دلخوری بهتاش فریبا از سریال پایتخت 5 و عذرخواهی محسن تنابنده از بهتاش

سریال پایتخت 5 بازیگری به نام بهتاش دارد که بهرام افشاری در این نقش بازی می نماید سریال پایتخت 5 مخاطبان زیادی دارد و همه بازیگران سریال پایتخت مورد توجه مردم قرار گرفته و همگی به اوج شهرت رسیده اند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر دلخوری بهتاش فریبا از سریال پایتخت 5 و عذرخواهی محسن تنابنده از بهتاش را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: سریـال پایتـخت به علت جذابیتــی که داشت در ایــام نوروز مخـــاطـبان زیادیـرا به خود جلـب کرد که بهــتاش فریـبـــا یکـی از شخصیــت های خوب سریالـپـایـتــخـت بود ایــن سریـــال باعـث دلخوری یکی از پیــشــکسوت های قدیمـــی فوتبـــال به نام بهتاش فریبـا شد.
بهتاش فریـــبـا

پیـشـکسوت اســتقـــلال به مراسم مربوط به سریــال پایتـخت دعوت شد.سریـال پایـتـخت در ایـام نوروز توانــسـت مخاطـبـان زیــادی به خود جلـب کندو از مجموعهــ‌ـــهـــای موفق تلویزیونی ایـران در سالــ‌هـای اخـیر بود. یکــی ازشـــخـصـیـــتـ‌ـهای محبوب ایـن سریال بهـتاش فریبــا با بازی بهــرام افــشــاری بود.

تشـابه اسـم کاراکــتر مورد اشــاره با یکــی از پیشــکسوتان قدیـمــی فوتبـــال ایران باعـــثــیـک دلــخوری کوچک شد که در نهـایت محــســن تنـــابــنــده از ایــن پیشـــکسوت اسـتقلال و فوتبال ایـــران عذرخواهی کرد.


بهـــتـاش فریـــبا فوتبالیست

با ایـنـ‌ــحـال عوامـــل سریال پایــتخــت قرار اســت فردا (چهارشنبــه) در مراسمی حاضــر شوندکه از عملکـردشــان تقــدیـر شود و در این مراسم بهتاش فریبــا واقعـی هم دعوت شدهــتا به نوعی بابت سوتفـــاهــم ایــجاد شده از او دلـــجویی شود.

بهتاش فریـبــا پیــشکـسوت استقـــلـال و تیم‌ـهای ملی ایـــران استـکـه در فصل جاری مدیـرفـــنی اســـتقــلـال بود ولی با جدایی منـصوریــان از اسـتقــلــال، از سمـتــش کنـــاره‌گیـــری کرد.


بهــرام افـــشاری

درباره بهتـاش فریــبـــا بیـشـتــر بدانیـــد

متولد ۱۳۳۴ در تهــران. هافـبــکی که رکورددار گلزنـــی(میـانـگیـــن گل به دقـیــقـه بازی ) در تیــم ملــی اسـتو آخریـن آقـــای گل جام ملـت‌هــای آســیا تا قبل از علی دایی… فریبــا اولیــن ایــرانـــی بود که ۴ گل در یک بازی رسمی ملی زد.
بیوگرافـی بهتاش فریبا

با نام کامل بهتاش فریبـا متولد ۲۲ بهـــمن ۱۳۳۴ در تهران است. مردی که با وجود بازیـدر خط میـــانــی رکوردهــای گلزنـــی‌اش در تیم ملی و اســتــقـلــال هنوز پابـــرجاســـت و از جمـــلـــهـکســـانــی اســـت که هرگــاه تیـم نیـــاز داشــته بدون اعـتـنـا به شرایــط با هر سمت آمـده است.فریـــبــا ساکن زعـفـــرانیه، متاهل و دارای دو فرزند اســت و صاحـــب یک فروشگـاه ورزشــی. او هرگـــز در ایـن فوتبال «سرمربــی» نشـــد…


بازیـــگـران مجـموعه پایــتـــخـت

کارنـــامــه

بهتــاش فوتبـــال را از نوجوانی زیرنـــظـر اردشیر لارودی در جنوب غرب تهران شروع کردو نخـــســـتـــیـــن باشـــگـــاهـــش الــبـرز بود. او از ۵۲ تا ۵۴ در ایـن تیـــم توپ زد و سپـــس به راه‌ـآهن تهـــران آمد.درخشش خیرهـ‌کـنـــنــده او در فصل ۵۶-۵۵ باعث جلب نظــر حســن حبـیـــبــی سرمـربـــی پاس شد وبهتاش که حالـا ملی‌پوش هم بود به سبـــزهـای تهــران پیوست و تا سال ۶۰ پاســی مانــد.

در این سال هم به استقلال آمــد و تا سال ۱۳۶۷ که کفش‌ـــهــایـش را آویخــت، آبی‌ـــپوش مانـــد.او سپس مربـــیـگــری را به عنوان دســـتیـار عبــداللـــهی در سایپا شروع کرد و با او سال ۷۳ به استقـــلـــال برگــشت.فریبـــا بدون عبـــداللــهی در سال ۱۳۷۶ دوباره به عنوان مربـــی به سایـپــا برگشــت و سال ۸۰ مدتــی کوتاه سرمربی شدامـــا قید ایـن جایــگــاه را برای همـیــشـــه زد. صبا باتـری و مهـرگــام دیـــگـر تیــمـ‌ـــهـایـــی هستـنـد که فریبـــا به عنوان مربـیـدر آنهـــا کار کرده و دهه ۹۰ به اســـتقـــلال برگشـــت، این بار به عنوان سرپرســت و تابـــستـان ۹۵ که به وجودشنیاز شد و به عنوان مدیـرفــنــی آمـــد تا کمـــک منصوریــان کنـد.


بازیگران سریــال پایـتخـــت

افــتخارات بهـتاش فریـــبا

* فریــبـا به عنوان بازیــکـــن رکوردهای فردی عجیــبـی دارد. او با پاس قهــرمـان لیگ تختـــ‌ـــجمشـــیــد شدو با استــقـلال قهــرمـان تهـران و جام حذفــی. او در ۴ دربــی بازی کرد و یک گل زد و در کل عمـــر فوتبــالشـفــقط ۲ اخطــار گرفـــت. گلـــ‌های فنی او هنوز خاطــرهـــ‌ســـاز فوتبالدوستــان است.

* در عرصـــه ملـی، بهـتـــاش از معـدود فوتبـالـیـســت‌هایی است که ۲ بار با تیـم ملــی جوانـــان قهـــرمــان آسـیــا شدو با گلــ‌هــای او فیـنـال را بردیـم. او عضوی از تیــم ملی در جام جهـــانـی ۷۸ بود و سهمـــیــه المــپـــیـک ۸۰ مسکوو البــتـــه ستاره ایـــران در جام ملتــ‌های ۱۹۸۰ که سوم شدیــم. فریــبـا اولیـن ایـرانی شد که در یک بازی ملیرســمی ۴ گل زد. او در ۱۶ بازی ملـی ۱۲ گل زده و از ایـن نظـــر در صدر تمام تاریـــخ ما، حتی بالـــاتـــر از علی دایـــی،ـقرار دارد. در جام ملـــت‌ـــهــا نیـــز در ۵ بازی ۷ گل زد و آقــای گل شد.

دلخوری بهتاش فریبا از سریال پایتخت 5 و عذرخواهی محسن تنابنده از بهتاش

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.