دکوراسیون خانه با رنگ سال میلادی 2018

دکوراسیون های که با تغییر سال عوض می شوند سال 2018 هم رنگ خاص خود را دارد که شما می توانید با تغییر رنگ دکوراسیون خود به رنگ سال 2018 خانه خود را مدرنتر و زیباتر نمایید ما در این مقاله به بررسی چند رنگ زیبا در دکوراسیون خواهیم پرداخت در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر دکوراسیون خانه با رنگ سال میلادی 2018 را در سایت مجله خبری خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : سال میلادی که جدید میگردد بزرگ ترین گرفتاری همسایه هنر میگردد خبردار شدن از رنگ نو سال . رنگی که بایستی پشت ویترین جامه فروشی ها , اسباب آرایشی و وسایل چیدمان به دنبالش بگردیم . طبق معمول سالهای قبل شرکتهای گوناگون پباده سازی از حالا به تکاپوی گزینش رنگ سال ۲۰۱۸ افتاده اند . البته حادثه تعجب آور همین سال این‌که دیگر نمی‌توان به یک رنگ مختص تامل کرد . سال جاری از نادر سال هایی است که رنگ سال ۲۰۱۸ را می بایست از گزینش های گوناگون و غیر همسان طراحان فهمید . بدین ترتیب این سال به جای رنگ سال , رنگ های سال خوا هیم داشت . رنگ های پیشنهادی سال ۲۰۱۸ میلادی از نظر مشهور ترین طراحان مد و دکوراسین جهان :

 

رنگ اناری , سفارش سال ۲۰۱۸

کمپانی بنجامین مور زودتر از مدام دست روی رنگ سال ۲۰۱۸ گذاشت و ترند دوست داستنی سال را گفت . پخته ترین سرخابی عالم . اناری! رنگ سال به زعم این موسسه پباده سازی دارای اسم و رسم رنگ سرخابی پخته است که می‌تواند با رنگ طلایی و نارنجی رنگ مخلوط شود . به عقیده خیلی ها اناری گرم بنجامین رنگ پیروز سال ۲۰۱۸ خواهد بود .

مشکی در دکورا سیون سال ۲۰۱۸

پی جی پینت که در مسئله پباده سازی رنگ و چیدمان یکی اصلی ترین برندهای دنیاست در سال آتی قرار است از یک رنگ یگانه استفاده نماید . ترندی که‌این این مجموعه برای سال ۲۰۱۸ معرفی کرده رنگ سیاه است . رنگ مشکی مات! به عقیده طراحان این مجموعه رنگ مشکی یکی‌از رنگ هایی است که به فضای داخلی نام و نشان میبخشید . سیاه در دیدگاه این طراحان آرم تجمل گرایی است . علی الخصوص در‌حالتی که با رنگ طلایی ادغام شود .

آبی‌رنگ لاجوردی سفارش سال ۲۰۱۸

آن ور آبی رنگ ها به آن می‌گویند اوشن ساید . ما می‌گوییم آبی‌رنگ لاجوردی . ولی با غلظت کم خیس و آمیزه ای از فیروزه ای . شروین ویلیامز طراح پر اسم و رسم این رنگ خیره کننده را تحت عنوان رنگ سال ۲۰۱۸ اعلام نموده است . رنگی که به قسم ویلیامز میتواند در تزکیب با مشکی و طلایی فضایی مجلل و در عین هم اکنون امروزی بوجود بیاورد .

مخلوط آبی رنگ و نارنجی رنگ در سال 2018

و البته پنتون! کمپانی معروف آمریکایی که انتخاب کننده رنگ سال دنیاست . در واقع رنگی که پنتون گزینش نماید قادر است حکم اولیه و پایان را برای خیلی ها داشته باشد . پنتون به روال هر سال در ماه دسامبر ( یک ماه آتی ) از رنگ مد نظر اش پرده‌برداری می نماید . البته این مجموعه اخیرا هشت طیف رنگ مختص اعلام کرده که هرکدام شان می‌توانند در پباده سازی فضای داخلی سال آتی کارساز باشند . مهم‌ترین طیف پیشنهادی پنتون طیف رنگ های آبی‌رنگ و نارنجی رنگ در کنار نیز است . رنگ هایی خنده رو و زنده! پنتون برای سال آتی زردرنگ را نیز در لحاظ دارااست و ولی سبز که بعید نیست نظیر سال پیشین رنگ سال این مجموعه شناخته شود . مخلوط مشکی و طلایی و همینطور طیف صورتی نیز از مورد های احتمالی تعیین پنتون در سال آتی است .

صحبت پایان : سالانه تنی چند از رنگ ها تحت عنوان رنگ پیشنهادی سال نو به وسیله موسسات دارای شهرت و سرشناس پباده سازی و چینش معرفی می گردند . رنگ های بالا تا ماه نوامبر توصیه داده شده و بایستی در انتظار بمانیم تا بالاخره رنگ سال ۲۰۱۸ اساسی معرفی شود .

 

دکوراسیون خانه با رنگ سال میلادی 2018

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.