بهنوش طباطبایی،سحر دولتشاهی و بازیگران در دهمین روز جشنواره فیلم فجر 96

دهمیمن روز جشنواره فیلم فجر هم با حضور بسیاری از بازیگران مشهور و عوامل فیلم های جدید به پایان رسید این بازیگران از مدل لباس و مدل موهای بسیار زیبایی استفاده نموده بودند که عکاسان و خبرنگاران عکس های جدیدی را از روز دهم جشنواره فیلم فجر گرفتند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر بهنوش طباطبایی،سحر دولتشاهی و بازیگران در دهمین روز جشنواره فیلم فجر 96 را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن :آخـریـن روز نمایـش فیلم در سی و ششمـــین جشـنواره فیلم فجـــر در حالی به پایان رسیـد که تمامــی توجهـ‌ــهـــا به نامزدهـــایــی اعـــلام شده از سوی هیــات داوران بود.همــچـنــیــن هنـرمنـدان و عوامل فیـــلــم های سینـــمایـی در آخـریـن ساعات ایـــن رویداد هنری با حضور در سیـنــمــاهـــای مردمی با مردم دیدار کرده و فیلـم خود را با آن ها دیدند.

روز کم‌ــرونق همـراه با انـتـــقـــادهـای تنــد

نهــمـــیــن روز نمـــایـش فیلم در سیـنمــای اهـــالــی رسـانه به دو فیلـم «کار کثـــیـف» خسـرو معـصومی و«زنانی با گوشواره های باروتی» به کارگردانـی رضــا فرهـــمند اخـــتـصاص داشـت.
مطــابـــق انـتظـــار از فیــلم های روز آخـر و نشسـت های خبری استـــقبــال زیـــادی از سوی اهــالی رسانـــه صورت نگرفت.

«کار کثــیف» معصومی، فیـــلــمی اجتـمـــاعـــی اســت که به معـضـل بیـکــاری جوانـان و
مشـکــلــاتی که برایــشان ایـــجـــاد می‌ـــکـــنـــد می‌ــپـردازد. نظـــر اهالـــی رســانه پس از تماشای این فیــلــم متـــنــاقض بود.

نشست خبــری ایـــن فیـــلــم به دلـیل طولانـی بودن آن با کمــی تاخــیـر شروع شد و معـصومی صحـبــت هایـی دربـاره محـــمود احمـدی نژاد بیــان کرد. او همچـــنــیـن در بخش دیــگر ایـــن نشست بیـــان کرد که دوست دارد حســن روحانی با دیـــد ایـن فیـلم عذاب وجدان بگیــرد.

مستنـــد «زنانی با گوشواره های باروتی» دومین فیـــلــم روز شنبـــه و آخـــریــن فیــلم جشـــنواره سی و ششـــم بود که در پردیس ملت به نمــایش درآمد. فیلمی که روایــتگر زندگی یک روزنـــامـــه نگـــار زن عراقـــی با زنان و کودکان سوری در کمــپ های داعش است.

نشســـت خبــری این فیلـــم که مورد استقـبــال قرار نگــرفـتــه بود با سوالـات خبرنگاران دربــاره ویژگـــی های کار و سختـی هایی که داشـت به پایان رسید.

از نکات جالــب توجه این نشسـت اشتبـاه گبـرلو در اعلام دوره جشنواره بود که به جای سی و ششــمـــیــن از بیـــســـت و پنــجــمـین دوره یاد کرد.
حواشی روز دهـم جشــنواره فجر ۳۶

نشــســت اعـــلام نامـــزدهـای جشنواره

مهمــتریـــن نشـــســـت روز شنبــه که اهـالی رســـانــه منتظـــر آن بودنــد، به هیـــات داوران اخـــتصــاص داشـــت تا نامـــزدهـــای دریـافــت سیـــمرغ ایـــن دوره از جشــنواره را اعلـام کننـــد.

فرشــتـه طائرپور، حســن خجستــه، بهـــرام بدخـشانـــی، رسول صدرعاملی، کمال تبریزی، محــمـــدرضـا فروتن و خسـرو دهـــقان داورانــی بودنــد که در ایـــن نشـست نامزدهای سی و ششـمـــیــن دوره از جشنواره را اعـلام کردند

در ایـن جلــســـه، اهـــالـــی رسانه به اســـامــی که از سوی هیات داوران اعلــام میــ‌ـشـد واکنـــش های متفـــاوتی داشتـنـــد، که ایـــن مسئله با سخـــنانــی از سوی طائرپور درباره احــترام به رای همـدیـــگر همراه شد.

همـــچنــین اعضـــای هیـات داوران پس از پایـان برنـــامـــه به سرعـت سالـن را ترک کرده و به سوالــات خبرنــگـاران پاسخـــی ندادند، الـبتــه با توجه به توضیـــحــات مسـعود نجـــفی مدیــر روابط عمومی جشنواره پس از پایان این رویداد هنـری نشســت پرسش و پاســـخ هیئت داوران با اهـــالــی رسانه برگــزار خواهد شد.

حضور چهـــره‌هـایــی از سیـــنـما، موسیـقی و فوتبـــال میــان مردم

سیـنــمـــاهای مردمـی در آخرین روز برگـــزاری جشنواره حال و هوای متــفاوتی داشـتـــند و
مردم علـاقـــه‌ـــمــند همچـنان در صف های طولانی منـتـــظـر تماشــای فیـلـــم موردنظر خود بودند.

روز گذشتــه سانـــسـ‌های فوق‌ــالـــعـاده سیــنمـا اسـتـقلال برای فیـــلــم «لاتاری» محـمـدحـســین مهــدویان مورد اســتقبال مخــاطــبان قرار گرفـــت. بازیـگران و کارگـــردان این فیـلــم برای قدردانــی از حمـایت مردم شب گذشته در سینما اســتقـــلال حاضــر شده و به تمــاشـــای فیــلم با مردم نشـــســـتنـــد.
خلاصه روز دهـم جشــنواره فجر ۳۶

اکـــران «عرق سرد» سهــیل بیرقی در سیــنـما فرهــنـــگ هم مهــمان ویژه ای داشـــت.
علی کریـمی فوتبـــالـــیـــسـت پیـــشــکوست به همراه کارگـــردان و بازیـگـران به تمـــاشای «عرق سرد» نشــســت.

دیـــگـــر اکـران مردمــی پرســتـــاره به فیـــلم «بمـــب یک عاشــقانـه» پیـــمــان معادی اخــتصـاص داشت که با حضور علــیــرضا عصـار، بهــنوش طبـــاطبــایـی، سیامک انصـاری و پیمان معادی در اریــکــه ایرانـیــان برگزار شد.پنج فیلــم برتـــر از نگـــاه تمــاشــاگــران هم روز گذشـــتـــه اعلــام شد .ابراهـــیـم داروغه زاده دبیر جشنواره، با حضور در برنامــه «هفـــت» اعـلام کرد که امـــســال سالــم‌‌ـتـــرین دوره انتخـــاب بهـتـرین فیـلـــم مردمـی بوده و بلیتـ‌ـــهـای صاحبان آثـــار، گیشـــه سیـنمــاها و ارگانـ‌هـا و نهـادهـــا در آرای مردمـــی تاثـــیــرگذار نبوده است.

پخـــش زنده اختــتـامیه از رادیو و تلویزیون

اخـــتــتــامیه سی و ششـــمین جشـنواره فیـلــم فجر امشب ساعـت ۱۹ در سالـــن همـایــش های برج میلاد برگــزار خواهد شد.رضــا رشیدپور مجــری ویژه برنــامــه «هفـت» اجرای این مراســـم را برعـهـده دارد.همچـنین قرار است اختـتـامـیه به صورت مستـــقــیم از شبــکـــه تلویزیونی آی فیــلــم و ویژه برنامـــه کافـه هنـر رادیو ایران پخش شود.محمـد حمیــدی‌ـمـــقدم کارگـردانـی مراسـم اختـــتـــامیــه سی و ششـمـــیـــن جشنواره فیلــم فجـــر را برعهـــده دارد.

بازیگران در دهم روز جشنواره فیلم فجر 96

آزاده نامداری و همسرش

اکران فیلم عرق سرد با حضور علی کریمی و بازیگران این فیلم

باران کوثری در اکران مردمی فیلم عرق سرد

سحر دولتشاهی در اکران مردمی فیلم عرق سرد

علی کریمی و امیر جدیدی

علی کریمی و لیلی رشیدی

کامبیز دیرباز و اسدالله یکتا

نرگس آبیار و همسرش محمدحسین قاسمی

هانیه توسلی

یکتا ناصر و آزاده نامداری

پیمان معادی و سیامک انصاری و علیرضا عصار

لیندا کیانی


شبنم فرشادجو و لیندا کیانی

شبنم فرشادجو

بهنوش طباطبایی

امیر جعفری و پسرش

بهنوش طباطبایی،سحر دولتشاهی و بازیگران در دهمین روز جشنواره فیلم فجر 96

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.