دورهمی جنجالی کتایون ریاحی و حامد همایون امشب پخش می شود

دورهمی که کتایون ریاحی حضور داشت و در روز مادر پخش نشد امشب شنبه 26 اسفند 96 در ساعت 23 پخش خواهد شد کتایون ریاحی به دلیل پخش نشدن این برنامه دورهمی از صدا و سیما شکایت نموده بود که رئیس صدا و سیما راضی شدند که این برنامه را امشب پخش نمایند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر دورهمی جنجالی کتایون ریاحی و حامد همایون امشب پخش می شود را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: برنامه مربوط به حضور کتـــایون ریاحــی امشب (شنبـــه) ساعـت 23 به روی آنـــتــن خواهــد رفــت. حامـــد همایون خوانــنده پاپ هم در ایـن شب میهمـان «دورهــمی» اسـت.

برنــامـــه «دورهـــمی» که قرار بود شامگاه 17 اسفـند ماه به منـــاسبــت روز زن، با حضور کتـــایون ریــاحـی راهــی آنتــن شبـکه نسـیــم شود، به دلــایــلـــی پخـــش نشـد و به جای آن یکـــی از قسمــتــ‌های گذشتــه ایـن برنـامــه بازپـــخش شد و واکنــش این بازیـگر را به دنـــبـال داشـت.

معـاون سیمـــا هم پیــش از ایــن دربـاره حضور کتــایون ریــاحـــی در برنامـه «دورهـــمـــی» که برخلـــاف حضور ناصر ملـــک مطـیـعی با هماهنگــی انـــجـام شده بود، امــا در لحــظه پخـــش متوقف شد، توضیــح داد: برنامه مربوط به حضور کتـایون ریاحـــی پخش خواهــد شد. به هر حال پخــش قواعـــدی فنــی شامل رنگ، و صوت دارد و اگــر برنـــامــه‌ـــای در زمان مناســب به واحد پخش نرسد، نمیـ‌ـتواند به پخــش برسـد.

مهـــران مدیـــری شامــگاه گذشته در «دورهـمـی» اعــلام کرد: برنـــامـــه «دورهمـــی» در ایـــام نوروز به شکــل هر شبـــی به روی آنتــن خواهـــد رفـت و بعد از عیـد خداحافـظـی خواهـــیــم داشـــت.

دورهمی جنجالی کتایون ریاحی و حامد همایون امشب پخش می شود

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.