دکوراسیون زمستانی با ایده های زیبا و جذاب

دکوراسیون خانه باید در همه فصل های سال برای اعضای خانواده بسیار زیبا و مناسب می باشد دکوراسیون در فصل زمستان باید هوای منزل شما متناسب باشد شومینه ها در زمستان خانه زیباتر نشان می دهند از شومینه های زیبا و متناسب با خانه استفاده نمایید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر دکوراسیون زمستانی با ایده های زیبا و جذاب را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : با تزیینات زیبای منزل خویش و دادن درحال حاضر و هوای گرم و دلچسب به آن می‌توانید فصل سرد فصل‌زمستان را از رمز بگذرانید . به‌دنبال در این مسیر تعدادی سفارش شده‌است .

شومینه

هنگامی از دمای هوا کاسته میشود , روی مجدد چیدن مبلمان متمرکز گردید . در شرایطی‌که شومینه دارید , مبلمان را نزدیک آن بچینید و فضای گرم و دنجی برای خوشامدگویی به سرمای فصل زمستان فراهم سازید . چیدن مبلمان این چنین , چه بسا در‌حالتی که حریق شومینه به شدت بر افروخته نباشد , گشوده نیز گوشه و کنار را گرم نگه می‌دارد .

تزیین شومینه

فصل سرد , به صورت ارگانیک دل های ما‌را به شومینه دوچندان نزدیک می نماید . میتوانید با خوشگل کردن اطراف شومینه , زیبایی فصل‌زمستان را بیشتر نمایید . یک آینه گرد بزرگ و دو گلدان و تعدادی ستاره دریایی دوست داشتنی , برای این خواسته گزینش های خیر میباشند .

ظواهر شیک و دیدنی

ظواهر اتاق خواب تان را آپدیت فرمائید و با افزودن پتو و روکش بیشتر به تختخواب , برای فصل‌زمستان فراهم گردید . با استفاده از پارچه مخمل و خز تصنعی برای بالش های تخت , اتاق تان را به مکانی دنج برای فراروگریز از بادهای سرد فصل زمستان تبدیل نمائید .

رنگ های بشاش

اگر چه برای گرم ماندن در هوای سرد , استفاده از رنگ های تیره توصیه میشود , ولی فصل سوزوسرما و رنگ های تیره موجب افسردگی میگردند . براین اساس خوب تر است در کنار رنگ های تیره و یا این که خنثی , یک‌سری رنگ بشاش هم استفاده فرمایید , تا فضای اندوه انگیز و سرد فصل زمستان را به فضایی قشنگ و سرشار از شعف تبدیل فرمایید .

استفاده از آینه

روزهای کوتاه فصل زمستان به معنای ظلمت بیشتر است . بدین ترتیب برای اینکه نوروفروغ ارگانیک روز را بیشتر به باطن منزل بیاورید , از آینه استفاده نمائید . معلق کردن یک آینه بزرگ به روی دیوار خالی اتاق و یا این که بالای طاقچه یا این که بوفه قادر است عید نوروز را به درون اتاق منعکس نماید . ولی در‌صورتی‌که دوست داشتید , می‌توانید کادر آینه را هم با رنگی قشنگ نقاشی کردن نمائید تا فضای شادتری داشته باشید . در شرایطی‌که نیز آسانی فصل‌زمستان مدنظرتان بود , آینه های طرح دار البته بی رنگ , مطلوب تان است .

تزیین پنجره های آشپزخانه

چه بسا آشپزخانه ها نیز در زمستان به یه خرده دقت و حفظ نیاز دارا هستند . این عمل را می‌توانید با تزیین پنجره های آشپزخانه انجام دهید . به عنوان مثال با استفاده از پرده های چهارخانه که رنگ اساسی آن قرمز‌رنگ است , محل آشپزی را به مکانی خنده رو و روشن تبدیل نمائید . عمل خیلی راحت و سادگی است . به میزان پنجره , پارچه بخرید و حاشیه ریش ریش پارچه را بدوزید و بعد با استفاده از گیره , پرده را به روی پنجره نصب فرمایید .

بو فصل‌زمستان

هرچند به فعالیت بردن درست وسایل و تزیینات , می‌تواند فضای منزل تان را به مکانی دلچسب تبدیل کرده و در عین اکنون یادآور زمستان هم باشد , البته استفاده از عطر های یگانه فصل زمستان قادر است , احساس و درحال حاضر فصل زمستان را هم به منزل تان بیاورد و از این فصل غایت لذت را ببرید . استفاده از عطر های دارچین , برگ های کاج و یا این که مدام فصل بهار , قادر است این شم را به فضای منزل بیاورد .

اتاق ناهارخوری مد روز

معمولا تزیینات زمستانی با استفاده از پارچه های بیشتر صورت می‌گیرد . روی صندلی های میز ناهارخوری تان , ملافه های بی آلایش بکشید و به اتاق ناهارخوری بی آلایش و خنثی خویش , گرمی و همینطور سبک زمستانی بدهید . هنگام ضیافت ها به راحتی می‌توانید , ملافه ها را بردارید تا آلوده نشوند .

گرمای دلخواه برای پاها

کف زمین را هم فراموش نکنید . میتوانید در ماه های سرد سال , با استفاده از فرش یا این که موکت , کف اتاق را تماما بپوشانید تا در سرمای فصل زمستان , از ساختار بافت موکت ویا فرش و گرمای آن بهره مند شوید. برای زیباتر شدن فضا می توانید روی موکت یا فرش، یک تکه موکت نیز قرار دهید.

ترفندهای دیدنی

پوست گوسفند , فضای نشستن را با گاز گرم نگه میدارد . می‌توانید در بخشی از منزل تان , چادری مشابه خیمه سرخپوستان صحیح نمائید و کف آن را با پوست گوسفند لبریز فرمائید و بالش های گرم باطن خیمه بگذارید و هر وقت دوست داشتید به جای آهسته و دنج و در عین هم اکنون گرمی برای گذراندن لحظه های بی سروصدا و مطالعه بروید , چنین مکانی را از قبلی فراهم کرده باشید . چه بسا این فضای خوشگل و دیدنی , شایسته ترین مکان برای مشغول شدن نوپا تان است .

کناره دنج مطالعه

یکی‌از کناره های منزل تان را در حیث گرفته و آن را برای استراحت بعدازظهر و زمان مطالعه خویش تزیین نمائید . در صورتی‌که آن کناره از منزل , پنجره نیز داشته باشد , فضای دوچندان خوب و مطلوبی برایتان مهیا میگردد . این محل را با استفاده از مبلمان و بالش های قابل انعطاف و گرم تزیین نمائید و از فصل‌زمستان , لذت ببرید .

بالش های بیشتر

افزودن بالش به روی تخت و یا این که مبلمان , فورا فضای سرد و بی روح زمستانی را به مکانی دنج و دوست داشتنی تبدیل می نماید . روکش بالش هایتان را طرح دار و متنوع تعیین نمائید . قرار دادن بالش های قشنگ روی مبلمان مخملی و کف چوبی اتاق نشیمن , فضای مضاعف دوست داشتنی در سرمای فصل زمستان برایتان مهیا می نماید .

پنجره های گرم

با استفاده از پرده های قطور جلوی نفوذ سرمای فصل زمستان را به داخل منزل بگیرید . ولی خوبتر است از پارچه هایی با رنگ های بشاش استفاده فرمایید تا فضای اتاق دلچسبی داشته باشید . این پرده ها را می‌توانید در فصل های گرم سال با پرده های نازک خیس ردوبدل فرمایید .

دکوراسیون زمستانی با ایده های زیبا و جذاب

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.