دوقلوی به چسبیده عجیب الخلقه که فقط یک آلت تناسلی دارند

دوقلوی به چسبیده عجیب الخلقه در غزه همه پزشکان را شگفت زده کردند این دوقلوها از ناحیه کمر به هم چسبیده هستند و دارای دو پا و یک آلت تناسلی می باشند امیدی برای جدا نمودن این دوقلوها وجود ندارد و فعلا این دوقلوها در اکسیژن نگهداری می شوند و تحت مراقبت های ویژه ای می باشند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر دوقلوی به چسبیده عجیب الخلقه که فقط یک آلت تناسلی دارند را در سایت مجله دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت مجله دانستن : جدیدترین خبر به دنیا آمدن دوقلوهای بهم چسبیده مرتبط با خواهران دوقلویی است که در غزه متولد شدند , دوقلوهایی که موقعیت چندان قابل قبولی ندارند به این دلیل که تن آنان به نوعی خیر چندان دلخواه مشترک است .

دختران دوقلوی بهم چسبیده در غزه متولد شدند

ولادت دوقلوهای بهم چسبیده تعجب آور با یک تن و دو رمز دیروز در یکی بیمارستان های غزه خبر ساز شد , 2 نوزاد بهم چسبیده که تن آنان در شرایط نامناسبی بهم چسبیده پرورش نموده است . همانگونه که در تصاویر مشاهده می‌کنید این نوزادان هریک یک پای جدا داراست و پای دیگر آنان بهم چسبیده است به نحوی که 2 پای بهم چسبیده یک پا را تشکیل داده اند .

قلب و ریه فقط عضو داخلی این دوقلوهاست که به صورت جدا از هم تشکیل‌شده شده‌است و بقیه اعضای داخلی هم غیرعادی و مشترک می باشند .

پزشکان درمان‌گاه غزه درانتظار تصمیم گیری مقامات وزارت بهداشت فلسطین برای عاقبت و معالجه این نوزاد می باشند به دلیل آنکه به گفته ی پزشک معالج ( عالم ابو همدا ( مدیریت بیمار‌ستان شفا غزه شرایط این دوقلوهای بهم چسبیده زیاد پیچیده است و نیاز به بررسی های خاص داراست .

دوقلوی به چسبیده عجیب الخلقه که فقط یک آلت تناسلی دارند

دوقلوی به چسبیده عجیب الخلقه که فقط یک آلت تناسلی دارند + تصاویر

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.