دوستی های پسران با دخترها با بهانه ازدواج

دوستی های پسرها  بهانه ای برای ازدواج شده است ولی همه مردها دنبال رابطه می باشند و ازدواج را بهانه ای برای برقراری رابطه جنسی با دخترها قرار داده اند که در آخر دوستی هایشان با دختران همیشه به جدایی و ناکامی منجر می شود و دختران نیز در رابطه با پسرها دچار شکست عشقی و مردان به دنبال دختر دیگری برای رابطه جنسی بعدی اقدام می نمایند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر دوستی های پسران با دخترها با بهانه ازدواج را در مجله خبری خواهید خواند با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : صحبت روز جاری و روز گذشته نیست , سالها است که تعداد متعددی دختران و پسران برای تزویج کردن درانتظار تصمیم خانواده ها و روش های سنتی نمی نظیر و پیش از این که چه بسا سن شناسنامه ای و عقلی شان برای تزویج مطلوب باشد , در کوی وبرزن و وب و صورت بوک پیرو کسی می گردند که به اصطلاح دوستشان باشد و در‌این در میان برای این که توجیحی نیز برای ارتباط شان داشته باشند , پای قصد وصلت داشتن را به فی مابین می‌آورند . ولی حقیقتا یکسری درصد از روابطی که به عذر و بهانه وصلت صورت میگیرند به معاش مشترک ختم می‌شود و دختران چقدر میتوانند به وعده های وصلت پسرانی که با صحبت محبت آمیز از علاقه حرف میگویند , اکانت گشوده کنند؟

 

سناریوهای تکراری!

مریم , 28 ساله است , اینطور که خودش می گوید 16 ساله بود که او‌لین ارتباط صلح و آشتی اش را با یک پسر کلید زد و از آن سال به بعد از آن با پسران اکثری که به عذر وصلت , تقاضای شناخت با او‌را داشته اند , از چندین هفته تا تعدادی و ماه و چه بسا یکسری سال دوست بوده است , ولی در غایت کلیه این ارتباط ها صرفا زخمی بر قلبش مانده و یاد ای بدون نور در ذهنش . روز جاری که پای سخنش می نشینی از چه روزهایی می گوید که در بیم و آرزو این ارتباط های بی سرنوشت , آزار چشم است ولی هیچ کدام از پسرهایی که اماده عشق و علاقه های اتشین نبودند , شرایط کنونی در کنارش نیستند و وی همچنان مجرد است با این تفاوت که دیگر نمیخواهد ارتباط صلح و آشتی دیگری را به عذروبهانه تزویج کردن آغاز نماید و در پایان گشوده نیز صرفا می‌ماند .

پریسا 26 سال دارااست . وی نیز اولی ارتباط صلح و دوستی اش با یک پسر را در سالیان مکتب وقتی که صرفا 15 سال داشت آغاز کرد . دوست آن سالهایش علم آموز بود البته آن‌ها با قصد تزویج با نیز دوست شده بودند! وی نیز در دهه اخیر با اکثری از پسرها آشنا شده‌است ولی شرایط کنونی که به ارتباط ها قبل اش می نگردد پشیمان است . می گوید : «خب در صورتی دوست نمی شدم چه فعالیت می کردم؟ در محیط منزل متانت نداشتم و همین مورد منجر شد در آشتی های خارج از منزل دنبال ردپای متانت بگردم . » می گوید : «این ایام نیز با پسری رابطه صلح و دوستی دارم و با این‌که بیش تر از دو سال از این ارتباط می گذرد , پسر هیچ حرفی از تزویج و تشکیل معاش مشترک به بین نیاورده و هر توشه به عذر و بهانه ای تزویج را به تاخیر می اندازد و انگار که نمیخواهد پای عهد اولش بماند و منرا به خانواده اش معرفی نماید . »

پژوهش ها نشان می دهند همین پسرهایی که با وعده وصلت , رابطه با دختران را شروع می کنند وقتی که تمایل به وصلت می‌گیرند , از خانواده شان می‌خواهند که دختری مطلوب را برایشان در حیث بگیرند و در‌این فی مابین ارتباط صلح و دوستی شان صرفا تفریحی بود که زمانش به راز آمده است!

تیری در ظلمت

ارتباط های صلح و دوستی با پسر برای بخش اعظمی از دخترها , ریسکی است که برای یافتن شوهر انجام می دهند . نازنین یک کدام از همین دخترها است . می گوید : « از به عبارتی روزهای بعد از اتمام تحصیلش در مکتب دوست داشتم همسر قابل قبولی را پیدا کنم البته به دلیل رابطه خانوادگی محدودی که داشتیم خواستگاری های قابل قبولی نداشتم به همین بهانه تفکر کردم برای یافت کردن شوهر خودم می بایست دست به عمل نحس . » نازنین ادامه می‌دهد : «به برهان ظواهر زیبایی که داشتم همگی جا جلب دقت می‌کردم و خیلی ها می خواستند با تیتر وصلت با اینجانب آشنا شوند ولی در پایان همگی ارتباط های صلح و آشتی اینجانب ناکام ماند و این روز ها با این‌که سی سال سن دارم , هنوز مجرد ما‌نده ام و تمامی از اینجانب می‌پرسند چطور شاید با این ظواهر , روی دست بابا و مادرم ما‌نده باشم؟!»

صلح و دوستی دختر و پسر

قصد ازدواج عذر و بهانه پسرها است برای ساخت رابطه!

کلیه ما قصه هایی از این قبیل را بارها و بارها بین دور و بری ها و نزدیکان خویش چشم و شنیده ایم دخترانی که با پسرانی که در ظاهر تمایل به وصلت دارا هستند , ارتباط صلح و آشتی برقرار می نمایند و در غایت پسر متبوع هیچوقت به خواستگاریشان نمی آید درین در بین دختر درصورتی که از دید جسمی جراحت ندیده باشد رد زخمی عمیق را تا اخر عمر بر قلبش خواهد داشت.

90 درصد از صلح و دوستی های دختر و پسر به تزویج ختم نمیشود

دختران در حالی به آرزو وصلت بدن به ارتباط ها صلح و آشتی می دهند که جامعه شناسان بر این باورند , فقط 10 درصد از ارتباطاتی که گذشته از تزویج بین دختران و پسران موجود است به تزویج سبب ساز می گردد و در 90 درصد باقی این ارتباطات انقطاع خواهد شد . مصطفی اقلیما راجع به میزان وصلت در ارتباطاتی که در خیابان صورت می‌گیرد خاطرنشان کرد : مبنی بر یک تحقیق که در 5 استان بزرگ مرزو بوم و از بین 30 هزار نفر مثال انجام گرفته است , از بین کلیه این اشخاص فقط 10 درصد با دوست خویش تزویج کرده اند و سایر رابطه ها با گذشت زمان به طلاق ختم شده‌است .

دختران در حالی به آرزو تزویج بدن به رابطه ها صلح و دوستی می دهند که جامعه شناسان بر این باورند , فقط 10 درصد از ارتباطاتی که قبلی از تزویج دربین دختران و پسران موجود هست به تزویج سبب می گردد و در 90 درصد باقی این ارتباطات جدا خواهد شد

پسران به خواستگاری دختری می‌روند که با وی دوست نیستند!

به رغم تاکید موکد جامعه شناسان بر ناکام بودن ارتباط ها بین دختر و پسر البته هنوز نیز این روابط رنگ و لعاب پوشالی خویش را در بین نوجوان ها و جوان ها محافظت نموده است و دختران هنوز نیز با وعده های دروغین وصلت مشغول روابطی میشوند که معاش اجتماعی آن‌ها را نیز در خطر نابودی قرار می‌دهد . در حالی که پژوهش ها نشان می دهند همین پسرهایی که با وعده وصلت , رابطه با دختران را شروع میکنند هنگامی که تمایل به تزویج میگیرند , از خانواده شان می‌خواهند که دختری دلخواه را برایشان در حیث بگیرند و درین دربین ارتباط صلح و آشتی شان صرفا تفریحی بود که زمانش به راز آمده است!

رسانه های روشنگری نمایند

در حالی که هر روز بر گستره و حجم ارتباطات آشتی در بین دختر و پسر افزوده میگردد , این رسانه ها میباشند که بایستی بیش تر از پیش پرده از زیبایی ظاهری این ارتباط ها کنار بزنند و زخم های اجتماعی و شخصی که‌این رابطه ها برای دختران درپی خواهند داشت , مقابل مشاهده کرد همگان بگذارند .

دوستی های پسران با دخترها با بهانه ازدواج

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.