دکوراسیون منزل عروس ایرانی و خارجی بسیار شیک 2018 – 97

دکوراسیون منزل عروس

امروز با ترندهای زیـبای دکوراسـیون داخلــی منــزل 2018 و 2019 آشنــا میـــ‌ـــشویم، دکوراســیون زیـــبــا رابطـه مستـقیــم بر روحیــه ما در خانه دارد، از ایــام قدیـــم انـســانها خانـــه هاي خودرا آراستــه میـــکــردنـــد حتـی غارنشـین ها! و امروزه با ظهور دوران تکـنولوژی دکوراسـیون هاي داخــلـــی منزل پیشـرفتـه تر شده انـــد، در ادامـه با مجـــله مد دانستن همــراه باشــیــد تا این دکوراسیون ها را ببـــینـیــم و با قواعد آنـهــا آشنا شویم.

دکوراسیون منزل عروس ایرانی و خارجی بسیار شیک 2018 - 97

اســـتـفاده از رنگ هاي غنی در دکوراسیون منزل: درســـت اســـت که رنـگ خاکــستـــری در دکوراسـیون منزل به نظرتــان کامـــلـا خنــثــی می‌ـآید، ولی یکــی از ترندهای سال ۲۰۱۸ دقـــیـقـــا همـیـــن اسـت. علاوه بر ایـن ترندهـــای ۲۰۱۸ از شما میــ‌خواهند که برای رنـــگ در دکوراسیون منزل خود به سراغ گزینـه هاي دیــگــری مثل بنـفش، قرمـــز و زمـردی هم بروید.

همـان طور که دراین تصویر نیـــز مشاهـــده می‌کنـــید شمـا میـــ‌ـتوانـید به سراغ سایه هایــي از رنگ هاي مخمـلی و لطیـــف نیز بروید و دکوراسـیون منزل خودرا دگرگون کنـــید.

اســتفاده از چوب تیـره در دکوراسیون منزل: یکی از ترنـــدهــای سال ۲۰۱۸ و 2019 برای دکوراســـیون منـزل استـفـاده از وسایــل چوبی به رنـگ تیـره است. همانــگونه که درایـــن تصویر مشاهــده می‌ـــکنید شما می‌توانیــد با اســتفــاده از این رنگ هاي وسایل چوبی و همنـــشـــینـی شان با وسایــل پرزرق و برق لوکس، دکوراسیون مدرن و لوکســی را برای منزل خود ترتــیـــب دهـیـد.

همانگونه که درایــن تصویر نیز به خوبی مشــاهده میـــکنــید اسـتـــفاده از دســتـگیــره هاي فلـزی برای وسایـل چوبی میتواند شمـا رابه ترندهای سال ۲۰۱۸ نزدیک تر کند. این تصویر بشمـــا نشان میدهد که ترکـیب چوب گردو، طلا و برنــج به همـراه رنگ هاي تیــره بکار رفتـــه میـ‌ـتواند فضایــی حيرت آور ایجـاد کنــد.

دکوراسـیون ناهــارخوری این تصویر به ما می‌ـــگوید که شمـــا میـ‌ـتوانیــد حتی در اســتفاده از چوب هایي به رنــگ تیره، کاملـا مســـتـقــل عمــل کنـــید! این بدان معـنـاسـت که استفاده از رنگ هاي متفـاوت درکـــنار آنـهـــا را فاکــتور بگــیـریـد.

استفـاده از فرهــنــگ ملل در دکوراســـیون منـزل: زمانـی که به سفـر های مخـتلفی میـــروید و با فرهـنـــگ هاي دیگر آشنـا می‌شوید میتوانـید از این امـکان برای دکوراسـیون منـزل خود نیــز بهره بگیـریـــد. به گزارش دانستن ، همـــانــگونه که دراین تصویر مشاهــده می‌کـــنـیـــد استـــفاده از رنگ هاي خاصـی که در دکوراســـیون منـزل بکار برده شده درکـنـــار کوسن ها و… کاملـــا نمونه اي از ایـن مورد هســـتنـد.

وجود سایـــه هایي از رنگ خاکستــری درکـنار قرمز و سبز میـــتوانـد فرهــنـگ هاي مخـتـــلف رابـه ذهــن شما بیــاورد و کامـــلا الهـام گرفــته از ملــل دیگر باشـد. منـسوجات بکار برده شده درایــن تصویر هم بشمــا کمک میـــکـند که جهـــان را لمس کنیـــد.

اســـتـفاده از بافت هاي هنــرمنــدانه در دکوراسیون منـــزل: همـــان طور که درایـــن تصویر میبــینید اسـتـــفاده از صندلـی هایـي با بافـــت هاي طبــیعـی حصـــیری توانستـــه احـساس فوق الـــعــاده اي را ایـجــاد نمـاید. شمـــا میـــتوانید از این بافـت هاي هنرمندانـــه هم برای دکوراسـیون منزل 2019 خود استـفاده کنـــیــد و فضــای منـــزل خودرا دگــرگون نمـاییــد.

همان طور که درایــن تصویر مشـاهده میــ‌کـــنید یک وسیـــله آویز ساده هم میــتوانــد با صرف هزیــنـــه اي کم، حال و هوای دکوراســیون منــزل شمــا رابـا ترنـدهـای سال ۲۰۱۸ همــراه نماید.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.