دکوراسیون مدرن یک دفتر کار در شهر لندن

دکوراسیون منحصربفرد دفتر کاری که در لندن قرار دارد و از چیدمان بسیار اصولی استفاده شده است در چیدمان این دفتر از رنگ های بسیار متنوعی استفاده است که بسیار زیبا و شیک می باشد مبلمان این دفترکار بسیار زیبا می باشد و کارمندان می توانند در این دفترکار بسیار راحت باشند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر دکوراسیون مدرن یک دفتر کار در شهر لندن را در سایت مجله دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت مجله دانستن : طراحی این دفتر امروزی و رنگارنگ وابسته به کمپانی حمل و نقل Uber و در شهر لندن , انگلستان , میباشد که به تازگی به وسیله کمپانی معماری Denton Associates پباده سازی شده‌است .

مساحت محیط بالغ بر ۱۰۰۰۰ فوت مربع بوده که معمار گروه طرح های خویش را با ترکیبی از پالت های رنگی گوناگون و الگوهای تزیینی در پوشش ارگانیک دیوار و اقلام تزیینی در محیط گنجانده است .

وجود خطوط و فضاهایی تفکیک شده در پباده سازی فضایی غیرقانونی و راحت تولید نموده است .

پباده سازی دربرگیرنده گروه ای از اتاق های ملاقات سری و کابین های غیرقانونی با مبلمان در سبک ها و رنگ های متعدد هست که مکانی انعطاف پذیر برای پاسخگویی به نیاز مشتریان و پرسنل تولید نموده است .

مبلمان مورد استفاده درین پروژه ترکیبی از قطعات متنوع , سبک های ضد‌و‌نقیض و پارچه ها و متریال های متعدد میباشد و نورپردازی از نکات مهم به عمل رفته در‌این سبک پباده سازی می‌باشد .

 

دکوراسیون مدرن یک دفتر کار در شهر لندن

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.