دعای بخت گشایی با زعفران و گلاب روی بدن زنان و دختران جوان قبل تجاوز جنسی

دعای بخت گشایی

دعای بخت گشایی با زعفران و گلاب روی بدن زنان و دختران جوان قبل تجاوز جنسی

رييس پليس آگاهي استان تهران و البرز با بيان اينكه از سال گذشته تاكنون هشت رمال و دعانويس دستگير و روانه زندان شده‌اند، گفت: تا به حال 45 مالباخته از اين رمالان شكايت كرده‌اند. سرهنگ حميدرضا گل‌صباحي با بيان اينكه در دو ماهه سال جاري سه نفر كه اقدام به فالگيري و رمالي در سطح حوزه استحفاظي استان تهران و البرز مي‌كردند توسط ماموران دستگير شده‌اند، گفت: سال گذشته نيز پنج رمال و فالگير دستگير شدند و از ميان مجموع رمالان دستگير شده دو نفر زن و شش نفر مرد هستند.

دانستن  : گل صباحي در تشريح پرونده‌هاي اين رمالان گفت: سال گذشته ماموران پليس از طريق تماس و اطلاعات مردمي دريافتند زني به نام «سعيده» با دريافت عكس دختران دم‌بخت و افرادي كه دچار مشكلاتي بودند اقدام به رمالي و دعانويسي به صورت حضوري براي مردم مي‌كند. پس از تحقيقات مشخص شد اين زن بي‌سواد از فرزندش براي تحرير دعاها استفاده مي‌كرد. پس از دستگيري اين متهم چهار نفر از وي شكايت كردند.

اين مقام انتظامي درباره پرونده ديگري نيز گفت: چندي پيش با شكايت زن جواني از فردي به نام «امير» پرونده‌اي تحت عنوان تجاوز به عنف پيش روي ماموران پليس آگاهي گشوده شد.

اين زن جوان در اظهارات خود عنوان كرده بود براي حل مشكلات و بخت‌گشايي سراغ امير رفت و مرد رمال با وعده‌هاي پوچ و براي حل مشكل بخت‌گشايي وي به او تعرض كرد.

كارآگاهان در تحقيقات گسترده دريافتند اين رمال به بهانه نوشتن دعاي حل مشكلات و دعاي گشايش بخت روي بدن زنان با زعفران و گلاب به آنان تعرض مي‌كرده است.دانستن گل‌صباحي افزود: تاكنون 15 زن و دختر جوان از اين رمال شكايت كرده‌اند.

رييس پليس آگاهي استان تهران و البرز تصريح كرد: چندي پيش ماموران پليس آگاهي نسبت به دستگيري فردي به نام «احمد» با نام مستعار «سيد» كه پس از فريب زنان و دختران آنان را به بهانه‌هاي پوچ اغفال كرده بود، اقدام كردند و پس از دستگيري اين متهم تعداد زيادي كتب رمالي، سنگ و فلز و پوست حيوانات در منزل وي كشف و ضبط شد و تاكنون شش نفر از اين رمال شكايت كرده‌اند.

به گفته رييس پليس آگاهي استان تهران و البرز، شخصي به نام «محمد» كه در منزلش واقع در حصارك اقدام به رمالي و دعانويسي مي‌كرد نيز دستگير و تاكنون تعداد زيادي عليه اين فرد اقامه دعوي كردند.

گل‌صباحي با بيان اينكه چندي پيش زني جوان با مراجعه به پليس مدعي شد كه به سفارش دوستان و آشنايان و براي رفع بيماري به فرد رمالي به نام «حسين» مراجعه كرده است، گفت: اين فرد علاوه بر دعانويسي براي افراد مختلف داروهاي گياهي نيز تجويز مي‌كرده كه نه تنها گره‌اي از مشكلات اين افراد نگشوده بود، بلكه سبب تشديد بيماري اين زن جوان شده.

رييس پليس آگاهي استان تهران و البرز با بيان اينكه ماموران پس از اخذ دستور قضايي «حسين» را در منزلش دستگير و تعداد زيادي گياهان دارويي و كتب دعانويسي در منزل وي كشف و ضبط كردند، گفت: تاكنون شش نفر از اين رمال شكايت كرده‌اند.

اين مقام انتظامي در ادامه گفت: برحسب انواع پرونده، نوع متهم و ميزان شهرت و مقبوليت رمالان مبالغي بين 20هزار تا 300هزار تومان دريافت و در برخي موارد مبالغ قابل توجهي تا سقف پنج ميليون تومان نيز از شكات دريافت شده است.

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.