عکس های الهام چرخنده در آغوش همسرش و دلیل طلاق الهام چرخنده

الهام چرخنده از فرشید نوابی جدا شد و این داستان طلاق این دو بازیگر در فضای مجازی جنجال برانگیز شد فرشید نوابی یکی از بازیگران مرد ایرانی می باشد که در سریالهای بسیاری به ابفای نقش پرداخته است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس های الهام چرخنده در آغوش همسرش و دلیل طلاق الهام چرخنده را در سایت دانستن خواهیددید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: فرشید نوابی همسر سابق الهام چرخنده با انتشار عکس زیر در اینستاگرام نوشت: «من عاشق این موجودم…اگر قرار بود موجودی غیر از انسان باشم، دلم می خواست عقااااب بودم… شاهکار خلقت».

در ادامه این توضیحات الهام چرخنده و پسرش شایان هم توضیحات دیگری نوشتند:

الهام چرخنده:

ممنون احسنت به شما ..پست بسیار خوب و درست و به جایی بود ..سایتون بر سر مادر و ارسطوی عزیزم مستدام ..

یا علی

درجواب فرشید نوابی:

منهم برای شما و هر چه شما رو متعالی کنه بهترینها رو ارزومندم .شما به عنوان مادر فرزندم و به عنوان کسی که بیش از یک دهه شریک زندگی من بودید حرمتتون واجبه.

و هر بی احترامی به شما شکستن حرمت یک فصل از زندگیه من همینجا ودر محضر مردم عرض میکنم باور مذهبی در شما همیشه بوده و عفت و پاکیه شما ستاره درخشان زندگیه گذشته منه.

پسر بزرگ الهام چرخنده :

سلام ..ممنونم برای درایت شما و اینکه به ارامش من و برادر لابه لای هجمه منفور دشمنان دین و اسلام فکر کردید …برای سالها مهربانی شما ممنون و دعا گو هستم. . شایان شعبانی

در جواب فرشید نوابی:

پسر خوب و دوست داشتنی..تو همیشه رفیق خوب من و لحظه های زیبای قد کشیدن و بزرگ شدنت در ذهن من و یادگار لحظات با هم بودن خواهد بود.مثل کوه کنار مادر باش و نگذار هیچکس خمی به ابرویش بیاورد که این بزرگترین وظیفه در مقام فرزند است.امیدوارم ارزوی مادر براورده و یک روز تابلوی دکتر شایان شعبانی را ببینیم.خدا پشت و پنهات.

حق یارتون

 

عکس های الهام چرخنده در آغوش همسرش

عکس های الهام چرخنده در آغوش همسرش

عکس های الهام چرخنده در آغوش همسرش

عکس های الهام چرخنده در آغوش همسرش

عکس های الهام چرخنده با پسرش

عکس های الهام چرخنده در آغوش همسرش و دلیل طلاق الهام چرخنده

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.