خودرو می نمودند را در سایت مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله دانستن :چند روز قبل مردی با حضور در دادسرای بعثت تهران از سه مرد به اتهام سرقت خودروی پژویش گلایه کرد . بعد از این گلایه پرونده با امر قاضی بخشوده برای پژوهش ها به پلیس آگاهی ارسال شد .

معترض به افسر تحقیق بیان کرد : در یکی محله‌های تهران دو مرد را تحت عنوان مسافر سوار کردم . آنان در صندلی عقب کنار نیز نشستند . پس از طی مسافتی مرد جوانی که جامه یک پارچه سپید به بدن داشت تحت عنوان مسافر سوار شد و در صندلی جلو نشست . بعد از طی مسافتی مسافری که کنارم نشسته بود خطاب به اینجانب اظهار کرد عزرائیل است و آمده جان من را در خودرو بگیرد .

 

او افزود : گفتم آقا آهسته باشید حالتان عالی نیست , چرا مزاح می کنید . سپس به دو مسافر که صندلی عقب نشسته بودند , گفتم این مسافر می گوید عزرائیل است حرف‌هایش خنده‌دار نیست؟ ولی آن دو به اینجانب گفتند اینجانب خیالاتی شده‌ام , کسی روی صندلی جلو نیست .

 

معترض ادامه اعطا کرد : باورم نمیشد که اینجانب صرفا آن مرد را میبینم و آن‌ها اورا نمی‌بینند . مسافر سفیدپوش همیشه می‌گفت واحد اندازه گیری قدمت تو به رمز آمده و می بایست تورا با خویش ببرم . از شدت خوف در کوچه خلوتی خودروی پژویم را متوقف کرده و پیاده شدم . فرار و گریز کردم , البته عزرائیل کماکان در تعقیبم بود . آن‌گاه نیز از شدت خوف بی‌هوش شده و در خیابان افتادم . وقتی که دیده گشوده کردم در مریضخانه بودم و از خودرویم و مسافران خبری کمبود . به محل اتفاق که بازگشتم و از اشخاص حاضر در آنجا پرس‌وجو کردم , متوجه شدم آن دو مسافر و مرد سفیدپوش سوار ماشین شده و رفته‌‌اند .

 

پژوهش ها دراین مورد ادامه داشت تا اینکه 9 راننده خودروی دیگر که به شیوه‌ای شبیه در دام به عبارتی سارقان فراری گرفتار شده بودند , به پلیس آگاهی رفتند و از متهمان فراری گلایه کردند . جست‌وجوها برای دستگیری سارقان فراری ادامه داشت تا اینکه آن ها در جریان دزدی آخرشان ناکام ما‌نده و دستگیر شدند .

 

متهمان در بازپرسی پلیسی اعتراف کردند یک کدام از آن‌ها در نقش عزرائیل ظواهر می‌شده و سایر تحت عنوان مسافر نقش بازی می‌کردند . با این ترفند منجر هراس و وحشت رانندگان مسافربر شده و خودروهای پراید و پژوی آن‌ها‌را سرقت می‌کردند . در‌پی پژوهش ها مشخص و معلوم شد سارقان خودروهای سرقتی را با مدارک جعلی می‌فروختند .

 

پرونده این سه دزد با صادر شدن جلب به دادرسی به دادگاه ارسال شد .

 

دستگیری دزدانی که با لباس عزرائیل اقدام به سرقت خودرو می نمودند + تصاویر

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.