دکوراسیون داخلی مدرن به سبک خانه های هالیوود

دکوراسیون داخلی مدرن برای خیلی از خانه ها بخصوص خانه های ستاره های هالیوود به کار برده می شود دکوراسیون داخلی خانه های مدرن از وسایل جدید و شیکی تهیه شده اند شما هم می توانید از این ایده برای مدرن شدن خانه خود استفاده نمایید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر دکوراسیون داخلی مدرن به سبک خانه های هالیوود را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : دکوراتورها و طراحـــان داخـــلـی هر سال ایـــده های جدیدی برای ایـــجـــاد تنوع در ایـن صنعـت پرطــرفـــدار به مخاطـبــان خود معــرفی می کنـــنـــد. امـــا نکتــه ای که قابل توجه و تامـل اســت از بیـــن رفتـــن مرزها و بایـد و نبایـدهـــا در دکوراسیون بوده که باعـث می شود سلـیــقــه شخصـی افـراد در طراحی بیش تر شده و در نتــیـجه احـسـاس آرامـش و تعلــق خاطــر بیش تری در فضــا داشتــه باشنـد. در همـیـن راســـتـا با آغـاز سال میـــلـــادی جدیـــد، دکوراسـیون داخلی ۲۰۱۸ را به شما معـــرفی می کنیــم. عنـاصـر مهـم و اصـلی در ایـــن تعــریف رنگ، مبــلـــمـان، الـمان های دکوراتــیو و نورپـردازی خواهنـد بود.

مسلمــا با انـتـــخـاب رنگ بنـفش به عنوان رنـگ سال، دیـــدن آن در دکوراســیون دور از ذهـــن نیــسـت. این رنـــگ می توانـــد در مبلمـــان، فرش و حتی تابـــلوهای دکوراتــیو ظهور کنـــد. امـا بایـد ایــن را به شمـــا بگویم که ترکیـــب های رنگـی خاص می توانـد جلوه ای خاص به فضــای شما ببــخــشــید. بنـــابـرایـــن خود را محدود به رنـگ خاصـی نکـــنــید. سعی کنـــید رنگ های روشن و جسورانــه را به کار ببـــریـــد. الــبتـــه بهـــتر است برای ایـــن کار رنــگ کف، سقف و دیوارها را به رنـــگ خنــثـــی در نظر بگـــیــریــد تا مبـلــمان و وسایـل خاص خودی نشان دهــنـــد.

از نظـــر طراحان و مشـــاوران هوم سنترو مبلــمان سال ۲۰۱۸ به صورت پارچـــه ای یکپـارچـــه، نهــایتــا با پایــه های چوبی اســت. در ایـن سال مبـل ها با تزیـــینــات زیاد و به سبک کلاســـیـــک را کاملا فراموش کنیـــد. همچــنین انـتـــخاب پارچـه و رنــگ مبـــل تنوع بیش تری یافتـــه و می توانــیـــد ترکیــب چنـــد رنگ و یا چنـد طرح را به کار ببـریـد. کوسن های نقـــش دار هم که دیگر نیازی به معـرفـی ندارند و به خوبی روی مبلمــان شمـا می نشـیـنـند. این مبلـــمـــان می توانـــد مانـنـد سبک مدرن، دارای خطوط صاف و مســـتـــقیم بوده و یا کمی انـــحنـا و مدل خاص داشته باشــد. بهـــتـــر است رنـــگ و نقـش پارچه را متـــنـاســب با مدل مبــل انتــخاب نمــایـــیــد.

 

پارتیـشـن ها یا جداکنـــنـــده ها سال های زیادی است که در معماری داخـلی و دکوراســـیون جایگــاه ویژه ای پیــدا کرده انـد، به خصوص از زمــانـــی که از حالــت صلـــب و دیوار مانـــنـــد خود خارج شده و به یک جداره شفاف تبــدیل گشتـند. امـا ایـن بار شرکـت هوم سنـــترو، برای دکوراسیون ۲۰۱۸، این جداره ها را با طراحی های خاص تر و متـفاوت تر ارائه داده اســـت. ممکــن اســـت در نظر اول ایـن طرح ها کلاســیـک به نظـــر بیایـند، ولی شاید بد نبـاشـد با ایــن کار کمـــی لوکس بودن را وارد فضـــای خود کنیـــد. البتـــه از دیــگر پیشنهادات ایــن شرکت برای فضاهــای کوچک تر اســـتــفاده از کتابــخـانـــه های ظریف و شیــک به عنوان یک جداکـــننـــده اســت که در عیـــن تفـــکـیــک فضا باعث تارک تر شدن آن نمی شود.

 

 

پیشـــنهـاد دکوراسیون ۲۰۱۸ به کاربردن دکور و قفــسـه های بسـیــار ساده بدون هیـــچ گونه تزیینات اضافی است. اگــر از دکور چوبی استفاده می کنیـــد، آن را بدون شیشـه و همــاهنــگ با چوب مبلمــان خود انتــخـــاب نمـــایــید. امـا اگـر از دکورهای چوبی خســتـــه شده ایــد، مدل های فلزی و سبـک روح تازه ای به فضــای شما می بخــشــنـد.

آینه از عنــاصـــر جدانــاشــدنـی دکوراسـیون خانـــه اسـت. امــا پیشنـهاد ما به شمــا اســتفاده از آیـنه های لوکس تر اســت. اگــر آینــه شمـــا طرح خاص و لوکس داشته باشـد، علاوه بر کارآیـــی هایی که در فضا از خود نشــان می دهـــد، به عنوان یک عنصـر دکوراتـیو دیوارتــان را مزیـن خواهد کرد.

 

اصل آخـر در دکوراسیون سال ۲۰۱۸ نوپردازی اســـت. برای ایــن کار شمـــا دو گزیـنه داریـــد که متــنـــاســـب با نکـاتی که در بالـــا به آن ها اشاره کردم، می توانــید بهـــتریـــن را انتخـــاب نمایــیــد. گزینه اول به کار بردن لوسترها و چراغ های دکوراتیو با مدل های خاص اسـت. مهـم نیـــست که کلاســیک و لوکس باشـد یا کاملــا مدرن! مهم ایـــن اســـت که نقــش یک عنصر دکوراتـیو را برای شما بازی کنـد. در حالــت دوم، انـتـــخاب شمـــا می تواند نورپردازی مخـــفــی باشــد. در ایــن حالـــت یک نورپـــردازی یکـــنواخــت به دســـت می آوریـد، بدون هیــچ چراغ و لوستر اضــافی. این بسـتگـی به سلــیـقه و سبـک دکوراسیون شمـا خواهــد داشت.

کلـــام آخــر : هوم سنـــتـرو توانسـته بهـتــرین مجــموعه از کالاهـــای داخـــلــی و خارجـی را با استفـاده از متخـــصصــین خارجی در خط تولیـد و بهره گیری از دانش طراحان داخلی مجــرب در سطـــح فروش به معــرض نمـایـــش قرار دهد و با شعـار یک لوکس مقـــرون به صرفــه، می تواند مشاوری حرفه ای برای شما باشــد.

دکوراسیون داخلی مدرن به سبک خانه های هالیوود

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.