دلایل سرد شدن رابطه جنسی بین زوجین

رابطه جنسی موقعه ای سرد می شود که زوجین میل جنسی آنها کاهش یابد باید تنوع در رابطه جنسی ایجاد نمایید شما باید به مسائل جنسی بی علاقه نباشید باید در گرم نمودن رابطه جنسی خود با همسرتان از همه نوع ایده سکسی استفاده نمایید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر دلایل سرد شدن رابطه جنسی بین زوجین را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : بسیاری از زوجهای برنا به دلیل عدم شناخت و در مقداری از مورد ها کمبود آگاهی کافی در رابطه شیوه برخورد با رابطه ها عاطفی و زناشویی بین همسران , با مشکلاتی روبه رو هستند , که متاسفانه این مشکلات در بعضی از موردها تبدیل به معضل های خانوادگی می گرد که اثرها آن در معضلاتی همچون ارتقا آمار جدایی در جامعه , تنوع طلبی جنسی و… . قابل مشاهده هست . نازوب , با انگیزه پیش گیری از تولید این نوع مشکلات و با احترام به اطراف خانواده , جهت ارتقا دانایی زوجهای برنا و امداد به بهبود واستحکام ارتباط ها همسران مبادرت به تهیه و تنظیم و ارائه مقاله زیر کرده است.

 

تمایلات جنسی زوجین و چرایی كاهش آن
هر قدر شان و مقام وصلت بالا باشد و زن و شوهر جهت دست یافتن به تكامل با یكدیگر تزویج كرده باشند , نباید منكر آن شد كه یكی از اهدافی كه در‌پی تامین آن بوده اند , ارضای نیازهای فیزیولوژیك و به خصوص ارضای نیازهای جنسی است .

در سلسله مراتب نیازهای مازلو نیازهای فیزیولوژیك در اولی طبقه قرار گرفته است و این خویش نشان می‌دهد كه می بایست تامین نیازهای فیزیولوژیك در حق تقدم قرار گیرد تا شخص بتواند طبقات دیگر نیاز را برطرف کند . اما به لحاظ می‌رسد كه در معاش زناشویی می توان برای تامین نیازهای جنسی مسئله هایی را در لحاظ گرفت به عنوان مثال به حیث میرسد كه معمولا هنگامی امكان برقراری ارتباط جنسی مهیا می‌آید كه مورد ها قبل تا حدی تامین شده باشد . به عنوان مثال هنگامی كه زن و مرد از وقار دیوانه اضطراری برخوردار نباشند از امكان و زمان كمتری برای برقراری ارتباط جنسی برخوردارند .
به لحاظ میرسد كه در معاش زناشویی می توان برای تامین نیازهای جنسی قضیه هایی را در حیث گرفت .

عوامل زیادی موجود است كه می‌تواند در كاهش تمایلات جنسی موءثر و شریک باشد .
البته این بدان معنا نیست كه شما مجبورید معاش و عمرتان را فارغ از شور و هیجانات جنسی سپری كنید . بلكه ضروری است رمز منشاء مشكل را پیدا كرده و برای رفع آن و بهبود معاش جنسی خویش همت كنید .

خستگی مفرط از كار , معاش در شهرهای نا مرتب و آلوده و کثیف , مسئولیتهای فراوان معاش , مشكلات و فشار های عاطفی و دیوانه كه در محیط خانواده و در محل كار ساخت می‌شود , استفاده سیگار , بی توجهی به تغذیه و . . کلیه و کلیه قادر است از علل كاهش میل جنسی به شمار رود .

تناول کردن غذای سلامت و استراحت كردن به اندازه كافی دو نكته كلیدی و اثرگذار در كاهش و رهایی از استرس و تنش می باشند
به همین علت می‌خواهیم به بررسی نكاتی برای رویا رویی با علایم و آرم های كاهش رغبت جنسی بپردازیم :

در‌پی انجام كاری تازه و جدید باشید
اهمیت ندارد كه شما چقدر یك خوراک را دوست دارید ولی مسلما در حالتی‌که این طعام را مرتبا در وعده های غذایی خویش تكرار كنید از آن دلزده میشوید و این قضیه در رابطه ارتباط جنسی نیز راستگو است . چندان اهمیت ندارد كه چه‌طور و چقدر به ارتباط جنسی علاقمند میباشید , در‌صورتی‌که دنبال دگرگون سازی و دگرگونی در آن نباشید و به‌دنبال كارهای نو و تازه نروید این ارتباط به ارتباط ای ملال آور و تكراری تبدیل خواهد شد و كم كم در گیر بی علاقگی خواهید شد كه نهایتا در‌پی اطفا و فرونشاندن آن خواهید رفت .
براین اساس این تشابه را مدام به هنگام آغاز ارتباط جنسی در حیث داشته باشید . درحال حاضر سوال این است كه برای تولید تغییر در‌این ارتباط چه كار می‌توانید انجام دهید؟

مثلا میتوانید در‌پی مكانی نو , تغییر‌و تحول در رابطه جنسی از روش تغییر تحول نقش , پوشیدن لباسهای نو , آرایشی مختلف و … باشید . بدین ترتیب كارهای كوچك البته کلیدی میتوانید انجام دهید تا موقعیت متعدد خیس از قبلی شود . کلیدی این است كه ساخت این تغییر و تحول یك حق تقدم دور از شوخی در معاش تان باشد .

خویش را از تنش و استرس رها سازید
استرس یك قتل کننده بی رحم و دائمی ارتباط جنسی است . در صورتیکه خواستار بهبود توان و تمایلات جنسی تان می باشید بایستی روشهای مفید رها شدن از استرس كه در باطن شما بوجود می‌آید و شما‌را از باطن متلاشی تولید میکند را پیدا كنید . تمرین كردن یكی از روشهای فوق العاده رهایی از استرس است .

ممكن است شما خواستار گنجاندن یك برنامه تمرینی منظم در كارهای روزانه تان باشید . بعضی وقت ها اضافه کردن لحظات و وقت ها بشاش و درگیر كننده به برنامه معاش تان در كاهش استرس و ارتقا میل جنسی اثرگذار است بدین ترتیب به‌دنبال یافتن یك سرگرمی و گذراندن جزء تایم ها روزانه خویش به انجام فعالیتهایی كه از انجام آن‌ها لذت میبیرید باشید . میل کردن غذای تندرست و استراحت كردن به میزان كافی دو نكته كلیدی و اثر گذار در كاهش و رهایی از استرس و تنش میباشند .
اطمینان حاصل كنید كه بی علاقگی جنسی شما منشاء فیزیولوژیكی نداشته باشد
بعضی اوقات بی تمایلی جنسی به عوامل دیگری مثل عدم تعادل هورمونی تن و یا این که دیگر مشكلات جسمی هر یك از زوجین مربوط می‌شود . خوب تر است در این طریق با پزشك خویش مشاوره داشته باشید .
ممكن است پزشك بتواند در رابطه علت این بی میلی و طریق درمان آن به شما كمك كند . اگرچه با ارتقاء سن بضاعت و توان و رغبت جنسی به صورت ارگانیک كمی كاهش مییابد البته این تغییرات دوچندان كم است و درحد تغییرات ناگهانی و شدید و یا این که غیر انتظار نمی تواند باشد و درصورتی که چنین اتفاقی صورت بخشید ; قادر است نماد یك مشكل بدون شوخی باشد كه بایستی رسیدگی فوری درخصوص آن صورت گیرد .

اذن ندهید رودربایستی و خجالت ناشی از حرف كردن در رابطه مسایل جنسی بازدارنده شما در جستجوی مشورت کردن هایی باشد كه برای تن درستی خویش محتاج شنیدن آنان میباشید . پزشك شما هیچ وقت شمارا مضحک نخواهد كرد و چه بسا ممكن است بتواند به خیر و خوبی به شما كمك كند پس نباید نگران حیف کردن چیزی باشید .
گه گاه بی تمایلی جنسی به چیزهای دیگی نظیر عدم تعادل هورمونی تن و یا این که دیگر مشكلات جسمی هر یك از زوجین مربوط می گردد
داشتن تمایلات جنسی تندرست بخش مهمی از یك ارتباط نزدیك زناشویی است . هنگامی زوجین متوجه می‌شوند بضاعت و توان جنسی شان در حالا كاهش و نقصان است مشكلات دیگری پیدا خواهد شد كه كم كم به معاش آن دو وارد خواهد شد .
در‌حالتی که همسرتان تمایلی به ارتباط جنسی ندارد معمولا خودتان را سرزنش می كنید و از خودتان سوال می كنید كه چرا به لحاظ وی شما دیدنی نیستید . این قضیه می‌تواند ختم به حس ناامنی و دیگر مشكلات ارتباطی گردد . بدین ترتیب كاهش میل جنسی را دست كم نگیرید و به آسانی از كنار آن نگذرید در قبال تلاش كنید هر كاری از دست تان بر میاید برای معالجه آن انجام دهید .

دلایل سرد شدن رابطه جنسی بین زوجین

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.