دکوراسیون داخلی ویلا به شکل مدرن

ویلاهایی که به شکل های مدرن چیدمان شده اند این ویلا ها که چیدمان آنها بسیار مدرن می باشند و از وسایل مدرن استفاده نمایید تا ویلای زیبایی داشته باشید از کوسن ها و فرش های رنگی استفاده نمایید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر دکوراسیون داخلی ویلا به شکل مدرن را در سایت مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت مجله خبری دانستن : این ویلای خوشگل در حوزه‌ جنوبی فرانسه پباده سازی و اجرا شده‌است . در نصیب نشیمن استفاده از کوسن ها و تابلوهای دیواری , با اضافه کردن رنگ به ویلا دور و بر را به کلی تغییر‌و تحول داده و فضایی بشاش و مالامال انرژی ساخت نموده است .

نمود سبک معاصر در پباده سازی با استفاده جسورانه از رنگ های روشن بدون نقص شده‌است .
در دید اولیه در بدو ورود به نشیمن , کوسن های رنگی و میز سبز رنگ جلو مبلی و منظره شگفت انگیز پاسیو دقت را جلب می نماید و برای تولید تعادل و جلوه گری بیشتر رنگ ها در نشیمن از مبلمان راحتی تیره , یک دیوار خاکستری و همچنین کف تیره مستعمل شده‌است .

پس از نشیمن از روش درب های کشویی دسترسی به پاسیو امکانپذیر شده‌است که در آن در کنار گیاهان روح بخش , از دو صندلی به رنگ مالامال انرژی قرمز‌رنگ با پباده سازی هوشمندانه دارنده گونه ای میز مثل برای صرف قهوه یا این که چای مستعمل شده‌است .

در چیدمان داخلی اتاق خواب , با استعمال چوب در مبلمان و نقوش دیواری و تزیینی , سبک آفریقایی بیشتر به دیده میخورد و طرح دیواری مصرف شده نشان از جسارت طراح است که اما طرح دیواری با وجود هرج و مرج در طرح به دلیل استفاده هنرمندانه و منطقی , آزاردهنده نمی‌باشد .

در نصیب غذاخوری , سبک امروزی با استفاده از میز سپید و کروم نمود پیدا نموده است و نورپردازی بوسیله آباژور قرمز اطراف را جالب خیس ساخته است .

در چیدمان داخلی آشپزخانه در دیوار پشت کابینت ها و شمارش گر از فولاد ضد زنگ مستعمل که مشخصه ی بارز سبک معاصر است .

بازشوهای آشپزخانه رو به گلخانه و فضای سبز است و علاوه بر روئت کرد مناسب و شاداب کننده اطراف میتواند آغاز خیر و خوبی برای یک صبح دل انگیز باشد .

در دکورا سیون داخلی خزینه از زرد خردلی مستعمل که تمی امروزی به دور و بر افزوده است .

دکوراسیون داخلی ویلا به شکل مدرن + تصاویر

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.