دکوراسیون خانه استفانی کلیفورد بازیگر فیلم های پورن

استفانی کلیفورد بازیگر فیلم های پورن که با دونالد ترامپ نیز رابطه جنسی داشت او پورن استار در امریکا است و خانه ای بسیار زیبا و مجللی دارد استخر خانه استفانی کلیفورد بسیار بزرگ و زیباست در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر دکوراسیون خانه استفانی کلیفورد بازیگر فیلم های پورن را در سایت دانستن خواهیددید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: گوئن استفــانـی با فروش خانـــه فوق العــاده بزرگ خود که زمـــانـــی با شوهر سابــقش گوین روسدل شریـــک بود،ـدچار مشــکـــل است، چرا که ایـن خانـــه ای نیـست که عده زیـادی قادر به خریــد آن باشـنـد و با دیـــدن طراحیــداخــلــی و دکوراسیون خانـه گوئن اسـتـــفانـــی می توان دلیــل آن را ملــاحــظه کرد.
دکوراسـیون خانــه گوئن اســـتفــانی

ایـن زوج پیش از طلــاق ، عمـــارت واقــع در بورلی هیــلـز خود را در سال ۲۰۰۶ به قیمت ۱۳٫۲۵ میـــلـــیوندلــار خریداری کردنــد و پس از طلاق در سال ۲۰۱۶ آن را به قیمــت ۳۵ میـــلیون دلـــار برای فروشگـذاشــتــنـد و اوایـــل امـسال نیز استفـــانـــی برای جذب مشـتـری بیشـتــر ایــن رقـــم را به ۲۹ میـــلـــیون دلار کاهـش داد.

گوئن اســـتـفــانی و نامزد کنونی اش بلـیک شلــتون

کلی ورســـتــلــر طراحی اسـت که روی این خانـه ده خوابه، اســتایل طراحــی خود را به نمایـش گذاشــته ومی توان برخی از ویژگـی های طراحی او به گزارش پرشـــیـــن وی نظــیــر طرح های هنـــدســی و کاربــردرنـگ های روشن و نئون را مشــاهــده کرد.

طراحـــی داخلـی ایــن خانــه شامــل شمـــاری از ویژگــی های سبـک های هالـــیوودی تا فوق مدرن اســـت وپنـجـــره های قدی رو به دره سن فناندو ، سقف های بسیـــار بلــنـــد، پنجـــره های سقفی و کفپوش چوبی آنـرا کامــل کرده اسـت.

طراحی داخــلـی با کاربرد رنـــگ های روشن

شش تا از اتـاق خواب های ایـن عمـارت دارای سرویس بهداشــتـــی است و اتــاق خواب اصـلــی و بزرگ خانــهدارای یک کمـد دیواری بزرگ و قابــل راه رفتن ، مفـــروش شده و دارای پانــل های چوبی است.

آشـــپـزخـانـــه سفیـد مشـکی ایـن عمارت به راســتـــی توجه ها را به خود جلب کرده و دارای فضـــاهای مخـفیــبرای قرا دادن وسایـــل اسـت و در کنار آن یک اتــاق صبـــحــانـه خوری تعبـــیه شده اســـت.

آشـــپـــزخــانـه با طراحـی سفـــیــد و مشـــکــی

طراحـــی داخلی خانه سلـبـریـــتی ها

ستـــاره معروف جنـیــفـر لوپز نیــز زمـانـی صاحــب این خانه بود و از این رو تعجـــبــی ندارد که بســیاری ازامـــکانات داخلی مانند یک باشــگاه خانـگی، اتــاق نمایش، پرچین هایی که استـــخـر را از دیـد دیـــگــرانــپوشانـــده انــد، یک خیابــان ۷۶ متـری برای اتومبیل و یک ورودی دروازه دار دارد تا پاپـاراتـزی ها رااز عمارت اصلی دور نگـــه دارد.

پـــنجره های تمـام قد و سقـف های بلـند از جمـــله ویژگــی های منـــحــصربـــه فرد ایــن خانه اســـت.

اتاق خواب اصلی و بزرگ مفروش شده

دکوراسیون خانه گوئن استفانی در منطقه بورلی هیلز- کالیفرنیا

استایل استخر بزرگ خانه گوئن استفانی و شوهر سابقش گوین روسدل

خانه بسیار بزرگ گوئن استفانی

دکوراسیون خانه استفانی کلیفورد بازیگر فیلم های پورن

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.