دکوراسیون متناسب با سلیقه متولدین همه ماه های سال

دکوراسیون مناسب برای خانه شما بسیار مهم می باشد هر کسی برای خود معیار و سلیقه ای دارد که دوست دارد در خانه اش پیاده نماید بیشتر افراد یک رنگ مورد علاقه دارند که دوست دارند در چیدمان خانه از این رنگ هم استفاده نمایند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر دکوراسیون متناسب با سلیقه متولدین همه ماه های سال را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : شایـد انـتــخــاب سبـــک دکوراســیون باب سلـیقه تان کمی سخـــت باشـــد. سنتی یا بومی؟ مدرن یا کلاسیک؟ گذشـــته از تمام ایــن ها متولدیـــن هر ماه می توانـنـــد دکوراســـیون منزلـشان را بر اسـاس نشـــانــه های زودیـاک خاص خودش بچـــیــننــد.

فروردیــن (برج حمــل): ساده و صنعـــتــی

خانـه شما درست مثـــل شخـصــیت قوی و پایـــداری که داریـد منـــعکس کننده قدرت یک زن قهـرمـــان است. متولد فروردیـــن به دلیل عنـــصـــر آتـــش بیـــشتر جذب اســـتیــل و آهن می شود اما زیـــبـــایـی خانــه به قدری برایــش اهمـیت دارد که رسیـدگــی به آن هیچوقت تمــامـی ندارد.

اردیبهـشـــت (برج ثور): روستـــایـــی و رمـانــتیـــک

ایـن نشانه خاکـــی بیشتـــر جذب مواد ساده و طبــیعـی مثـــل چوب و سنگ های صیــقل نشده می شود. اما همیـــشـه دوست دارد یک دکور رمانـــتیـــک و دوست داشـــتنــی داشــتـه باشـــد. مثــل دیوارهــای صورتـــی و پیـــشـــخوان مرمـــر. برای ایــن که بیـــن ایـن دو روحیه و گرایش متفاوت تعادل شما برقــرار شود گل و گیاه زیـاد در خانه به کار ببـــرید.

خرداد (برج جوزا): فارم هاوس مدرن

متولدیــن خرداد هنـــگام تصـــمیـــم گیری در دکوراسـیون خانـــه دچـــار دوگانـگی می شوند. به همیــن دلیل دکور ترکیبـــی سبک قدیـــمـــی فارم هاوس (کابیــنـت های شیشه ای و سیــنـــک چینی) و مدرن (لوازم آشپــزخــانه طلـایی و قفـــســه های باز) منـــاسـب متولدیـن این ماه اســت. این سبــک معــروف ترین سبک دکور در سال ۲۰۱۷ شناختــه شده اســت.

تیر (سرطـــان): دکور آرام بخش

متولدیــن برج سرطان به دنبـال یک خانـــه دنـج و آرام هستنــد. به همیـــن دلــیـــل بیـشـــتر به سمت سبک دکوراسـیون اسـکـاندیـــنــاویایـی می روند. مبـــل ها و فرش های نرم و راحت، نور کامـــلـــا طبیعـــی و قفســه ای پر از کتـاب.

مرداد (برج اسد): رنــگ های تیـــره و سبـــک عجـیـــب

متولدین مرداد پرانـــرژی، آتـشی مزاج و رک هســتنـــد. دکور متولدیـــن این ماه شباهـــت زیادی به ویژگـی های شخـصـیـتـــی شان دارد. مردادی ها از رنگ های تیـره و وسائل عجـیــب در خانه اســتــفاده می کننــد و به رنگ بژ علاقه زیـــادی دارنـــد.

شهریور (برج سنــبـــلـه): میــنیـمـالـیســـت مدرن

شهـــریوری های فعــال و کمال گرا به دنـبـال سبــک دکور شیک و مینیمــال هســتـنــد و چیـــزهـــایــی که وارد خانــه می شود را گلـچیـن می کنـند. اگر متولد شهـریور هســتید کمی خودتــان را به چالــش بیـــندازیـد و به رنگ هایـی فراتر از رنـــگ های خنثــی فکــر کنید. کمی هم هنــر به دکور منـــزل اضـــافـه کنید تا فضایـــی آرام و در عیـن حال زیـبا بســازیــد.

مهــر (برج میـــزان): مدرن نیمه ی قرن

سبـک دکور مدرن نیـــمه قرن جذاب، پایـدار و دوست داشـــتـنـی و متــعادل اســت. در این سبـک دکور از چوب درخـــت ساج، رنــگ های برنـز و طلایــی و مبلـمـــان براق به کار برده می شود که خانـه را بزرگ تر و شادتر نشان می دهـــد.

آبـان (برج عقــرب): سبـک دکوراسیون شابـــی شیک

برای متولدیـن آبـــان راحــتی و لوکس بودن دکور اهمــیت زیـادی دارد. بنابــراین سبـک شابی شیـــک بهـــترین سبک پیـــشـنـــهادی است. در ایــن سبک دکور از عتیــق ها، پارچـــه های گلـــدار کم رنـگ و وسایــل سفیــد رنـــگ استفاده می شود.

آذر (برج قوس): سبـــک دکور بوهمـیا

برای آذرمـــاهـــی های پر جنب و جوش، آزادی خواه و فردگرا سبـک دکور بوهمیـــا منـاسـب اسـت. در این سبــک دکور از فرش های گلیـم، میزهــای خاتــم کاری شده و منسوجات گلــدار استـفـــاده می شود. به دلیـــل روحیـــه گردشــی که دارید خانه را طوری طراحــی کنیـــد که بتوان همیـــشــه در آن تغیـــیراتی ایــجـــاد کرد تا احــســاس راکـد بودن به شمـــا دست ندهد.

دی (برج جدی): سبک نئوترادیــشنـــال

رویکرد عملـی و بدون نقص شما به مسائل شخصـی باعــث می شود در خانـه از یک سبــک متـــقــارن و متــعـــادل اســـتـفـاده کنـــیــد. اســتایل سنتی با مبــلمان ظریــف و طرح و رنـــگ های خوش سلـیقـه نیاز شما را در خانه برآورده می کند. متولدیـن دی شخصیـــت مصمـمـــی دارند از تجربــه کردن چیـزهــای جدیــد هراسی ندارنـــد.

بهمـن (برج دلو): ابتکــاری و گلـچــیـــن شده

قانون شکنی و بی قاعدگـــی از ویژگــی های شخــصــیتـــی شماست و بیـــشتـــر جذب طرح های مبتـکـــرانـــه با تاثـیـــر نوستالــژیـــک می شوید. دکور متولدین این ماه معـمولا غافلــگــیـــرکـنــنـــده و کمی شلوغ اســـت و معـمولا از عتیـقه ها هم در دکور خانه استـفـــاده می کنـــنـد.

اسـفــنـد (برج حوت): آرام بخش و ساحلــی

اسـفـند ماهــی های رویایـــی، احـــسـاساتـی و عاشـق ساحـل در دکور خانه به دنـبــال آرامـش، شادی و عنــاصر ساحـــلـــی هســـتنــد. بنابــرایـــن در دکوراسیون خانــه قالــیــچـــه های دستبـــاف و پارچــه های سفـــیـــد و نخـی در طیـــف های آبی بایــد استـفــاده کرد.

دکوراسیون متناسب با سلیقه متولدین همه ماه های سال

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.