دکوراسیون خانه در رنگ بنفش با سایه ارغوانی

دکوراسیون خانه با رنگ سال 2018 بنفش با سایه ارغوانی مدرنترین دکوراسیون خواهد بود این ایده ها برای دکوراسیون خانه هایی که به تازگی در حال ساخت می باشد را پیاده نمایید تا خانه ای زیبا و رویایی داشته باشید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر دکوراسیون خانه در رنگ بنفش با سایه ارغوانی را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : رنگ سال ۲۰۱۸ در دکورا سیون , به تازگی شرکت رنگ پنتون رنگ بنفش و یا این که به تعبیر و تفسیر این مجموعه رنگ فرابنفش ( Ultra Violet ) را برای رنگ سال ۲۰۱۸ گزینش نموده است .
پیش از آنکه این رنگ را در همگی جا از مغازه ها گرفته تا دکورهای منزل تا پوشاک متفاوت ملاحظه کنید , ما روش های جالبی را جمع آوری کردیم که میتوانید این سایه رنگ را در منزل تان به عمل ببرید . شما میتوانید از رنگ بنفش به صورت یک سورپرایز استفاده نمایید . برای این فعالیت کافی است به جای استفاده از این رنگ روی کابینت و کمد دیواری , در باطن درب های آن استفاده فرمائید .

پرده یک کدام از سهل ترین روش ها برای زیر تاثیر قرار دادن تمام گوشه و کنار است و هرچه بزرگترتاثیر آن بیشتر . درین مثال از پرده بنفش و همینطور رنگ کردن تک دیوار به رنگ بنفش مستعمل شده‌است .

چینش خانه به رنگ بنفش

یک کاناپه بنفش به میزان کافی قادر است پررنگ و خوش آمدگو باشد و این دقیقا چیزی است برای اتاق نشیمن خویش نیاز خواهید داشت!

شما می‌توانید فریم آینه را به رنگ بنفش با دیواری به همین رنگ ست نمائید البته کماکان که مشاهده میکنید فریم آینه با طرح های هندسی و در سایه رنگ گوناگون با دیوار , توانسته استایل شیک را در‌این گوشه و کنار مراقبت نماید .

حتمی نیست الزاما از آیتمی زیاد بزرگ به رنگ بنفش استفاده فرمائید , بلکه یک تکه مبلمان کوچک و بی آلایش مانند یک صندلی هم می‌تواند به عبارتی تاثیر را داشته باشد .

رنگ سال ۲۰۱۸ در چینش

یکی شایسته ترین روش ها در هنگامی که شک وتردید دارید چطور بایستی از رنگ بنفش در اتاق استفاده نمایید این است که فقط یک دیوار را رنگ نمایید و بعد جزئیات کوچکتر اتاق به نحوی گزینش شود که با دیوار هماهنگی داشته باشد .

در‌این مثال صرفا کافی است از سرتخت جدیدی به رنگ بنفش استفاده فرمائید تا کارکتر جدید ای دراتاق تولید شود .

شما میتوانید پالت رنگی چیدمان خویش را توسعه داده و چه بسا آن را به درب محل ورود منزل برساند و چه بسا در شرایطی که مشاهده کردید بعضا از همسایه ها در پهنا دو ماه از شما تقلید کردند , شگفت‌زده نشوید!

شاید تا قبل از این مادرتان به شما آموخته که پارچه های تیره رنگ به آسانی کهنه و یا این که پاره بودن آن را نشان نمی دهند . براین اساس استفاده از رنگ بنفش تیره یا این که آلویی تند برای نیمکت محل ورود دوچندان خوب است .

وقتی که با رنگ های قادر و پر رنگ عمل می‌کنید , گهگاه واجب است به به عبارتی نسبت یک قالی‌کوچک پر رنگ تعیین فرمائید تا با باقی دور و بر تعادل برقرار نماید .

دکوراسیون خانه در رنگ بنفش با سایه ارغوانی

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.