ایده های جالب چیدمان و دکوراسیون به مناسبت شب یلدا

دکوراسیون و چیدمان خانه خود در شب یلدا با وسایل کم هزینه تزیین نموده و در مهمانی های که در شب یلدا دارید خانه شیک و مدرن یلدایی داشته باشید بسیاری از افراد در این شب به خانه اقوام رفته و رسوم و رسومات یلدا را اجرا نمایند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر ایده های جالب چیدمان و دکوراسیون به مناسبت شب یلدا را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : کم کم داریم به آخرها فصل دوست داشتنی فصل پاییز نزدیک می شویم , فصل‌پاییز سراسر مهر برای رفتنش نیز طرحی دارد! جشن و پایکوبی خداحافظی فصل‌پاییز یلدا را پیش رو داریم , به همین مناسبت به‌تدریج میخواهیم برای شب دوست داشتنی یلدا منزلمان را مهیا کنیم , با ما همراه باشید تا شمارا با ترفندهای دکوراسیونی یلدایی مهیا آشنا نماید .

از محل ورود منزل ی خویش آغاز کنید! یک رینگ ی گل خوشگل قادر است خوش آمد گویی خیر و خوبی برای میهمانها شما باشد , البته تم آن را از گل به انار و میوه های کاج تغییر و تحول دهید , به آسانی میتوانید این رینگ را خودتان بسازید . دست به عمل گردید و یک کدام از آنان را برای درب ورودیتان بسازید و خانواده ی خویش را شگفت زده فرمائید .

به‌تدریج داریم به آخرها فصل دوست داشتنی فصل‌پاییز نزدیک می شویم , فصل‌پاییز سراسر مهر برای رفتنش نیز طرحی دارد! پایکوبی خداحافظی فصل‌پاییز یلدا را پیش رو داریم , به همین مناسبت به‌تدریج می‌خواهیم برای شب دوست داشتنی یلدا منزلمان را فراهم کنیم , با ما همراه باشید تا شمارا با ترفندهای دکوراسیونی یلدایی فراهم آشنا نماید .

از محل ورود منزل ی خویش استارت کنید! یک رینگ ی گل قشنگ قادر است خوش آمد گویی خیر و خوبی برای مهمانها شما باشد , ولی تم آن را از گل به انار و میوه های کاج تغییر‌و تحول دهید , به آسانی می‌توانید این رینگ را خودتان بسازید . دست به فعالیت گردید و یکی آنان را برای درب ورودیتان بسازید و خانواده ی خویش را شگفت زده نمائید .

یک رو میزی بی سابقه با تم ترمه و یا این که چه بسا کوسن هایی مزین شده به نقوش اهل ایران میتواند میز شما‌را دگرگون نماید , یه خرده خلق کننده خیس باشید , چنانچه دست به دوخت و دوزتان عالی است یکی آنها را خودتان بسازید , از نقش های بی سابقه میوه های شب چله ایده بگیرید و پارچه های بی استفاده یک رو میزی بی سابقه برای میز طعام خوری خویش بسازید .

جادوی شمع ها را این روز ها بیشتر به عمل بگیرید , جا شمعی های خویش را با میوه های کاج وبرگ های پاییزی تزیین فرمائید , خوشکبار و چه بسا حبوبات نیز قادر است ایده ی نیکی برای تزیین جا شمعی های شما باشد کافی است پاره ای خلاقیت به خرج دهید و اعجاز ی شمع ها را در فضای منزل ی بیاورید , شمع ها هر کجا که باشند اعجاز به عبارتی جا فیس می‌دهد آزمون نمائید حتما لذت خواهید پیروزی .

اثاثیه تزئینی با تم یلدا تهیه و تنظیم فرمایید , یکی عنصرها یلدا که مدام دیده نواز است انار است , نیازی نیست بازار را برای خرید این دکورهای کوچک زیر و رو فرمایید , ما مدام برای شما ایده های مقرون به صرفه ای داریم , به آسانی چندین انار کوچک کم آب شده را با اسپری رنگ , رنگ فرمایید و بگذارید کم آب شوند و در ظرف های بلوری بریزد و بگذارید کنار میزتان و از زیبایی آن در فضای داخلی خویش لذت برید .

دیوارهایتان را یلدایی تزیین کنید! یک ایده ی دیگر تزیین دیوارهای بی آلایش با به عبارتی موادسازنده بی سابقه شب چله ست , صحت دارد که یلدا صرفا به انارش نیست البته برای چینش تزیین انار شایسته ترین آیتم است , انارهای کوچک را توده نمائید و بگذارید کم آب شوند برای درخشان کردن آنها میتوانید از یک رزین امداد بگیرید , و برای داشتن یک مخلوط رنگ بی سابقه میتوانید برگ های پهن را توده نمایید و روی آنها رنگ طلایی بزنید و برگ ها و انار ها را مانند خوشه ی انگور بهم بچسبانید و دیوار های معمولی ی خودتان را تزیین نمایید .

تابلوها و تایپو گرافی های بی سابقه شب یلدایی نیز می‌تواند شیوه خیر و خوبی برای استقبال از این شب دوست داشتنی باشند , این تابلوها را می‌تواند هنر دست خودتان یا این که فرزندان دوست داشتنی شما باشد , روش کلاژ یا این که به عبارتی تکه چسبانی نیز روش بی نظیری برای ساخت یک تابلوی بی سابقه یلدایی است . که قادر است به خیر فضای شما‌را تزیین نماید .

ایده های جالب چیدمان و دکوراسیون به مناسبت شب یلدا

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.