دکوراسیون خانه خود را با این روش ها یلدایی نمایید

دکوراسیون زیبا و یلدایی را در شب یلدا را تجربه نمایید تا مهمان هایتان را با با این تزیینات یلدایی سورپرایز نمایید ایده های عالی برای بلندترین شب سال که می توانید با این ایده دکوراسیون خانه خود را تغییر داده و خانه خود را یک خانه یلدایی نمایید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر دکوراسیون خانه خود را با این روش ها یلدایی نمایید را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : پاییز آپ دیت واپسین خویش رسیده و نوید وارد شدن بلندترین شب سال را می دهد و یادآور می گردد که معاش به‌قدری کوتاه است که چه بسا یک دقیقه بیشتر با نیز بودن را می بایست پایکوبی گرفت . برای فرارسیدن این شب بلند احساس و اکنون عجیبی بین اعضای خانواده موجود است .

همگی در انتظار این شب قشنگ می‌باشند ; شبی که هرکدام از ما در‌پی آن هستیم تا در کنار عزیزان‌مان به شایسته ترین صورت آن را پایکوبی بگیریم و احتمالا یکی دغدغه‌های همیشگی‌مان این است که چه طور می توانیم با ایده‌های مختص آن‌ها‌را متعجب کنیم . با ما همراه باشید تا با نیز برای خوب تر برگزار کردن شب چله آماده شویم .

لباسی از جنس یلدا بر بدن خانه خویش نمائید

هنگامی کلام از شب چله میگردد همگی ما بی‌اختیار به یاد میوه‌های قرمز رنگ و خوش‌رنگی می افتیم که زینت‌بخش سفره‌مان درین شب مختص می‌باشند و این خویش قادر است الهام‌بخش دکوراسیونی متعدد برای منزل‌مان باشد . در صورتی‌که پاره ای خلق کننده باشید می توانید از میوه‌های شب چله نظیر انار و هندوانه ایده بگیرید و پرده یا این که چه بسا کوسن‌هایی متناسب با هم اکنون و هوای یلدا داشته باشید .

 

 

خودتان دست به‌کار گردید : در شرایطی که نقاش خیر میباشید

و دستی نیز در دوخت و دوز دارید , می توانید از پارچه‌های بی‌استفاده در منزل‌تان یک رومیزی بی‌نظیر تهیه و تنظیم نمایید . به صورت نگاه فرمائید که به چه شکل با تصویرسازی معمولی یک رومیزی مخصوص به‌فرد ساخته شده شده‌است .

در ظروف یلدایی پذیرای مهمانان‌تان باشید

رای این‌که بتوانید در‌این شب دارای اهمیت ذوق وسلیقه خویش را به چهره بکشید , کافی است ظروفی با تم یلدا تهیه و تنظیم فرمایید و درون آنان از مهمان‌های خویش پذیرایی نمایید . مطمئنا تمامی از زیبایی آنان و ذوق وسلیقه شما به وجد خواهند آمد . برای خرید این ظروف کافی است به فروشگاه‌هایی که ظروف سرامیکی و شیشه‌ای می فروشند , رجوع‌کنید .

خودتان دست به‌کار گردید : در صورتی‌که درپی ایده‌ای متعدد و خلاقانه می‌باشید , میتوانید کلمنی از جنس هندوانه حقیقی و واقعی تهیه و تنظیم فرمایید . به صورت نگاه نمایید که چه گونه بعداز خالی کردن محتویات هندوانه و ریختن آب هندوانه در آن و آنگاه نصب شیر روی بدنه‌اش یک کلمن اختصاصی به‌فرد ساخته شده است .

دسر با تم یلدا

تصحیح کردن یک دسر خوشمزه با تم یلدا می تواند یکی‌از هیجان‌انگیزترین برنامه‌ها برای شب چله باشد . برای آغاز میتوانید یک کیک اسفنجی بپزید و روی آن را با خامه سپید بپوشانید و بعد روی کیک را با ژله خوش‌رنگ انار تزیین فرمائید .

برای دسر می توانید سراغ هندوانه هم بروید . هندوانه را به دو نصفه ببرید و محتویات آن را خالی فرمائید و داخلش ژله قرمزرنگ بریزید و آن‌گاه آن را در فریزر قرار دهید تا خودش را بگیرد . برای سرو کردن میتوانید آن را برش زده و به قسمت‌های کوچک‌تر تقسیم فرمایید .

نوشیدنی یلدایی

برای پذیرایی از میهمان ها خویش درین شب دوست‌داشتنی از آب هندوانه یا این که آب انار استفاده فرمایید . این ایده به لحاظ هیجان‌انگیز می آید ; ضمن آنکه حسابی نیز معمولی و مقرون به صرفه است . کافی است باطن لیوان‌ها , تعدادی برگ نعناع , یک برش لیمو و یک‌سری دانه انار بریزید . به این ترتیب نوشیدنی‌ای با طراحی صفحه ویژه خواهید داشت که حسابی مهمان‌های‌تان را غافلگیر مینماید .

یا این که برای جلوه بیشتر به جای استفاده از استکان , از ظروف شیشه‌ای ( مثل شیشه‌های زیتون ) برای سرو آبمیوه‌های خویش استفاده نمائید . کافی است بعداز ریختن آبمیوه برای مثال آب هندوانه درون آن نی بگذارید و در کنار تعدادی برش از هندوانه را سرو فرمائید .

تزیین میز با تم یلدا

گل‌ها از عناصری میباشند که همواره هم اکنون و هوای دیگری به مهمانی‌ها میدهند . همین‌طور یک کدام از عنصرها یلدا که مدام چشمنواز است انار است ; بعد از جلوه این میوه بهشتی در کنار گل‌ها غافل نشوید که فضای شما‌را بیش تر از پیش خوشگل گلدان گل خود استفاده کنید و در این شب زیبا از جلوه بی‌نظیر آن لذت ببرید.می کنند ; به صورت نمونه میتوانید.

این یک ایده دیگر برای تزیین میز با عناصر بی‌نظیر شب یلدا ست. برای شروع می‌توانید شکل انار را روی مقوا به شکل زیر پیاده کنید و به ‌جای حلقه دستمال سفره از آن استفاده کرده و میزی به همین سادگی و در عین حال زیبا برای شب یلدای‌تان‌ تزیین کنید.

گیفت‌های بی‌نظیر یلدایی

برای اینکه میزبانی خود را به حد کمال برسانید، کافی است برای هر یک از مهمانان خود هدیه‌ای یادبود برای این شب زیبا در نظر بگیرید تا آنها را شگفت‌زده و غافلگیر کنید. مطمئن باشید تا مدت‌ها این کار شما در ذهن آنها حک خواهد شد.

دکوراسیون خانه خود را با این روش ها یلدایی نمایید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.